Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
26. jan 2009

ahojte som tu na skok, dala som foto tatina ako rocneho- ta podoba.... cely tata 😀

bianca
26. jan 2009

stani 😀

petruci6
26. jan 2009

ahojte,
my sa dnes nosime na rukach,lebo sme nekludny,aj teraz dobem jednym prstom 😀

emily3
26. jan 2009

ahojte..ja mam dnes doma vsetky deti. Monika sa rano tvarila ze je veelmi chora (a hnevam sa na seba ze som ju nechala doma) teraz sa tvari ze nic...zajtra do skoly pojde a uz jej neodpustim nic...(simulantka a potvora...)
Marekovi je lepsie, vcera uz chodil, ale zas to trosku prehnal a vecer ho bolela noha...
Misko vymysla stale, vylezie na stolicku, potom na stol a robi hluposti...

bianca
26. jan 2009

kocky tak u nas sa dnes nechce zasa jest.Sa s nej raz poskladam.Mala neskutocny hysak.Teraz len dviha ruky a chce sa blaznit

emily3
26. jan 2009

to mam zas opacny problem...Misko sa zase hadze o zem ked je hladny...

bianca
26. jan 2009

emily nasa tiez ale zacne jest a v polke zacne vyvadzat

emily3
26. jan 2009

zver je nakrmena, Misko spi, Monika umyva riady ( uspesne rozbila jeden tanier) a MArek vymysla dalej...
zatial sa majte idem trosku spacifikovat nas byt, lebo to tu vyzera ako po bombardovani...

sloniiicek
26. jan 2009

ahojte babulky. ja som tak strasne smutna. ☹ v pribehu 2 mesiacov som sa dozvedela o dnes o tretej kamoske co prisla o babatko. najhorsie na tomto tretom je, ze bola asi v 3-4 mesiaci. v juni mala termin. 😢 😢 😢

emily3
26. jan 2009

slonicek ☹ 😔

bershka
26. jan 2009

ahojte kočenky

sloniiiik. boože, tá nespravodlivosť. ja to tak nenávidím ☹

inak kuknite, ja som už v 36tt a zajtra si idem zazmluvniť dokiho na pôrod. nechcela som, ale som moc veľký posera. výde ma to síce sedem litríkov, ale nech sa aspoň venuje. dohodnem sa s ním na zač. 39tt

emily3
26. jan 2009

bers a ides cisarskym? ked si vyberas datum porodu...?

bershka
26. jan 2009

emily: neeeeee, oni mi ho vyvolajúúú. hádam. aspoň tak mi to včera kamoška hovorila, lebo jej to tak urobili. trtli jej vyvolávačku koncom 38 tt a malý bol vonku. no hádam nedojdem sklamaná odtiaľ

bianca
26. jan 2009

sloni moja kamoska s konika prisla o babo 2 tyzdne pred terminom 😢

bershka
26. jan 2009

ozi, emily, zvládaš tehu ok? ja grckám ešte aspoň raz-dvakrtát do týždňa

emily3
26. jan 2009

a preco chces vyvolavacku? pre teba a pre dieta je najlepsi prirodzeny porod. preco to chces urychlovat?

bershka
26. jan 2009

bia: ty kokos, a tam sa čo stalo? niečo smradi zanedbali?

bianca
26. jan 2009

bersch asi nie.Neviem.Babo jej umrelo vtedy ako som mala ja MA a vtedy mi prislo moje trapenie malicherne

bershka
26. jan 2009

emily: lebo som jak hroch a nevládzem už ani na nohy sa postaviť. strašne cítim slabosť v panve a ľavý bedrový kĺb mám v riti. nemôžem spávať. skrátka mám pocit, že sa len trápim

emily3
26. jan 2009

ber zatial v poho, len raz som grcala, inac zaludok mam ako na vode a musim byt spravne najedena...a nemam cas na to mysliet,beham okolo deti a tak si to ani velmi neuvedomujem....vo februari idem n akontrolu, tesim sa ze uvidim svojho drov´bca a dufam ze bude vsetko ok.

bianca ani nehovor...je to velmi neprijemne ked ti babatko zomrie cim neskor tym je to horsie... 😔

bianca
26. jan 2009

bers nedavaj si vyvolavackku

bershka
26. jan 2009

bianca: je to hrozné.
ja neviem, možno so mnou súhlasiť nebudete, ale podľa mňa potrat nie je taký hrozný ako keď zomrie už narodené dieťa, alebo teda ešte nenarodené a už pripravené na život. skrátka života schopné.

bershka
26. jan 2009

bia: prečo? je to horšie pre malú alebo aj pre mńa?

emily3
26. jan 2009

berska to sme si prezili vsetky, ale naozaj je najlepsi prirodzeny porod a babatko vie kedy ma ist von, tak to neuponahlaj...
vyvolavcka ti vyvola kontrakcie ale ani ty a ani babatko nebudete pripravene na porod a budete vo vacsej traume ako pri normalno porode....radsej pockaj na prirodzeny porod... 😉 a neboj sa toho nie je to take hrozne...

bianca
26. jan 2009

bers ja som trpela ako kon tri dni na vyvolavacke a uz nikdy viac

bershka
26. jan 2009

no baby, uvidíme, čo povie zajtra doki. možno ma pošle do riti. ale ja si neviem predstaviť, že ešte mesiac. bruško mi nejak nevadí, ale tá váááha. ja mám pocit, že kam stupím, tak tam tri roky nič neporastie

bershka
26. jan 2009

aj vy ste boli tie posledné týždne také nejaké rozlútostené? ja by som sa najradšej vyplakala, ale nechce sa mi. len som taká nejaká mrchavá

emily3
26. jan 2009

berska 😀 😀 , to je uplne normalne ( ja sa uz teraz citim ako slonica a to nemam ziadne brucho)....bude to dobre, vsak to mas 4 tyzdne to nemas tak vela...to zvladnes

bianca
26. jan 2009

ber ale neprehanaj.Kolko si pribrala?Inak mne bolo az do konca super az na to ze mala tlacila na dno a pri chodzi som mala pocit ze mi vypadne maternica a mocak i s panvou

a revala som furt a este aj sem tam revem.Hormony su svine

bershka
26. jan 2009

ja sa už pomaly hanbím aj po ulici sa presúvať... moje obrovské nohy a stehná keď sa začnú šúchať, tak to je des. no som zvedavá na zajtrajšok. čo mi povie.
idem si kúsok lahnúť baby, tak sa zatiaľ majte. papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre