Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
16. jan 2009

veva, my uz chceme druhe buduci rok. dovtedy snad Liluska nebude taka zavisla na mne. teraz to je moj kliest,nemozem sa od nej pohnut. aj ked sme doma a pocuje ma z druhej izby (muz sa s nou hra), tak je kriiik...ze ma nevidi. no poznas to urcite 😉 .
baby, v lete jun, jul, august by sme mohli dat stretko. co vy na to? niekde blizsie k Veve a ostatnym maminam/snazilkam.

svetluska.p
16. jan 2009

za stretko som.

veva1
16. jan 2009

jej emily teraz som si precitala ze ostavujes miska.Aj ja som pocula ze sa da kojit pocas tehu a v urcitom case nejde uz mliecko ale zasa kolostrum a po porode automaticky mliecko a mozu sa kojit obe deti naraz

emily3
16. jan 2009

ahojte zienky.
kika vcera som dala raz Miskovi, vsetko mi vytiahol a teraz to uz vyzera v pohode...uz sa mi netvori tak vela mlieka...a Misko to zvlada ale je veeelky hlados, rano sa budi na velky hlad a hned sa musi najest, zjedol dve vianocky a ked som vsetkych vyhodila z domu tak mi sedel na kolenach a daval si ranajky so mnou....

trpezliva
16. jan 2009

emily aj lili je taka...ked ma vidi nieco jest, tak sa ide zblaznit...aj pred chvilkou som si davala kavu a bebe keks, ona sa hrala v rohu izby..ale ked ma uvidela, tak sa sprintom priplazila a uz "zobrala"..pritom zjedla cely jogurt pred chvilkou 😝

emily3
16. jan 2009

Miskova najlepsia hracka vzsavac, od rana s nim beha a ked som vzsavala tak mi ho posuval...
fuj uy mi yacina 😝
uy musim ist, lebo Misko yiarli na pc 😅

veva1
16. jan 2009

kikus to su take kliestove obdobia aj tomko je teraz hambos a lipne na mne ako nikdy,ale hlavne ked je unaveny vtedy nechce ani ocka len mna.No ako zacal behat tak sa vie aj pekne zahrat tak kym nie je hladny ci unaveny tak cloveka kto si ho ziska znesie a bude s nim aj bezo mna.Horsie je ze ja bez neho velmi nie 😀 😀 😀
mame uz zariadenu aj detsku,resp. je v nej len velky teply koberec,stan nafukovacia ohradka tak sa ma kde saliet.
na stretko sa tesim a moze byt aj v BA lebo tam mam kde prespat

trpezliva
16. jan 2009

ked som krmila lili jogurtom, tak vedla stolicky zostala velka mlaka...ja ze co to je...a to emil naslintal, nvsimla som si, chudak cely cas cakal a slintal na jogurt 😎

veva1
16. jan 2009

vysavac fici uz par mesiacov aj u nas 😀 ,ked potrebujem nieco urobit tak ho vytiahne a mam na 15min. pokoj.Len vysava sa mi tazko kedze mi ho bud stale vypina alebo taha z ruky 😀

stankatt
16. jan 2009

aj ja cem stretko 😉

emily3
16. jan 2009

aj ja sa tesim na stretko
😉

trpezliva
16. jan 2009

tak zacnime ogranizovat....aj my sa tesiiime. 😵

stankatt
16. jan 2009

kikus, keby bolo v BA, tam by sa mi mohlo podarit prist

veva1
16. jan 2009

kikus kukala som moju nevesticku po dlhom case a veru dobre som tomu mojmu synkovi vybrala 😀

veva1
16. jan 2009

emily tie povinnosti okolo tolkych deti by som nechcela ale ked ich vidim vsetkych na fotkach spolu musi to byt uzasne byt taka velka rodina.Mas nadherne deti 😵

emily3
16. jan 2009

pridala som foto do albumu moja rodina 😉

svetluska.p
16. jan 2009

jaaaj, kolegyna mi doniesla sumive kalcium na chripku, ze si mam spravit a vypenilo mi na stol. krasa. ma prudko prirodzenu fialovu farbu a vypenilo mi to na papiere.

veva1
16. jan 2009

svetlus ked sa dari tak sa dari

svetluska.p
16. jan 2009

a kde by sme dali stretko baby? babska jazda by to bola?

veva1
16. jan 2009

no rada by som zobrala aj tomaska svetlus 😀

svetluska.p
16. jan 2009

veva 😀 😀 😀 😀 . chlopi do 5r. veku maju dovolene...

veva1
16. jan 2009

uz nech je leto,ale mohli by sme aj na jar,nie???

lia
16. jan 2009

dobre ranko dievcata 🙂

svetluska.p
16. jan 2009

taky maj by mohol byt. bude uz pekne teplo. nech mozme vencit sviste a aj sadnut niekde na lavicku bez toho, aby nam macky prechladli.

svetluska.p
16. jan 2009

sevas liuska 😀 😀 😀 .

svetluska.p
16. jan 2009

baby, vcera som si kupila pekne oteplovajdy na sankovanie, praktickej maslovej farby. a nam tu uz druhy den prsi a hrby snehu sa menia na nejaky sajrat cierny.

svetluska.p
16. jan 2009

Muž so ženou ležia v posteli. Muža začalo smädiť, a keďže ležal pri
stene, opatrne prekročuje ženu. Tá, mysliac si, že mu sa chce milovať
hovorí: Počkaj, syn ešte nespí. Po troch minútach muž znova skúša
prejsť cez ženu, lebo ho hrozne smädí. Žena hovorí: Vravela som Ti, že
počkaj, kým malý zaspí. Muž ešte chvíľu čaká, ale potom rezolútne
vstane. Ide do kuchyne, chce sa napiť vody z vodovodu, ale voda
netečie. Zúfalý vytiahne z chladničky šampanské. Žeńa počuje buchnúť
zátku a kričí: Čo tam preboha robíš? A na to syn: Vidíš, nechcela si
mu dať zatrtkať, tak sa zastrelil....

veva1
16. jan 2009

svetlus terba doficat ku nam tu sa este sankujeme

svetluska.p
16. jan 2009

kam zmizla kikusa? sla dat spat malicku? toto je asi ich ccas.

svetluska.p
16. jan 2009

uz som tu dlho nesamozabavnicila, nie? mozno dnes budem :D.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre