Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
19. nov 2008

jasne ale ako kika to bude pofantik s pipikom , lebo to v kuse je hladne ja som take kce od hladu nemala aj ked som 2 dni niic nejedla ako teraz ked 3 hodky nejem, tak to bude chlop ucite lebo ze som opeknela a mam velke brusko na to ze som v 4 mesiaci

ale jasne ze uvidime chcem ist na 3d moj doky to ma takze neviem ci si to nedam uz na dalsi tyzden urobit bo chcem vedeit naisto co to bude

petruci6
19. nov 2008

ja som si u zuzky neni ista...

kikus dala som si vyvestit,tak by to malo byt 3.decembrovy tyzden,brala by som 16. alebo 18. uvidime 🙂

bershka
19. nov 2008

no ja som tu tiež, ale pracujem jak žeravá

zuzkaprofant
19. nov 2008

preco petruci co sa ti nepozdava

inac aj vy ste tak vela jedli mne nechuti ale ked ma zacne bolet brucho hned pcham do seba , ale mne v kuse skvrka v bruchu asi mi dobre travy lebo oo 3 hodky som zase hladna aj v noci stavam sa najest 😖

trpezliva
19. nov 2008

a ako ste sa rozhodli s menom?? zostavaju Lindy??

trpezliva
19. nov 2008

12.12.2008 je tiez pekne 😵

petruci6
19. nov 2008

neviem zuzi,doteraz mi vysli vsetky predpovede aj u smejka a bershky,ale u teba som si zatial neni ista 😅

evitkamalicka
19. nov 2008

ja tipujem Zuzke chlapceka

zuzkaprofant
19. nov 2008

jaj tak porozmyslaj a mi daj vediet 😀 😀

inac ty ake budes mat krasne vianoce uz budes mat babatko
inac odili by ste doma, akurat kukam jednu repotaz ako zena rodi doma, ja by som si netrufla

petruci6
19. nov 2008

ale 12.12. je len druhy dec tyzden,takze to je skoro,ale pekne..
u mna ostava Linda,uz ju tak vola cela rodina,aj ja,ine sa mi k nej uz nehodi

zuzi dam vediet neboj,ked si budem ista

na vianoce by som uz chcela byt doma,teraz zevraj aj dost rychlo pustaju z nemocky,lebo tam maju natresk,tak uvidime...

zuzkaprofant
19. nov 2008

to kolko dni by si mala byt v nemocke 3 ci viacej

bershka
19. nov 2008

ja baby neviem, či tú Sáru, lebo svokra keď začne vyprávať, že: Sáááááááááááááááááááááááááááááááára, tak mám z nej vražedné sklony. už som povedala, že nikomu doma nehovorím ako sa bude volať, lebo mi to meno znechutia ešte prv ako sa narodí

petruci6
19. nov 2008

zvycajne 4 noci, uvidime,ci bude cisar alebo normal,este mi ani nemerali panvu

petruci6
19. nov 2008

😀 tak im povedz to meno co sa ti nepaci a ked sa narodi das to co sa ti paci 😉

moju volali Monika 😀 neviem ako ich to meno napadlo

bershka
19. nov 2008

no to asi aj urobím. vymyslím si nejaké trapné meno a nech ju volajú tak. bože keby furt nemenovala aké mená teraz fičia. nič mi nevnucuje, ale počúvať ju, to tiež chce pevné nervy.

zuzka, no podľa mńa to bude chalan

zuzkaprofant
19. nov 2008

berska uvidime co to bude ja babatko volam profantik dnes ma dako boli prava starna bruska asi zase mi rastie som sa troska dnes pohybala a to sa mu asi nepaci dako 😀 😀 ma rad klud inac ja sa tolko naspim ze sa mi smeje v majovkach ze som ako maco sa ukladam na zimny spanok 😀

petruci6
19. nov 2008

spi kym mozes,ja uz od 6mes nemozem spavat ☹

zuzkaprofant
19. nov 2008

ja v noci no nad ranou som uz hore okolo 3 a potom uz okolo 6 budim martina do robotky idem sa najest a potom driemem na gauciku a poobede idem si lahnut mne sa poobede najlepsie spi v noci mam blbe sny tak sa nevyspim 😀

petruci6
19. nov 2008

len si tak nenauc male,ze ti v noci bude buntosit a cez den spat 😉

zuzkaprofant
19. nov 2008

no to asi bude lebo ma zacne bolet brusko a uz som hore 😀 😀 tuto noc som nacvicovala kojenie kazde 3 hodky som sa musela ist najset hlad volal ,co jes ked ides spat ?

petruci6
19. nov 2008

nic,vecer uz nejem,alebo len jogurt,lebo ma zacne palit zaha a to neznasam

zuzkaprofant
19. nov 2008

a to nie si do rana hladna 😀 😀 ja som si dala este pred spanim v posteli jogurt a do pol 2 som uz bola zase hladna 😀 😀

petruci6
19. nov 2008

nie som,obcas ma to chytilo okolo 5tej,ale bola som leniva vstat z postele a ist jest,tak som zaspala znovu

moc to neprehanaj,aby si nenabrala vela kil,tazko sa ti ich bude davat dole

ja uz mam plus 15kg a viac uz nechcem ☹

zuzkaprofant
19. nov 2008

no praveze mne nechuti ale musim jest lebo zacnem mat krce od hladu a to sa neda vydrzat tak ci chcem alebo nie musim jest ☹ ja nejem ze mi chuti alebo co praveze neviem co by som jedla vkuse ovocie a to mi tak travy na wc idem 2 krar do dna a len mi skvrka v bruchu stale 😀

petruci6
19. nov 2008

ja som na zac musela kazdy den mat broskyne, uz som ju zac volat mala broskyna,teraz je to horsie v obchodoch s tym ovocim
mne na nevolnosti zaberali banany,to bola jedina vec co pomohla

zuzkaprofant
19. nov 2008

mne len kysle gumene cukriky ale nie stale 😀 😀 ja som tak pribrala do 4-5 kg nie vela mne nevadi aj ked 20kg priberiem ja stym aj pocitam
ved som tak rozmyslala ze ani ty nemas vela kg babatko nieco vazi plodova voda a ostatne veci tak ked mas mozno sadielko niekde na usiach tak max 3 kg viacej nie 😀

napr ja som nikde nepribrala len do prs mi ide vsetko a do bruska este som s noh schudla 😀

petruci6
19. nov 2008

ja uz zac vsade opuchat,keby si do mna pichla spendlikom,tak mam pocit,ze zo mna zacne striekat voda

v porodnici vraj nechas 10kg, zvysok si beries zo sebou domov,tak keby to bolo len tych 5kg to by som schudla pri kocikovani,len uz nemozem za ten mesiac viac pribrat 😀

zuzkaprofant
19. nov 2008

to tak schudnes ze ani sa nenazdas budes kojit stavat ku malej ja sa toho nebojim ze nezhodim 😀 😀 a papam ked michuti dnes mi aj mamina volala ze len nech jem poriadne, ze aj keby som mala mat 100kg len nech babatko je zdrave a je to pravda na mne uz tak nezalezi ja uz na miss nepojdem 😀 😀

petruci6
19. nov 2008

ani ja,tam mozu iba bezdetne 😀

zuzkaprofant
19. nov 2008

😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre