Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
1. máj 2009

lius dakujeme 😉 ...ako sa citis?

lia
1. máj 2009

uz mate 7 mesiacikov??to ani pravda neni 😅 tak nech pekne nadalej rastiete 😉

teraz dobre,lebo ranajkujem(druhy krat uz)ale aj v noci som sa zobudila,ze mi je na vracku a rano zas
takze v norme 😀

evitkamalicka
1. máj 2009

lius veru uz...leti to nenormalne

lucim
1. máj 2009

jeeeeeeeej zuzka rodi? tak nech to ide co najhladsie. 😉

lius tehulka 🙂 krasa .
evitka ahoj. 🙂

cucuska
autor
1. máj 2009

zuzi drz sa 😀

petruci6
1. máj 2009

ja som tipovala,ze to bude 1.5. ja budem asi fakt bosorka 😀 😀

evit a ako to zvladal malinky? aj mal horucky? bol jedovity?

petruci6
1. máj 2009

lia ty si so zuzkou v kontakte? napis jej,ze na nu myslime,aby to mala co najrychlejsie za sebou 😉

lia
1. máj 2009

baby,neviete mi poradit,bola som s nelou vonku a zastavila som sa za kamoskou v bare,cely cas som nebola na wc,dojdem domov a taka bodka ako keby tmavsieho vytoku.ked som sa utrela,nebolo tam nic,od vcera ma dost bolelo brucho,aj u tej kamosky.
co mam robit?? ☹

lia
1. máj 2009

mam ist niekam??ale kam ked je sviatok?? ☹

veva1
1. máj 2009

lius,hlavne nepanikuj
viem je to strasny strach,poznam to spinila som aj ja pri druhom tehu a raz som mala dokonca aj krv a tomasko sa ma k svetu. Spinenie moze byt z hocicoho a podla mojho dokiho treba prist ,ale len preto aby urobil sono,inac spinenie nikdy nijako neriesil,este predpisal duphaston ci ako sa to pise.Preto si myslim ze treba ist na pohotovost len pri krvacani,to by mohlo ist o nejaky hematom a tam sa da pri rychlom zasahu pomoct. Ak som dobre citala tak si teraz dakedy bola u dokiho a spinenie moze byt aj z vnutorneho sona ,spodok mas velmi prekrveny a z toho spinis.Niektore babky spinia aj po sexe.
skratene,spinenie nie je dobre ale nemusi nic znamenat,je len malo tehu co prebehli bez spinenia a nie je na zastavenie liek. Hlavu hore,vsetko dobre dopadne. Budes teraz prezivat soky za kazdym ked kuknes na toaletny papier,ale neboj coskoro si v druhom trimestry a uz budes riesit len opuchnute nohy. 😉

evitkamalicka
1. máj 2009

petru teplotku mal prvy raz vcera vecer, ale len troska zvysenu inac sa to celkom da len je troska mrzuty

stankatt
1. máj 2009

Ahojte 🙂 tak Zuzka uz rodiiiiiiiiiiiii???????????? 😲 😲 😲 😲 kto ma spravy?

lia
1. máj 2009

vevi,praveze by som bola kludnejsia keby som mala utrogestan na udrzanie plodu.
no ved hadam to bolo z toho vcerajsieho utz,aj ked mi to je zvlastne,lebo ma strasne bolelo od vcera brucho.

nemam ziadne nove info od zuzky

stankatt
1. máj 2009

Lius neboj, bude to OK. Po sone mozes trosku spinit a aj po sexe. Ak by si mala hematom, to by doky videl hned na UTZ. Mne ho zbadal hned na prvom.

lia
1. máj 2009

praveze ja mam trojkomorovu cystu a vcera sa nejak ponahlal,ze sa na nu ani nepozrel v akom je stave..
sexovat mame zakazane od zaciatku,takze to nehrozi.

petruci6
1. máj 2009

lia a teraz mas intimku cistu,alebo papier po WC?
bola to len ta kvapka?
tebe nedal nic na udrzanie - duphaston,utrogestan,kys listovu? 😨

lia
1. máj 2009

teraz je papier cisty,to som si nasla po venceni na nohav.
beriem femibion,zevraj najlepsie spracovana kyselina,na udrzanie a toho sa bojim,lebo vacsina bab v trombofilii brala utrogestan alebo duphaston :( a mne ho nepredpisal :(

stankatt
1. máj 2009

Lius, nebojkaj, ver dokymu. Alebo sa ho spytaj, preco ti nedal.

petruci6
1. máj 2009

skus mu v pondelok zavolat a opytat sa ho na to,ci ti to predsa len nepredpise,aspon pre pokoj duse..
hlavne nepanikar,vsetko bude ok
😉

lia
1. máj 2009

no,asi mu zavolam v pondelok,je mi jedno ako sa zatvari.len vcera mi nepozrel ani tu cystu a bol nahnevany troska

emily3
1. máj 2009

ahoj zuzka uz rodi ale bo uz ma male na svete??? kto ma spravy????

lia viem ze sa bojis, ale som tak spinila pri Miskovi, dokonca som slabo krvacala, ale malo a kratko..bezala som splasena k lekarovi, ale nic nezistil..to som bola v 5tt, nedal mi nic...
hlavne sa upokoj , lahni si, urob si pohodlie a pockaj, nenamahaj sa, nenos nic tazke, nerob nic narocne...maleho pohladkaj, a dohovor mu ze sa oplati zit 😉

emily3
1. máj 2009

Misko sa teraz prvykrat vycikal do nocnika...sikulaaak 😀 😀 😀

lante
1. máj 2009

Oooo Lia čo to vidím?

lante
1. máj 2009

Emily akože sám? Alebo sa dokonca pýtal???

stankatt
1. máj 2009

ahoj Lante, tak zuzka odrodi a ides ty 😀 😀 😀

lante
1. máj 2009

Noooo, daj mi ešte mesiac času 😀

Dnes akurát odišli naši na dovču, tak by som rada počkala min. kým sa vrátia, ale najradšej do termínu v júni kedy sa doki rozhodne pre cisarák.

petruci6
1. máj 2009

je lante ide druhaaaaaaaa 🙂
potom lucim 😵 a tak dalej.......... 😀

zuzi viem ze necitas,ale ked sa este trapis,tak vela sily posielame _ POTLAC !!!!!!!!!
a ked uz je na svete,daj mu pusinku na cielko 😵

stankatt
1. máj 2009

jasne, ze dam 😀 😀 😀 ale to taaaaaaaaaaak utecie 😀 😀 😀 😀

lante
1. máj 2009

Liuš, ja som pri missede nešpinila vôbec a pri Vilkovi a aj teraz pri Miškovi do 12tt hej.....tak si vyber. 😅 😒

petruci6
1. máj 2009

lante preco cisarak?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre