Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
2. mar 2009

aaahojte.
lili spi, manzel spi, emil je vykakany, tak si konecne mozem sadnut.
mame novinku, pribudne do nasej rodiny miminko!!! nie moje, ale sestrine. 🙂 ona sem chodi na konika, ma meno Mamacat a malu Jasminku. tak dnes konecne prezradila aj rodicom, ze je tehu. ja som to vedela uz od minuleho tyzdna, ako prvaaa...no a jej kamosky v teme USA to vedeli tiez. nasi sa hrozne tesia, termin ma v novembri..ze by konecneeeee vytuzeny prvy vnuk??? 😕

trpezliva
2. mar 2009

http://www.dietaarodina.sk/
nechystate sa sem niekto??? adiiii..o tomto som ti pisala na facebooku..ze by sme sa tam mohli stretnut.
my chceme ist na canakyho a podhradsku v sobotu...

evelyin
2. mar 2009

Ahojte 🙂
Bershka gratulujem k Sárinke, pozerala som album a je nádherná. 😵
Kubik aj tebe k tehu, tuším všetky rozbiehate druhé kolo. 🙂

emily3
2. mar 2009

Ahojte, tak nas maly je zase chory, kasle sopli a ma teploty...na buduci tyzden mal ist na operaciu, nemoze. prelozili sme to po velkej noci, dufam ze ho do vtedy dame dokopy a ze mu tu dierku konecne zasiju..

kubko dik, ale Emila ma Kika, asi si to myslela pre nu.

bersc hl a ako sa mate?
maly mmi tiu do toho tuk a , ptre to ta k divne pisem,

loss
3. mar 2009

dobre ranko tak vyzera ze dnes bude pekne konecne sa oteplieva my sa uz snazime chodit vcera mala urobila prve tri krociky sama 😉

petruci6
3. mar 2009

gratulujeme loss 🙂 tu dnes prsi ☹

bershka
3. mar 2009

čaute kočky. booože, ja zúúfam z toho môjho kojenia. pre mňa je to utrpenie 😢

niekedy prehajá 4 hodiny a v noci kojíme aj hodinu alebo dve... ☹ ☹ ☹ ☹

petruci6
3. mar 2009

bersh ja som mala tiez tazke zac
bud rada,ze mas bradavky ok

lucim
3. mar 2009

ahojteeeee, bershik cmuk cmuk cmuk, som rada, ze si to zvladla, ze mas Sarinku pri sebe. moc drzim palce, nech si na seba rychlo zvyknete, a nech ide vsetko hladko. joooj, budes mi o 18 tyzdnov radit, co a ako. 😉

ja idem na vystavu v sobotu ... asi okolo obeda? mam sa tam stretnut s nejakymi tromi julovkami.

peti ako sa mi mate? 🙂

stankatt
3. mar 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bershik ako?

petruci6
3. mar 2009

my sa mame dobre,prisli sme z prechadzky a este stale spi v kociku 🙂 tak som sa stihla normalne aj prezliect a najest 😀
nakupujem teraz v DM,musim minut tie kupony,platia len do juna,tak pomaly nakupujem tie kasicky,ved zaruka je do bud roka,dovtedy to zuzitkujeme 🙂
okrem toho su teraz pampersky zlavnene na cely marec a ked kupis nad 10Eur nakup dostanes dalsich 15% zlavu na dalsi nakup,takze ma pampers 150ks stalo 22 Eur 🙂 🙂

cucuska
autor
3. mar 2009

petruci hej? no ja som si dala tedaz kúpiť pampersky v čechách, pre Emku sú to 4plus je tam 74 kusov a stoja 340 českých takže najakých 370 sk na € si to prerátajte a keď kúpim dve balenia, čo idem kúpiť 4 tak dostanem župan a osušku a ešte aj box na hračky. Takže supiš ponuka. 😀

cucuska
autor
3. mar 2009

a kde ste??? čo pozeráte ordinejšn? 😀

bianca
4. mar 2009

ahojky

bersch tak ju skus budit cez den.Ja som to musela tak robit lebo to bol des.Kazde kojenie trvalo aspon hodinu a za hodinu bola hladna.Prve 4 tyzdne po pordode som nevedela kolko je hodin,aky je den a vobec nic

svetluska.p
4. mar 2009

kde ste setky maminy?????

petruci6
4. mar 2009

ta hlavna schovavacka sa to tu pyta? 😀 co je s tebou?

stankatt
4. mar 2009

ahojte 🙂 jeeeeeeeeej svetlus, zas si tu na 5sekund? 😀

petruci6
4. mar 2009

cucus mas krasnu fotku v pase,uz minule som ti to chcela napisat 😉

svetluska.p
4. mar 2009

no baby, utahujte si 🙂)). citam vas, len nemam velmi casu pisat. vela vela roboty. ako sa mate? vidim, ze setky rodite, tehotniete a piplete miminka 🙂. nadherne! 😵

emily3
4. mar 2009

ahojte zienky ako sa mate?
svetluska aaaaaaaaahooooooooooj ty aj zijes?
no to pipleme, nase najstarsie miminko ma dnes narodky. uz od vcerajska oslavujeme a este sa to potiahne cez vikend. mareka mam doma, lebo kasle na svet a Misko mal ist na operaciu pruhu, ale sme to museli prelozit po velkej noci, lebo je chori 😒 , tak odsavame sopliky a nalievame sirupmi a cajikmi a tak.
ja sa mam celkom fajn, len jem od rano do vecera vsetko co nezje mna 😅 .

cucuska
autor
4. mar 2009

ahojte, jeeej svetlus paráda ahoj ahoj ahoj
petruci ďakujem veľmi pekne
a ja sa zas učim že oddych, mame nejaké 2 písomky neviem čo ich to napadlo a mne sa taaak nechce

sloniiicek
4. mar 2009

petruci - inak v lekarnach maju v akcii hippky na za cenu jednej. t.j. 124,- za dve hipp kasicky. co sa celkom oplati.

sloniiicek
4. mar 2009

kika - ja viem uz o tom. citala som medzitym. v sobotu ideme akurat na obed parababke. ☹ a sestre gratulujem. takze sa im to podarilo. 😀

smejko1
4. mar 2009

emily blahozelam ku narodkam a tesim sa, ze Ti chuti

svetlus///// no aby si sa neunavila, co si nam sem toho veeeela popisala....... ale apon, ze vieme, ze zijes 😀

kika - sestre blahozelame....... daka je dalsia tehu vlna, ci nie? kedy sa Ty ides pridat??

slonnicek - dik za typ na akciu.... snad bude daka aj v juni chichi

dnes ma neskutocne boli hlava a muz mi zahlasi, ze ako zle zijeme..... ze nic nestihame....... tak som zostala ticho.... ziadny navrh co zlepsit nezaznel a ja som unavena aby som zas nieco riesila...... ja sa budem trapit a on si zajtra uz ani nespomenie ze nieco povedal....... 😠

bianca
4. mar 2009

emily vsetko najlepsiejsie k narodkam

a pekne papkaj.Ja by som papala az by som plakala ale nemozem bo mi uz fakt zoberu obcianku a vystavia zakalackovi list

svetlus ahoj

stankatt
4. mar 2009

ajojte, bius mna sa tie kila drzia.... este by som mala ist aspon 2x porodit 😀
emili vsetko naj Monike 😉

Smeji ahooooooooooojjjjjjj

emily3
4. mar 2009

ahojte, dakujeme za gratulacie. 😀 😀 😀 , boli sme s detmi v dracikovi, Mon si vybrala hracku (trosku sme jej pomohli aby to bolo v rozumnej cene.) vybrala si ponika na takom auticku s vysielackou, doma Misko behal za autickom, bol velmi srandovny... som zvedava dokedy im to vydrzi. 😉 😀

teraz mi ludia vravia ze som schudla, este nevedia ze cakame a pod vetrovkou sa to dobre schovava.. 😉 , pritom mi uz brucho rastie a za chvilu ako slonica 😅

smejko mna vcera priserne bolela hlava, ( cakali sme navstevu prababku) a zajtra sa k nam chystaju svokrovci...tesime sa.

sloniiicek
4. mar 2009

smejko - nemas za co. 😀 a ako sa vam dari? kedy pridete na slovensko? uz sa na vas tesime.

lolka
5. mar 2009

emily, dodatočne prajem Monike vsetko naj, naj, naj k narodkam 🙂 ved ty uz si v 4m., ako rychlo to leti. deti uz vedia ze budu mat surodenca ?

svetlus, nazdaaaaaaarek 😵 pocet deticiek a tehuliek sa rozrastá, to je pravda 😉 😀

petruci6
5. mar 2009

uz len na vas sa tu caka 😉 lolka,svetlus,lia,evelyn

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre