Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
5. mar 2009

petru? a co joey na malu? v pohode? lebo nas woody je hotovy ☹

emmaelzer
5. mar 2009

beres uz je to lepsie s kojenim?

mili1
5. mar 2009

Petruci ďakujem - ani my si nevieme z nich vybrať 😀 😀 aj tvoja babulka ma pekné meno,
jééj a také sú zlatulinké tie vaše bábatká 😵 😵 😵

petruci6
6. mar 2009

ako hotovy?
joey ju len onucha ale ani sa jej nedotkne,ma pred nou respekt asi kym je malicka,neviem
ked place nosi jej vsetky svoje hracky aby prestala a ked odidem z izby lahne si pod postel a strazi ju 😅

bianca
6. mar 2009

hojte

kamoska nemohla na maleho ani skricat lebo sa jej hned postavila do cesty ich doga a maleho chranila zubami nechtami 😀 😀 😀

trpezliva
6. mar 2009

to faaakt" nas emil je v tomto ignorant...len v noci ked lili dlho mrnka tak zacne vrcat, ze on chce spat, co ho budime 😝 .

smejko1
6. mar 2009

baby vcera v spravach vraveli susedia tej mrtvej, ze mali dobre manzelstvo - ale ved za mury domu nik nevidi, nonie?

stankatt
6. mar 2009

ahojte babenky 😎

stankatt
6. mar 2009

jej uz som bola 4 min po porode 😀 - teda pred 7 mes.

bershka
6. mar 2009

caute kocky. no nas woody ma priam nenavidi. ja sa chcem aj trochen pomojkat s nim, ale on odo mna uteka. nejaky je divny a ma strasne nevyspytatelny pohlad. proste vnima malu ako votrelca ☹ ☹ ☹

habibi78
6. mar 2009

prd mali dobré manželstvo....... všetci o ich problémoch vedeli, celé mesto si o nich suskalo a zrazu nikto nic nevedel.... 😠 😠 hajzel jeden...... 😠 😠
my sme dnes pozerali rozprávku, a tam začal levík plakať....no nerozplakala sa aj Sofia????? 😀

bianca
6. mar 2009

habibi nasa si zasa pokeca s rosnickami.Oni sa tam stale usmievaju a Barca ties

smejko1
6. mar 2009

ajojte

stanka tak to uz mas zas za sebou 😀 ja som spominala v utorok, maly mal 16tt......

habibi - ved hovoim........ ty si nemyslis ze to on urobi\? ja si fakt nedokazem predstavit take zufalstvo aby som vlastnemu dietatu ublizila..... nechapem

nas maly sa usmieva na vsetky hracky co maju usmievavu tvaricku 😉

bianca
6. mar 2009

smejus maly ma uz 3m a 3t. 😲 To to letiiiiiiiiiiiiiiiiii.Za chvilu pojdu do skoly

lia
7. mar 2009

ahojte 🙂)

ako?? 🙂
bershik,to vazne?? 😨 ☹ a za tvojim muzom chce ist??no ,to si neviem predstavit co raz bude u nas 😅 ☹

bianca
7. mar 2009

dobre ranko 🙂

petruci6
7. mar 2009

caute,
ani vam dnes nesiel MK?
ja som aspon upratala cely byt,ked som tu nevysedavala 😀 ani s malou sme neboli vonku,hnusne fuka vietor a prsi
teraz buva v kociku pri okne,trosku som ju musela oklamat,aby nevymyslala cely den

bershka podla mna si woody zvykne,chce to cas
aj moj havo ku mne na zac nesiel,asi citia mliekarne a vedia uz,ze sme maminy

hlavne treba byt s nim spolu aj ked mas malu na rukach a pod,ziadne fuj,nesmies,chod prec a pod...
musia sa citit nadalej clenmi rodiny ako predtym nez prisiel ten maly cloviecik,inak bude ziarlit..

my mame problem s tym,ze musim malej hracky odkladat na vyvysene miesto,lebo ich joey znarodni a je po nich 😀

domka28
7. mar 2009

ahojte...chcem sa vas spytat po akom case sa vam po missede podarilo otehotniet a ci to tehu uz bolo ok, a ci ste boli na rizikovom potom...ja viem u kazdej zeny je to vsetko individualne ale pytam sa len tak pre info...

mm1
7. mar 2009

Ahojte prisla som len na skok, pozrela mailiky, poslala a tak vas aspon pozdravim a utekam...

Natalka vam posiela vsetkym pusu.... inak uz jej zacinaju rast rozky, takze Peti na stretavke si mala pravdu, ze ta dobrota bola asi len docasna...

domka, ja som otehu tak, ze v marci mala missed, dve ms sme pockali a tretiu som uz nedostala.... ale je to fakt individualne a je to najma o psychike zeny.

bianca
7. mar 2009

domka28 my sme sa zacali snazit po tretej mrche a podarilo sa po 4 🙂 drzim palceky

emily3
7. mar 2009

Ahojte zineky, mame narocny den za sebou. Misko mal od vcera zaseknuty pruh a ked rano o 4hod, grckal, utekal manzel s nim do nemocky, nechali si ho tam a rano o 9teho ho operovali...mame to za sebou. ocko zostal s nim a vyzera ze uz je dobre. uz papal a pil a ze uz beha po chodbach a smeje sa..tak sa tesim
Monika dnes robila narodeninovu oslavu, mali sme tu 7 deti a boli tu cca 3hodky...bola sranda, zahrali sme sa, zjedli super tortu mnam a tak. deti nechceli ist. 😉
a konecne vecer uz koncim, uz ani prstom nepohnem.

domka 28 ja som po missede otehotnela po pol roku a babatko bolo ok, nebola som na rizikovom.

bianca
7. mar 2009

emily juj to ste si uzili.Hlavne je ze to ma Misko za sebou a ze je v poriadku 😵

emily3
7. mar 2009

binaca no dr. vrvel ze uz to tam mal skarede, povytlacane a opuchnute, uz to bol najvyssi cas spravit. tak nakoniec ho operovali este skor ako mal prvy termin. dufam ze uz to budfe dobre a ze bude vesely chlapcek...posledne dni sa velmi trapil ☹ ,
daufam ze nase babatko bude dievcatko, ( lebo vyzera ze nasi chalani maju pruh, aj Marek to mal aj Misko a nie je to nic moc).

bianca
7. mar 2009

emily a manzel nemal?Normalne som rada ze to ma za sebou.Uz bude iba dobre

bershka
7. mar 2009

ahoj kočeny.
baby, mna mrdne.. mne sa roztrhli stehy... tam, kde mi mal držať posledný steh, asi mi praskol a mám tam dieru. nastrihli ma do boku, tak ma to ťahá. nebolí to nejak extra, len svrbí, čo je znak hojenia. nemám to ani zapálené. dávam si na to repík. mám ísť k dokimu? by ma asi trafilo keby ma znovu šili. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bianca
7. mar 2009

bersch no neviem.Zajtra je nedela tak by som asi zasla niekam nech sa ti to blbo nezhoji

bershka
7. mar 2009

petruci: no ja ho neodháňam, práveže mu hovorím, že kde je sárinka, nech si oňušká, chválim ho, keď akože stráži kočík. a mojkám ho. dnes som ho chcela postískať a zdrhol. normálne mi bolo do revu. ja som mu povedala, že nech sa strčí, že mám iného kandidáta na mojkanie a on normálne nechcel ani jogurt vylízať, čo inokedy slintá jak hovado 😔 😔 😔 😔

bershka
7. mar 2009

bianca: no neviem, či ísť do nemocky, alebo k môjmu... ale môj asi moc neporieši... na poslednej vizite nič dokina nehovorila... ☹ ☹

bershka
7. mar 2009

a tak som si dávala pozor....... ☹ ☹ ☹ ☹

bianca
8. mar 2009

bersch najlepsie bude ked skusis zavolat na gyndu nikde do nemocky.Urcite najdes neake tel.c. na intrer.strankach.Len informativne sa spytas co a ako

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre