Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
5. mar 2009

ani my sme nebaliliiii..len prvy mesiac a stacilo.
bershka, akurat mas babo v takom depresivnom pocasi....fakt, my mame doma od rana tmu 😠 . lili som vytiahla aspon do tesca, rada nakupuje...vzdy jej musim strcit rozok do ruky. ja ked mi lili vrestala a nevedela som, co s nou, tak som si precitala niektore smutne diskusie tu na konikovi a hned som si uvedomila, ze ake stastie je, mat babo. 😅 takze hlavu hore a zavolaj si kamosku na navstevu. kebyze nema lili sople, tak hned pridem. 😅
hrozne s tou babou, co zastrelila seba aj syna.. ☹

bianca
5. mar 2009

petru citala.Tu je 12°c po lahkom dazdi.

habibi nemozes mi poslat do IP ako sa ta baba volala?Ja nad tym od rana uvazujem

habibi78
5. mar 2009

petru, dalsia kamarátka robila obhliadku tiel....vraj to bola samovrazda.....Janka to urobila s plastovými projektilmi.... prvá strela isla malemu do hrude, potom dala do hrude sebe.....prebrala sa a tak si strelila este do hlavy..... aspon tolko mi povedala súdna lekárka..... 😢 😢 😢
toto je tragedia, ktorú nikdy nepochopím..... radšej by som bola keby to bola vražda........

evitkamalicka
5. mar 2009

petru do SA som sa len vydala ale origos som vychodnarka 😀

petruci6
5. mar 2009

mne sa to nezda,ked zila len pre deti a mala doma tyrana,tak mi to skor pride na tu vrazdu...hajzel

bianca
5. mar 2009

mne sa zasa nezda aby sa strelila 2x sama.S tym som sa este nestretla

petruci6
5. mar 2009

to co je za blbost,ze sa prebrala po streleni do hrude a potom sama este do hlavy??!!!ved to je cista vrazda!!§
poslat tak na nich Grisona z CSI a zistili by to,tato SR policia 😠

lucim
5. mar 2009

aaaaahojte, ja ze ako sa mate, ale prisla som sa len pozdravit .... brrrrr ....

bianca
5. mar 2009

habibi mne sa pred rokom kamoska otravila tabletkami a samo ked prisla rychla tak to boli kolegovia.Ja som na nu za to do teraz nasrana.Kolega co ju ozivoval bol z toho dlho v ...

bianca
5. mar 2009

luciku ahoj

evitkamalicka
5. mar 2009

baby to je hruza, ja tiez neverim ze sa 2x sama strelila

petruci6
5. mar 2009

cau luci,
zmen temu,ako sa ma chrobacik v brusku? meno uz je vybrate?

lucim
5. mar 2009

petru uz druhy mesiac mu hovorime Matej, mozno mu to ostane 🙂 ... ma sa dobre,bublinkuje obcas ... a mna boli chrbat a kozy uz nemam velke, ale obrovske, aj brucho uz nie je tlste, ale tehu tlste.

bianca
5. mar 2009

luci krasne meno ste vybrali 😵

lucim
5. mar 2009

mates dakujeeeee 🙂

petruci6
5. mar 2009

aj mne sa paci 😉
kde budes rodit?uz vies?

petruci6
5. mar 2009

jeeeeeej ze mates, matysek se pooooooosral 😀 😀

lucim
5. mar 2009

este nevieeem, mam dalsiu moznost na zvazovanie, do Martina . tam mam maminu a dokonca profesorske kontakty na novorodencoch....

petruci6
5. mar 2009

tam chces ist pred porodom? na ako dlho? co drahy? pusti ta?

lucim
5. mar 2009

snad sa bude poserkavat len v batolivom veku 😀 a potom mu budu hovorit: mateji, proc te holky nechteji ... a on potvorak bude mat vsetky co chce 😉

petruci6
5. mar 2009

urcite,ked bude fesak po rodicoch 😉

bianca
5. mar 2009

Luci chod rodit tam kde budes porodnici doverovat i keby si mala ist na Hawaj 😉

petruci6
5. mar 2009

presne tak a mamina ti pomoze zo zaciatku,nie?

habibi kde su tie slubene svad saty? daj nech kukenzi

emily3
5. mar 2009

ahojte nejaka depresivna nalada...a vonku o nic lepsie ☹
MIsko postupil o level vysie, dnes mi narobil bordel...kym som spratavala kuchynu, on vliezol do postielky a z policky zhodil kvetinku a presadcal ju v postielke 😠 , hlina bola vsade...kym som to spratavala Misko sa postaral zase o obyvacku, pozhadzoval zo stola vsetko co tam bolo....cely den len vymysla...a nestiham ho ani sleodvat a upratovat po nom tie kalamitky ktore narobil...a detsku izbu ani nechcite vitied.. 🙄

bianca
5. mar 2009

emilyyyyyyy juuuuuuj to je teda sidlo

petruci6
5. mar 2009

hold kto chce vela deti ma aj vela roboty okolo nich 🙂

mili1
5. mar 2009

Ahoj bershka - jééj ty už máš babulku pri sebe - gratulujemmmm a meno má tiež krásne, veľmi sa mi páči 😵
Ani si nám neprišla dať vedieť -- peknéééé od teba 😀

petruci6
5. mar 2009

mili ty mas tiez krasne mena v pase, z tychto by som si ani ja nevedela vybrat 🙂

emily3
5. mar 2009

petruci nasi boli rozkosni, kym boli malicky a ledva pozerali po svete... 😉

bershka
5. mar 2009

mili. dakujeme krasne. nemame cas sa ani vypisat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre