Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
13. jan 2009

petka asi tak 4 tyzdne po ale opatrne

petruci6
13. jan 2009

tak este 2 mam cakat? 😕 tak to bude dzungla 😀

este stale mam 10kg navyse,nechapem preco to nejde dole,este musim nosit aj tehu gate,lebo svoje nezapnem a boli ma to na tej rane 😝

bianca
13. jan 2009

petka kokso Linduska ma uz 2 tyzdne a jeden den.To to leti

inak ja som mala problem s jazvou tak pre to az vtedy

petruci6
13. jan 2009

aky problem?

mna to este obcas zaboli,ale uz ju neni ani vidiet,krasne sa zahojila,len je to take strasne tvrde,to take ostane?

bianca
13. jan 2009

no mne to zle zasili a spravili mi tam taky zahyb ktory mi odumrel a odpadol 😝 😝 😝 no humus

to tvrde ti zmizne

petruci6
13. jan 2009

odumrel? 😕 boze,to co bolo za amatera?
ja sa nemozem stazovat,mam to pekne spravene

kedy to tvrde zmizlo tebe?

smejko1
13. jan 2009

babule, mal niekto z Vas kto pouzil sab simlex cervene okolo pusinky.. nam sa to vcera stalo a tak som nepokojna, ci mu to mam aj nadalej podavat?

kubko, tak rada Ta vidim 😉

peti ja som holila este v ten tyzden.....a v pohode

zuzkaprofant
13. jan 2009

petru nemozes byt 2tt po porode ako modelka a mat povodnu vahu 😀 😀 to rezu tam kde su chlpky ja ze troska vysie

stankatt
13. jan 2009

cafte

bianca
13. jan 2009

petru no ked som videla kto stoji nado mnou na op.sale tak som skoro nepotrebovala ani uspat 😀 jediny dr.ktr.som nechcela.Je to sice asistent a zast.primara ale inak ho neznasam.Co sa tyka jazvy tak teraz ani nevidiet ze tam neaka bola

stanka ahoj

bianca
13. jan 2009

smejus nam sab chuti a nic nam nerobi.Skus sat prckovi baby calm alebo nieco ine.

zuzkaprofant
13. jan 2009

petu mas ip

bianca
13. jan 2009

smejus prave som pozerala vas album.Maly je nadherny 😵 😵 😵 .Inak som si vsimla ze ma oblecko s menom.To ste si dali robit alebo to bol darcek?Je to bomboveeeeeeeeee

stankatt
13. jan 2009

aj mne sa to paci 🙂 , Supis napad 😉

bershka
13. jan 2009

čaute krásky

bershka
13. jan 2009

teraz som od 11:00 skončila so žehlením malej garderóby 😝 😝

stankatt
13. jan 2009

bersh to je vykon 🙂 . Dnes sme tusim vsetky zehlili 😎

bershka
13. jan 2009

baby, videli ste moje bandero? a skrinku a komodu? 😎 😎 😎

smejko1
13. jan 2009

to sme dostali 😉 , tru v holansku nam skoro kazdy kto nas pozna a aj nepozna dal po narodeni darcek 😉

bianka dakujem za pochvalu..... no ten baby calm asi nezozeniem. oni tu vobec nemaju take veci v lekarnach a vsetko musi predpisat DR. a ta nasa na vsetko povie to je normal..... no tak sa jej uz ani nepytam. ani ten sab nepozna a na bolesti bruska mi poradila feniklovy caj...... celkovo je daka proti liekom, lebo ani antikoncepciu mi taku neoporuca.......

stankatt
13. jan 2009

smeji ty si v holandsku?

smejko1
13. jan 2009

hej od sept. muz tu ma robotu
aj som tu rodila

stankatt
13. jan 2009

som nevedela. A dokedy ste tam to ako na furt?
M?onika dnes papala mrkvicku- kuk album 🙂

bianca
13. jan 2009

smeji som si myslela.ty si v holandsku aj rodila?To som netusila 😨

bersch to je krasne pupo

stankatt juj.Od kedy davas mrkvicku?My by sme teraz pomalicky mali zacat

stankatt
13. jan 2009

od dnes 😉 V piatok som bola na poradni, Moniku este preockovali. Dokina povedala, aby som par dni pockala na pripad. reakciu na injekcie, a potom mozem zacat s mrkvickou 😉 Vraj sa zacina po ukonceni 5mes. Teda ak je nekojena.

lucim
13. jan 2009

ahojteeeeeeeeeeeee 🙂
co mate nove, idem si vas precitat.

stankatt
13. jan 2009

ajoj lucim, vo stvrtok keby som ta poskala pred robotkou?

stankatt
13. jan 2009

pockala 😎

lucim
13. jan 2009

staniiiiii, ja smutny zemepan, ja som zabudla, ze vo srtvrtok mame pohotovost az do 22:00. a v piatok ideme do BA na oslavicku a v stredu idem do BA vecer tiez, lebo rano mam odbery na AFP. 😨
ale na buduci tyzden mam vazne v diariku obsadeny iba piatok - poradnu.

bianca
13. jan 2009

stanka v CR sa dava pri nekojenych detoch prikrm od ukonceneho 4 mesiaca

stankatt
13. jan 2009

lucim neva, sak do 40tt to stihneme 😀 😀 😀
Bianca je indi vindi, moja mamina mi tiez davala vyzivu od 4 mes. A som tu 😉 AJ mna to lakalo, mam nakupene kasicky, prikrny.... Sak pomali uz zacinam, od 6mesiaca uz budem davat aj masko 😉 a zacnem uz aj bylinkove cajiky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre