Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
16. jan 2009

ved pride domov ci nie

bianca
16. jan 2009

zuzi hej ale az rano a hned pojde spat a o 13 hod zase do roboty a tak to pojde 15 dni

emily3
16. jan 2009

cucska Emuske vsetko naj naj naj ..k prvemu rocku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kika vsetko naj k meninam 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bershka
16. jan 2009

kikuš, všetko naj k meninám 😲

cucuska
autor
16. jan 2009

emily ďakujeme veľmi pekne

stankatt
16. jan 2009

cucus Emke vsetko najjjjjjjjjjjj 🙂

petruci6
17. jan 2009

ahojte,

emuska vsetko najlepsie k vcerajsim narodeninkam,vela zdravicka ti prajeme,aby si robila len samu radost rodicom 😵 😵 😵

co je tu nove?

baby kedy ste davali prepichovat uska??

emily3
17. jan 2009

Ahojte tak mam za sebou dalsiu skusku, este 3...uff , uz mi zacina byt zle a som strasne unavena...

petruci my sme davali Monike ked mala asi dva mesiace...jeden znami chirurg to nechcel urobit, dotrepala som sa k nemu aj s malou a presviedcal ma ze to nie je dobre...doktrorka sa mi zdala draha...nakoniec ich prepichla kamaratka, ktora robi sestricku...takze to bolo u nas doma...

stankatt
17. jan 2009

petru my sme davali Monike ked mala skoro 3mes. A uz to bolo dost neskoro. Cim skor, tym lepsie.

bianca
17. jan 2009

ahoj

my etse nausnice nemam.Dr.ich nepichne kym nebude mat mala za sebou ockovania co je dost logicke i ked som bola najprv nastvana lebo neviem kto tam tu nasu kozu udrzi

zuzkaprofant
17. jan 2009

cafte ako sa mate , ja dnes vo velkom pride varim peciem uz sme boli aj na nakupe tak posedavam lebo dako ma zacal bolet klb
dnes tu bola u nas hebame (pani co sa bude o mna starat cele tehu a aj po) celkom zlata pani taka mila v pohode kukla mi babatko ze je v dobrej polohe a ani to nebolelo ale viem ze nie som tlusta ze to cele brucho je voda 😀 😀 babatko spalo ani tlaky ho nezobudili asi po mne to bude spachtosko
asi zacnem cvicit snou tehu jogu vyskusame aj akupunkturu a masaz taku tehotensku tak uvidime ci to nieco da a bude na telefone pred porodom keby to na mna prislo a asi aj ked sa rozhodem ze chcem normalne rodit tak ma odrodi a nemusim utekat do nemocky stale ale mam je zavolat a ona kukne ci uz je cas rodit tak super sa nebojim ze nebudem vediet co a ako 😀 😀

a co je super po porode tu bude kazdy den aj 2-3krat do dna ako ja to budem potrebovat bude sa starat o mna a o babatko tak super ani nasi nemusia chodit 😀

bianca
17. jan 2009

zuzi no bomba,ale vasi nech pridu.Som od babtka nikdy viac nepotrebovali moju matku pri sebe tak ako po porode

zuzkaprofant
17. jan 2009

jasne pridu teta asi uz o mesaica ona by aj teraz prisla ale zas vela priberem lebo ona super vari tak to nechcem riskovat az nech pred poodom mesaic niekto pride teraz vladzem este sama vsetko urobit

bianca
17. jan 2009

moja mamina prisla za mnou na otocku do porodnice a potom asi na 3 den po prepusteni s nemocky.Boze aka som jej vdacna.Ja som mala strasne depky.

zuzkaprofant
17. jan 2009

ta preco si mala depky

bianca
17. jan 2009

zuzi netusim.Hormony sa isli zblaznit

emily3
17. jan 2009

bianca ked som mala prve dieta tiez som bola v depkach, ze to nezvladnem a pod...ale pridalsich detom nemam cas na to mysliet... 😉
zuzka neplas sa , je lepsie ked nieco nevies 😉 ako vediet vsetko.....no proste to na novopecenu mamicku pride...novy clovek, ina pozicia budes mama a to je zmena a zmena v organizme tak je toho trosku vela na maminu 😉 ...ale zvladnete to ...drzkajte sa...ako ti krasne pribudaju tyzdne, uzivaj si to ,lebo to preletiiii a maj je tu 😉 🙂

bianca
17. jan 2009

emily ale ja som sa ani nebala ze to nezvladnem len som proste revala.Dost mi pridavalo aj to kojenie-nekojenie.Mala bola nervozna lebo mlieka nabolo a tak sme sa trapili.

stankatt
17. jan 2009

Bianca ja som prve 3 mesiace po porode revala vkuse 😀 Prosiel mm z robotky, opytal sa ma ako sme sa mali a ja som sa rozplakala 😀 😀 😀 Len tak bez priciny som furt revala 😀 😀 😝

bianca
17. jan 2009

stanka ja tak isto.Som bola na nervi a dnes som si akurat spomenula zasa na prve tehotenstvo a revala som ako debil.

cucuska
autor
17. jan 2009

ahojte. to je téma, že debky 😉
ja som revala len po pô.rode v nemocke a pteraz ma chytajú tak raz do mesiaca a to v tedy keď Ema odmieta v noci spať a ráno o pitej vstáva a ja sa musím učiť do školy na skúšky. a to sa potom vyrevem a je dobre ale niekedy som totalne nervózna. aj minulý tt. ale potom sa pozriem na Emku a je všetko preč

bianca
17. jan 2009

cucus mas pravdu.Ked pozriem na malu vsetko je prec.Boze take stastie

stankatt
18. jan 2009

to tu dnes nikto nebol? Ste nanavstevach, co? 🙂

bianca
18. jan 2009

stanka ja som sem ceky den nakukovala ale nechcela som to tu sama tapetovat 😀

lucim
18. jan 2009

ajojteeee, vy ste tu?
stanka, tento tyzden by som mala ist niekedy na nechty a v piatok mam poradnu, inak som freeeeee, vidime sa? 🙂

bianca
18. jan 2009

luci som ale uz koncim.Idem zobudit tu moju priserku,dat papat a hajaja

lucim
18. jan 2009

pozdrav barborku a sladke sny.

lolka
19. jan 2009

dobre ranko 😉 jeeeeej, po strasne dlhej dobe som prva 😀
ako sa mate ? mna dnes caka zubarka......bleeee...... 😖

stankatt
19. jan 2009

loly beeeeeeeeee pekny den

petruci6
19. jan 2009

ahojte,
ako vidim vela ste toho nepopisali
prave mam na rukach malu,tak dobem jednym prstom do klavesnice
od rana sa jej nechce spat a zach kojime zasa

lolka to ti nezavidim,neznasam zubarov

jeeeeeej lucim,ty uz mas 16 😅 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre