Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
3. feb 2009

ved si uzivam ja aj hodku dokazem kukat svoj pupik bez pohnutia 😀 😀 je to krasne byt tehu a ked zakopka tak to sa neda opisat som ani neverila ked ste pisali ake to je

petruci6
3. feb 2009

baby mali vase deti vyrazky len na tvaricke a krku? vyzera to skor ako ekzem,ale nikde inde to nema
neviem ci to je z tel mliecka,alebo z jedla,alebo su to potnicky
k dr ideme az o mesiac,tak neviem zistit co to moze byt

bershka
3. feb 2009

čaute kočky

petruci: okúp ju v otrubách. normálne jej šupni otruby do kúpela, ono jej to zmizne. 100%

petruci6
3. feb 2009

to je co?

emily3
3. feb 2009

petruci a nie je spotena? nasu ked sme naobliekali mala potnicky po tvari a hlavicke...bola spotena a nevedeli sme co s nou je...a moze mat pupaciky, babatko sa tak cisti je este malicka

bershka
3. feb 2009

peti, to je na jedenie, také jak vláknina. dostaneš to niekde v biopotravinách, možno aj v normálnych potravinách. kamoška to robila a robia to v TT v nemocke. fakt, všetky detičky sú potom ok keď ich v tom okúpu

emily3
3. feb 2009

ahoooj berska este 2v1? a ako si sa dohodla s doktorom? dufam ze pojdes spontanne rodit a nei vyvolavacku..vsak to uz mas za par...tak sa drzkaj.😉

petruci6
3. feb 2009

myslis,ze sa este cisti? to by bol ten lepsi pripad
spotena nie je
neobliekam ju moc doma a ani ciapocku nema

emily3
3. feb 2009

petruci a su biele ao krupicka? nasi to mali od narodenia a potom to zmizlo.. 😉

bershka
3. feb 2009

emily: no ešte som velryba. no hádam už len chvíľu...a ty ako? drobček v brušku poslúcha?

bershka
3. feb 2009

peti, fakt , tie otruby... garantujem, že to zmizne

petruci6
3. feb 2009

to vazne bersh? kolko toho treba dat do kupela? este som o tom nepocula

nie su biele,to mala na nose po narodeni,ale to jej uz zmizlo,tieto su cervene malicke a take drsne,ked jej po tom mieste prejdem

emily3
3. feb 2009

berska drobcek neviem, nie je mi az tak zle ako byvalo pri ostatnych , len som unavena a bojim sa ze nie to ok.. ☹ , mam take zmiesane pocity, fakt neviem..ale dufame ze babatko zije. na kontrolu idem az 17.2...je to cela vecnost...

petruci6
3. feb 2009

emily ved unava je v prvych 3mes tehu uplne normalna 😉 ja som spala aj postojacky
neboj urcite babatko pekne rastie

petruci6
3. feb 2009

bersh pekna skrina v albume,co vas vysla?

zuzkaprofant
3. feb 2009

emily mozno grcanie este len pride alebo vobec nebudes grcat 😉

petruci6
3. feb 2009

ja som grcala len 3x za cele tehu a hovori sa,ze kazde tehu je ine,takze teraz mozes mat uplne ine pocity ako pri prvych tehu 😉

emily3
3. feb 2009

zuzka grcat uz asi nebudem, zaludok mam ako na vode. ( sice pri ?arekovi som aninevedela ze som tehu, vobec mi nebolo zle) a spim kade chodim, do 12 este ako tak fungujem a potom idem na zotrvacnost a ked si nepostim poobede tak o 17 hod padnem do postele ako poleno a detska si robia co chcu 😅

zuzkaprofant
3. feb 2009

ta ja spim cele tehu uz aj teraz tu driemem na gauciku a to som chcela ist do mesta ku pekarovi a kupit si casopis daky ale to sa odklada na poobedie asi male kope a ja podriemkavam super kombinacia 😀

emily3
3. feb 2009

zuzka jak ti dobre....aj ja by som, len spala, ale musim fungovat. doma mam vsetky detvaky a stale je to " Mami zober si Misa,lebo nam robi zle! mami co mame rodbit...a mami!!!....... 😝

zuzkaprofant
3. feb 2009

no ja viem ale aspon mas veselo ja uz by som brala keby som sa mala o koho starat tak som len sama stale doma

a tak sa len s babatkom rozpravam stale 😀 😀 😀

inac u mna zacina taka unava zase ako na zaciatku tehu 😀 😀

emily3
3. feb 2009

zuzka uzivaj si kym mas pohodu, to sa ti uz nevrati 😉

emily3
3. feb 2009

a zqajtra mam skusku, este som to nevidela a nevidim to velmi ruzovo ze to vobec uvidim..asi tam pojdem pokecam si so skusajucim a dohodneme nahradny termin..inak to nevidim...ja neviem, mozno mu bude stacit povedat preco som si vybrala na seminarku to co som si vybrala a bolo ti to fajn...uvidim...

zuzkaprofant
3. feb 2009

emily ty este do skoly chodit to kedy vsetko stihas 😅 😅 ty si supe mama 😀 😀

ked bude babo po mne a po matinovy tak to bude spankat v kuse ale ked bude po mojej mamke tak to bude ine sidielko a to sa aj tesim bo pochudneme s matinom bo obaja sme tehotny teaz martin ma so mnou sucit 😀

kubko
3. feb 2009

Ahojte kocky,

bershka ty to uz mas len za par, tak nech ti to dobre dopadne

petru a k tym otrubam, ano ja som malinku kupala v otrubach velmi dlho, ked som s nou bola na koznom, tak sa hned pytali aku penu do kupela pouzivam, ked som povedala ze psenicne otruby, tak bola doktorka spokojna. Ma to vraj vela vitaminu B a je to super na kozu. Psenicne otruby sa daju kupit napriklad aj v Kauflande. Neviem, ci ich maju aj v tescu ale asi ano. Mne to detska poradila takto 2PL otrub som vzdy dala do starsieho cisteho kapesnika, zaviazala som to aby to nevybehlo a varila som to pol hodinu a nechala mierne vychladnut, potom som ten kapesnik s otrubami niekolko krat namocila a poriadne vyzmykala a take huste co z toho vytekalo som dala do vody. Da sa to dat aj do chladnicky,ale dlhsie ako 1 den by som to tam neskladovala. Potom sa to vyleje do vody na kupanie a mozete sa kupkat. Zda sa mi to lepsie, lebo tam nemas samotne otruby v kupeli a nezostanu vo vlaskoch a uz to nemusis oplachovat a moze to zostat na pokozke...

zuzi aj ja sa niekedy pristihnem, ze strazim malu a mam mikrospanok 😠 este ze sa zatial nic nestalo.

mne vobec zle nebyvalo ani zatial mi teraz nie je, len napriklad nemam chut rano jest a prave teraz som doranajkovala, tak sa mi to len vsetko posuva....

emily a co malinky?

stankatt
3. feb 2009

ajojte, vy ste sa tu rozbehli 🙂 🙂 🙂
Ja som malu kupala v repiku 🙂 doktorka odporucala repik, otruby alebo mangan.... Monika mala dost supinkatu kozicku- vraj to maju prenasane deti, bo su dlho v plodovej vode 😉

kubko
3. feb 2009

Ahoj stani ano a niekedy som do toho este priliala aj repik, ale ten mi farbil vanicku, tak som mala radsej samotne otruby, ale aj repik je super....

stankatt
3. feb 2009

my sme to kombinovali- cast repika do vanicky pre malu a cast na moje bobenko po porode 🙂 MM pekne liecil 😀

mimkaa10
3. feb 2009

ahojte, boli ste niektorá na rizikovom ?
ja som mala MA iba raz - pred troma mesiacmi a teraz neviem, či ma doktor dá. Cítim sa fajn. Som v 5TT

stankatt
3. feb 2009

mimkaa ak nemas problemy tak ta tam nema preco dat. Mna nechal pre istotu doma do konca 3 mesiaca a potom som isla do prace. A tiez som otehotnela nejak 2 ,5 mesiaca po potrate 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre