Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
14. jan 2009

Misko dnes nie a nie zaspat, napchava sa od rana co vidi a robi blbosti, len za nim chodim a upratujem....

stankatt
14. jan 2009

Monika nikdy nie a nie spinkat 😉 teda cez den

emily3
14. jan 2009

no musim ist, lebo mi tu Marek mrauci, nevie co od dobroty...

loss
14. jan 2009

caute babule no ja mam malu dnes u nasich ucim sa na psychosku uz mi sije 😔 tak som sem zabludila dnes mame 8mesiacikov baby to neskutocne leti
svetlus ako sa ti dari?
cucka ozaj ja by spala ako o zivot malej zuby nevysli takze stale sme nepokojny a nespime chudatko moje male

svetluska.p
14. jan 2009

emily, ja som truba. ty si napisala, ze maleho ODSTAVUJES a ja som si to precitala, akoze ho ODŠŤAVUJEŠ.......

zouzi
14. jan 2009

caute, dlho som tu nebola...

stankatt
14. jan 2009

svetlus 😀 😀 😀

zouzi
14. jan 2009

vidim, ze emily a lante su znovu tehotne :o), petruci uz porodila :o) GRATULUJEM 😵

zouzi
14. jan 2009

hmmm.... a vzdy, ked sem pridem, to takto dopadne... Nik tu nie je... Tak sa mi majte krasne, snad si s niekym niekedy este pokecam...

petruci6
14. jan 2009

ahojte,
tak ani mi sme tuto noc vobec nespali a samozrejme teraz dospava princezna

dnes sme boli prvy x vonku,museli sme ist na klbiky,nechapem preco nas poslali tak skoro a to mame ist este o mesiac znovu na kontrolu!!
kamoska bola az po mesiaci prvy x a potom az v 4 mes,nebudem robit nic ine,len behat po dr

celu zimu neprsalo,ale ked mi ideme prvy x von musia krupy padat! ale malicka to cele prespala,ani nezbadala kde je
zima jej robi dobre 🙂

emily3
14. jan 2009

svetluska 😀 😀 😀 , to je ked sa nepouzivaju makkcene 😀 😀 😀

bianca
14. jan 2009

petka my sme mali klby hned v porodke a potom v 6 tyzdnoch

stankatt
14. jan 2009

petru my sme boli v 6tyzdnoch, potom za mesiac a potom este raz za mesiac

stankatt
15. jan 2009

cafte, nikto?
bia 🙂

emily3
15. jan 2009

ahoj stanka ako sa mate?
maleho druhy den nekojim, zatial to zvlada, len ja moc nie, mam vela mlieka a strasne to boli...musim to vydrzat, ked som odstavovala Mareka to bola pohoda, lebo uz som nemala vela mlieka a tak samovolne to prestalo...a Misko je taky zrud, on rano zacne jest a vecer skonci...rano zjedol cely rozok z dvoma platkami sunky a potom este plakal ze je hladny 😅 , teraz sa nabchava jablkom...jeho bude lepsie satit ako zivit... 😅

emily3
15. jan 2009

bianca mala je cela po tebe 😀 😉

stankatt
15. jan 2009

ahoj emily. dnes v noci sme boli hore iba 1x 😀 😀 😀 o 1:30 a potom az rano 7:00 🙂 🙂 🙂 Vecer som Monike dalatrosku kase, zeby? Uvidime dnes. Inak teraz zasa spinka

emily3
15. jan 2009

stankatt su papkaci tie nase ratolesti 😉 a moze byt, kasa jej dlhsie vydrzi v brusku a nema pocit hladu...

petruci6
15. jan 2009

ahojte,
emily ako odstavujes? to aj odstriekavas mliecko? nebojis sa,ze sa ti zapalia? ja vobec neviem ako to funguje 😝

emily3
15. jan 2009

petruci odstriekavam si..inak by som praskla 😝 je to ic moc...
keby sa dalo zatiahnut kohutik a vypnut vyrobu... 😅

petruci6
15. jan 2009

ved to 😀

kolko si zvyknes odstriekat? ako casto?
sorry za blbe otazky,ale raz sa mi to zide 😅

trpezliva
15. jan 2009

aj mna to hrozne zaujima...emily a to musis odstavit ked si tehu?ci preco? ja chcem lilusku dlho kojit, ona je na ciciku strasne zavisla, bez neho ani dve hodky nevydrzi a to uz papame kadeco. a preco zo dna na den? ved mu daj aspon na ranajky a veceru 😕 😵

petruci6
15. jan 2009

ked je tehu musi ho odstavit

petruci6
15. jan 2009

a co toto? pomaha?

Ricinus communis 15 nebo 30 CH (volný prodej)
• zastavení tvorby mléka, odstavení kojence
Dávkování: 5 granulí 2x denně

Lac caninum 15 nebo 30 CH (volný prodej)
• zastavení tvorby mléka
Dávkování: 5 granulí 2x denně
Střídat s lékem Ricinus communis 15 nebo 30 CH

emily3
15. jan 2009

kika lekar mi to odporucil, kedze som tehu..tak ziviny idu malemu a do mlieka a mne nic... 😢 a teho je prednejsie...Misko je uz velky a celkom dobre to zvlada...
ale nieco som pocula o tamdemovom kojeni ze sa da kojit aj pocas tehu ale do nejakeho mesiaca....neviem presne, nemala som to moznost skusit 😅
a odstavujem ho hned, nech to mame hned za sebou...lebo to by bol stale prisaty ako prisavnicka...

trpezliva
15. jan 2009

emily, tak som prestudovala temu na MK ohladom kojenia a tehu..a ze vraj sa da kojit...pise tam vela mamin,ktore kojili aspon do 6mesiacov tehu. 😕
petru, mne pomohol ricunus!!! brala som asi mesiac, potom som potrebovala skor opacny liek 😝 .

emily3
15. jan 2009

kika dik za radu...tak skusim postupne...dam mu menej, obmedzime frekvenciu... 😉

zuzkaprofant
15. jan 2009

inac ja som si myslela ze ked budem kojit ze neotehotniem ze to je taka prirodna antikoncepcia

inac bianca preposli mi tu knihu co sme sa o nej raz bavili a aj tie navody na kojenie nech si to zapisem dakujem
emily tak dlho kojis nebolia ta stoho prsia?

emily3
15. jan 2009

zxuzka je, ale mne uz nabehol cyklus po 7mesiacoch...a maly uz jedol co videl...tak to uz nie je 100%
nebolia ma prsia z kojenia, skor ma bolia z toho ze ich mam plne...predoslich som kojila rok a pol...a v pohode...aj Miska som tak chcela 😵 ...no tak pomaly prestaneme..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre