Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emmaelzer
12. mar 2009

bereska, poporodna depresia moze trvat aj rok...tu sa to bere strasne vazne, pretoze ked sa to zanedba, zena moze byt na tom velmi zle, ked uz budes fakt zufala, porozpravaj sa s doktorom, a nic si z toho nerob, pretoze je to velmi caste u zien

petruci6
12. mar 2009

bianca drzime,aj my to uz vybavujeme na tento ,alb bud tyzden 😝

stankatt
12. mar 2009

Bius drzime palceky...
Bersh drzkaj sa a neboj, to prejde. Ale ak nie, fakt sa porozpravaj s doktorom.

trpezliva
12. mar 2009

presne tak, vela zien trpi depkou po porode. aj moja sestra ju mala /ta starsia/.
berhsik,ked ti bude najhorsie, tak si vzpomen ako velmi si chcela mimino a aka si stastna zena, ze sa ti to podarilo. je to najvacsi dar na svete. kukni, lolka, svetluska, lia, evelyin by mohli depkovat..a ake su vesele, ze? 😅 .musis mysliet pozitivne, sarinka potrebuje stastnu maminu. 🙂 vies kolko zien by dali za to vsetko....
bianca, drzim palce, aby prepichovanei co najmenej bolelo...ja uz som sa k tejto teme vyjadrila. u nas nausnicky nehrozia, nech si myslia, ze je Lili chlapec, no a coooo. ona si furt spara v usku,hned by sa jej taky zapal spravil, ze nejake skraslovanie my nestoji za jej zdravie. ale ked sa vam to paci, tak chapem. 🙂

trpezliva
12. mar 2009

ozaj, petru, gratulujem k nameraniu uska..urcite ti odlahlo. 🙂

petruci6
12. mar 2009

kikus ja som ich tiez nechcela,ale nikto to nechape,vraj si nic nebude pamat v dospelosti a bude rada,ze to ma 😝

svetluska.p
12. mar 2009

ahoooj kikusik aj s liluskou. ako sa mate?

svetluska.p
12. mar 2009

a to co je to nameranie uska?????

stankatt
12. mar 2009

cau svetlus 🙂

trpezliva
12. mar 2009

nam povedal akupunkturista, ze usny lalok este rastie a nie je dobre prepichovat..tam su same citlive body, staci milimeter vedla pichnut a uz moze kvoli tomu nosit nausnice a pod.
moj muz chodi kazdy tyzden na akupunkturu a vzdy ma napichanu hlavu, usi, nohy, brucho..a fakt staci ked mu to trosicku zle napichne uz citi ako keby iskry. no my radsej neriskujeme. neskor dame prestrelit usko, ked bude mat 6 a viac rokov.

trpezliva
12. mar 2009

mame v aprilovkach missedku, tak mi je luto... ☹

petruci6
12. mar 2009

ved aj mojej idu nastrelit a ja si mam nakreslit fixkou bodku,kde je to chcem dat

kika dakujem,mas pravdu, padol mi kamen zo srdca

svetlus mojej nevedeli namerat v porodnici ci pocuje na lave usko

robili to kazdemu mimcu

svetluska.p
12. mar 2009

ahoj stani 🙂

svetluska.p
12. mar 2009

petru jaaaj....kocky, ako ste stretko vymysleli? ktore dni to su?

zuzkaprofant
12. mar 2009

cafte , to kazda z vas mala poporodnu depresiu to myslite ze aj mna caka 😀 😀

petruci6
12. mar 2009

ja som nemala,ja v nej zijem stale 😀 ale nie,iba som taky pesimista

zuzkaprofant
12. mar 2009

petru 😀 😀 😀

svetluska.p
12. mar 2009

kika nemala poporodnu depku! kikusa si to uziva. a aj magdulka.baby, neblaznite s depkami. vobec sa tak neprogramujte. radsej si nahovarajte, ze budete mat vela mlieka! jake depky. svistov ste si vymodlili a teraz sa budete uzierat depkami. Bershik, do kelu de si, ked som tu ja?? sak pod, pokeat. vykecam z teba tu depku 🙂.

stankatt
12. mar 2009

Zuzi taku malu som mala... ale prve 3 mes. som za vsetko plakala 😀 Stacilo aby sa ma mm opytal, ako sme sa mali, kym bol v robote a uz som revala jak krava.... tak sme si prve 3 mes. odrevali s Monikou obe. 😀
Svetlus 30.5 😉

svetluska.p
12. mar 2009

stani, to podla mna nie depka, ale hormony. sak si spomen na tehu. to je normalne.

petruci6
12. mar 2009

presne tak,to neni depka
to je nieco ine...

zuzkaprofant
12. mar 2009

jaaaaaj no ja sa nestesujem dako neviem ani nad mliekom ked nebudem mat tak bude sunar no co uz daco maly bude muset papat 😀 😀 ja sa uz tesim vam poviem pravdu ani porodu sa dako nebojim mamka ma upokojila ze ona do pol hodku porodila tak sa tak programujem aj ja ze to bude supka a maly bude vonku pekne zdravucky tucnucky 😀 😀 😀

inac hlasim mam uz 20kg na sebe a vpase 115cm takze ledva sa trepem 😀

emily3
12. mar 2009

Ahojte zienky, ja somk pri prvom tiez mala depku, myslela som ze to nezvladnem aj som si poplakala, no je to zmena byt mama a dieta sa rodi bez navodu
zuzka nehovor si ze mlieko nebude, BUDE !!! a hotovo. zvyknete si na seba a bude v pohode.

berschka ked to nezvladas chod hned za doktorom, on ti pomoze. 😉 mozno bude stacit ked sa mu vyrozpravas a poradi ti, neboj sa, nie je lahke byt mama ale zvladnes to, zena to ma v genoch a je stvorena na to, aby mala deti. tak hlavu hore a nestresuj sa hlupostami a blbostami...
si SUPER MAMA najlepsia, ktoru Sarinka moze mat 😉 😉 😀 😀 😀

emily3
12. mar 2009

zuzka super, musis vyzerat uzasne 😉 ja som zatial nepribrala, ale uz mi brucho zacina rast a tak o dva mesiace sa ma udu pytat ci uz rodim...neboj dobehnem ta 😉

svetluska ahooooooj

stankatt
12. mar 2009

Zuzi hlavne ze si v poho 🙂 a mlieko budes mat...

svetluska.p
12. mar 2009

suhlasim emily. tiez si myslim, ze byt mamou je ta najprirodzenejsia vec na svete. a v zene je taky ten ionstinkt, pud starat sa o mlada. vobec nerozmyslaj, ze nevies. vsetko zvladnes. ved si vynosila a porodila. a vsetky do jednej tu vieme, ze uz len vynosit je zazrak. tak starostlivost a vychovu nezvladnes??? jasne, ze zvladnes.

petruci6
12. mar 2009

zuzi to zhodis,ja uz mam len 4kg navyse 🙂

zuzkaprofant
12. mar 2009

to su take vazne depky ? Hm co sa ja este nedozviem jasne ze budem mat mliecko ved nenadamo mam take velke tazke didiky to bude vsetko a poriadne 😀 😀

mne uz aj mama ukazovala ako si mam potom mliecko vytlacovat stale sme nacvicovali 😀 😀

svetluska.p
12. mar 2009

zuzka, muz ti vytaha. vysaje 🙂)))))).

svetluska.p
12. mar 2009

kocky, ta kam zmizla Kikusa? znesiete aj kosicanku na stretku??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre