Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
6. feb 2009

zuzka ahojko, vobec sa nestresuj svojou vahou, ked som cakala prve, tiez som stresovala ze nejdem podla knizky...
pri dalsom, ked som otvorila knihu ze mamicka v v 16tt pribrala 4kg ( vymyslam si) som sa nad tym len pousmala... pocas teho som priemerne pribrala 18-20kg 😅 ( nie som ukazka z knizky, ) ale minimalne 10kg som nechala v porodnici a potom do roka som ako tak schudla..a najviac som schudla teraz v septembri, ked som zacala s detmi behat zo skoly na kruzky a do skolky a pod..to bolo trikrat do tyzdna a po mesiaci " fitneska" som sa zmestila do svojich povodnych nohavic a este aj tie mi boli siroke 😅 .... 😀

zuzkaprofant
6. feb 2009

uz som tu som si pocvicila a somt aka spotena ze az 😀 😀 😀

ja uz sa nestresujem ale du dni ked hlavne mi treba niekam ist a odrazu nemam co obliect lebo ako dazdovecka vypadam ale som si nakupila zase nove veci uz xl velkost tak dufam ze do porodu si nic kupovat nemusim dobre ze su tu este vypredaje 😀 😀

lucim
6. feb 2009

ahojtee a dobru chut . idem si vas precitat.

smejko1
6. feb 2009

lolka - dakujem, a na zivo je este krajsi a uzasnejsiiiiiiiiiiiiiii... ako to vyzerta s vasim oplodnenim?
stanka - blahozelame ku pol roku

veva - vazne si jedla horalku? ved tam su arasidy alergen........ nam doniesli zo sr a ja len slitaaaaaaaaaaaaaaaam, kurnik, krby mi niekto povedal, ze sa nic nestane tak ju hned bastim......

petruci - po mesiaci som vyzeraola este ako v mesiaci,, teraz uz len v 4tim 😀 tiez to extra neriesim, pri fesakovi nestiham.... uvidim ako dopadnem v lete........

trpezliva
6. feb 2009

smejko, mozes si dat tu horalku 🙂 . baby, fakt, netreba to brat tak vazne..ja som jedla uuuplne vsetko od narodenia lilusky..a nic. aj celu cokoladu, orechy, kavu, vino, hrasok, fazulu, pomaranc...no proste vsetko co ma napadne. a kojila som kazdu chvilku. kym toho nezjete kila a nevypijete litre, tak je to ok. faaaaakt. 😵

smejko1
6. feb 2009

kika, ale ja som alergicka a pre moje dieta sa odporuca davat velky pozor, aby to maly nezdedil.....fakt bojim neni to sradna

no a este aj chlapci to maju horsie s naduvanim......

zuzkaprofant
6. feb 2009

smejko co pomaha malemu na nafuknute brusko ja sa bojim ze moj maly bude po mne a to nebude dobre 😀 😀

smejko1
6. feb 2009

viacmenej nic nepomaha na 100% ale nejest nic co nafukuje, nepytaj sa co...... ja stale tapam. ak by sa dodrziavalo vsetko tak si na suchom chlebe a zemiakoch...

no a liecik sab simplex a espumisan

petruci6
6. feb 2009

ja sa obmedzujem iba v citrusoch a strukovinach,inak jem vsetko,hlavne sladkosti 😝

bershka
6. feb 2009

ahojte...

zuzkaprofant
6. feb 2009

caf bers ako sa mas

trpezliva
6. feb 2009

ahoj tehulky..ako sa mate?

trpezliva
6. feb 2009

proism prosim baby poslite hlas emilkovi, aby sme vyhrali tie granule....
da sa hlasovat 1x za sedem dni, tak vas budem o tyzden zase otravovat...dakujeeeem velmi pekne!!!!
http://www.pesamacka.sk/fotosutaz_index.php

smejko1
6. feb 2009

kika ake super sedatko do vane, aj my si take kupime, odial to mas?

smejko1
6. feb 2009

poslala som hlas mnm dvere.... dufam, ze to bol tvoj emil 😎

trpezliva
6. feb 2009

smejko, dakujem velmi pekne..ja poslem hlas tebe, ked sa prihlasis do Miss Mamicka 🙂 🙂 .
to sedatko je fakt super, mame ho tyzden,a le hned ma menej boli chrbat..ale to az od pol roka si kupp.

trpezliva
6. feb 2009

ved tam ma nejaky pes uz vyse 30 hlasov..tak to nikdy nevyhrame.. 😒
no neva, aj tak hlasujte.. 🙂 . nejako sa vam uz odvdacim, kebyze dostaneme tie granule...
a kedy pridete smejko domooov??

zuzkaprofant
6. feb 2009

kika caf kupujes granule cez tu stranku? Sa to oplati nevies

trpezliva
6. feb 2009

zuzi, hej, my kupujeme odtial uz dva roky..a su ovela lacnejsi..aspon ta nasa Acana co kupujeme..a dovezu nam ju zadarmo, tak to je super..lebo vzdy kupéujeme take megabalenie 20kg. a vy ake kupujete?

trpezliva
6. feb 2009

fiha..pouzila som 4x slovicko kupujeme v jednej vete 🙂 ..to preto ze mi tu lili pobehuje v choditku, nestiham ju sledovat aj pisat... 😎

zuzkaprofant
6. feb 2009

moja mamina kupuje neviem ake ale s tesca a tak kde pride ale idem jej objednat jedno balenie bude rada, inac co je dobre pre zlateho retvivera nevies poradit?

stankatt
6. feb 2009

kika uz tam mas aj moj hlas 😉 a to sedatko do vane si kde kupila?
Ahoj smeji dik za gratulaciu 😉

lolka
6. feb 2009

ahoj 🙂
kika, tie dvere su super 😀 ste museli mat radost, ze ? 😀 my chodime kupovat granule do ZOOdomu na Gagarinke, zatial sme tam vzdy vystihli nejaku akciu.

smejko, tak to verim, ze "na zivo" je este uzasnejsi 🙂 je vidiet, ze mu mliecko chuti, je pekny baculaty. 😵 a co my ? dufam, ze leto bude nase 😉 jooooj, keby to tak vedeli v mojej novej robote 😀

veva1
6. feb 2009

kika rozposlala som aj svojim kamoskam a hadfam zahlasuju

cucuska
autor
6. feb 2009

ahojte babule ako sa máte? čo riešite?

stankatt
6. feb 2009

ahoj cucus, hlasujeme za Kikinho psika 😉

lucim
6. feb 2009

aaahojte, co robime? ako? kde? ktory havo?

stankatt
6. feb 2009

ahoj Luci, Kika dala link 🙂

cucuska
autor
6. feb 2009

iden na vec 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre