Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

stankatt
16. mar 2009

to tu nikto nebol?hmmmmmmmmmmmm

petruci6
16. mar 2009

ja idem dnes kadernicke konecneeeeeeee 😀 😀

lucim
16. mar 2009

ahojteeee,
peti uz si ostrihana? ukaz 😎
ja idem zajtra po PN, boli ma chrbat jak svina, nevladzem. to tie velke mliekarne ma tahaju k zemi. 😒

sloniiicek
16. mar 2009

jeeej smejko, precitala som si ten clanocek. super, krasny. 😀

a inak neviem, ci si to spominala, ale kedy sa vraciate domov. 😀

a este som chcela, ze kedy je vlastne to stretko? nech si zapisem do kalendara.

a uz vieme pekne sami sedieta hrat sa s hrackami.

lante
16. mar 2009

lucim a to ťa ešte len ťahať k zemi budú, keď sa nalejú 😉

evitkamalicka
16. mar 2009

ahoj kocky

lucim
16. mar 2009

lante, dik za utechu 😀 ak osa mate? kopkate? 😉
cau evitka, cau slonicek. 😉

lante
16. mar 2009

Lucim, no ja by som to už nazvala kopancami 😀
Dnes v noci som bola od 1- do 3 hore, a brucho nadskakovalo ako divé..........asi mal disco alebo čo... 😕 😅

lucim
16. mar 2009

hmmm ste mesiac pred nami, to ma caka? 😉 ja zatial cez moju ochrannu tukovu vrstvu som rada, ze citim bublanie. 🙂

lante
16. mar 2009

Ja som ho dlho poriadne necítila, iba také to šteklenie a potom zo dňa na deň......asi sa inak zvrtol alebo čo........tak mi dupe po mechúri alebo do čriev 😀

lucim
16. mar 2009

ja mam pocit, ze matysek caka nohami vystretymi dole, kym vstanem, aby mi mohol hned mocak pritlacit ... vzdy ked vstanem, idem cikat. 🙂

lante
16. mar 2009

To je skoro tak ako u mňa a koľko krát sa mi stane, že sadnem na WC-ko a nič. Ani kvapka.

lolka
16. mar 2009

ahojte 🙂
petru, ja idem v stredu ku kadernicke, uz som nebola straaaaaaaasne dlho 😉
tvoja mala hadze perfektne ksichtiky 😀 😀 robis jej opicky ? 😀

stankatt
16. mar 2009

ahojte 🙂

petruci6
16. mar 2009

loli obcas robim,ale ona sa tak ksichti casto 😀
vlasy ostrihane,zafarbene,chuda kadernicka,som ju pohanala,ze musim kojit,nech sa hybe 😀 tak sme to stihli za hod a pol 😀

lucim
16. mar 2009

peti no ukaz sa ,aka si fesanda? bude foto? 🙂

petruci6
16. mar 2009

nebude 😀 nesce sa mi,mala mi spi na rukach
sak dojdi osobne 😉

lucim
16. mar 2009

cica dnes som v sluzbe do 22 a zajtra v Ba doktorka a potom na PN . neda sa. 😒

petruci6
16. mar 2009

uz dokonca pn?

lucim
16. mar 2009

este nie, este to je len prvy strajk ... potrebujem si poriesit aj dovolenku ci si mozem vybrat, aj nahradne volno, tak este musim trosku prejavit snahu o aktivitu, len sa s vedenim zle dohaduje... a nemam stale nastupcu ani posilu. asi mam zaseknuty nerv alebo co, lebo uz vyse tyzdna ma to boli, ked som trosku dlhsie na nohach ... co znamena akakolvek aktivita.

petruci6
16. mar 2009

vyber dovolenku,chod na pn a kasli na nich!

lucim
16. mar 2009

este neviem, ako to je ... chcela by som to tak poriesit, ale dovolenku ti asi musi niekto schvalit, nie? a ked nema kto robit, tak by tu bolo zavrete a preco by to mali schvalit? oooozik, ty sa do toho vyznas .. ako to je?

stankatt
16. mar 2009

cafte
Luci domo a odpacivat!!!!!!!!!!!!!!! to jak ze robis do 22tej 😠

stankatt
16. mar 2009

teda odpocivat... Luci malej sa zas vratili tie lupiny na hlavicku, co jej mam na to kupit?
Ozaj co je s Kubkom, uz tu dlho nebola

lucim
16. mar 2009

stanka v tomto vasom salenom meste mate putovne sluzby v lekarni, dnes vysla na mna ..a vykrutit sa z toho neda. 😖
bioderma abc derm babysquam - sa vola ten novy krem, co som ti vravela ... 12,99€

stankatt
16. mar 2009

Dik, sak chuda, cely den jej to zoskrabujem... 😝

lucim
16. mar 2009

kludne si ho prid kupit, ale ja tu tento tyzden nebudem ... vid vyssie.

stankatt
16. mar 2009

citala som ides na PN... pockam na teba 😉 , a to jej mam len natierat? mam to predtym tiez zoskrabovat dolu?

lucim
16. mar 2009

neviem cica, na letaku co mam pred sebou to nie je a nevladzem dojst az k vitrine pitvat ten krem ..a kludne si ho chod kupit, co ak sa uz nevratim? 😝

stankatt
16. mar 2009

OKi skusim ho teda... A nikam nechod, pekne sedkaj... Neparkujes dnes na boku? tam na lavo, jak sa chodi s kocikmi? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre