Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
2. máj 2009

zuzke gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵

stankatt
2. máj 2009

jej Zuzke gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

loss
3. máj 2009

ahote
Luci cavusky dnes ti zavolam 😉

bershka
3. máj 2009

woooooooooooooooooooooow zuzka sa nam rozsypalaaaaaaaaa

gratulejsn

lia
3. máj 2009

uz dal martin aj fotecky,frederick je naaaadhernyyyyy 😵 😵 😵

cucuska
autor
3. máj 2009

idem pozrieť som zvedav=a.

Inak ahojte 😀

cucuska
autor
3. máj 2009

no je naaaadddhhheeerrrnnyyyyyyyyyyyyyyyy. Krásny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
3. máj 2009

malinky je kraaaaaaaaasny, taky drobcek 😵

smejko1
3. máj 2009

maly profantik je krasny a zuzka vyzera velmi stastna..... joj, ake krasne su prve dnicky 😉

moj princ bol cele doobedie uplne na nevydrzanie a teraz uz 2 hodiny spi v kociku, jemu vazne vyhovuje dazd a zima, ja som skoro odmrzla a on si buvinka, ale asi ho idem zobudit lebo sa v noci zblaznim......

inak skusala som predvcerom ked sa maly v noci zobudil poslat muza, nech ho ponosi, ze ho skusime odnaucit od nocneho papania...... no mas ho vidiet taky krik spustil 😠 😀

stankatt
3. máj 2009

ahojte
jej maly profantik je krasnucky 🙂 🙂 🙂 🙂

cucuska
autor
3. máj 2009

ahojte, prajem krásnu dobrú nôcku

stankatt
4. máj 2009

bre ranecko 🙂

evitkamalicka
4. máj 2009

ahoj kocky a kotata

aky bol vikendik?

chymenitta33
4. máj 2009

Ahojte kočandy 🙂

Dlho som tu nebola, nemám ani kedy furt niečo a odkedy je teplo stále kdesi beháme celý dníkm a večer som rada že lahnem a spím🙂
Davík čím je starší tým je väčší výmyselník🙂ale aj tak ho milkujeme svonku našu furt behať. A teraz najnovšia úchylka je u nás vzdor☹takže ked ide niekam kam nesmie otočím ho a zatne sa vyšponuje a revy ako keby ho deriem..☹))

A vy čo nové???

Zuzka--Gratulujem🙂)malý je krásny som kuki už na májovkách fotečky🙂

pejode
4. máj 2009

ahojte dievcata,
som z inej temy, kt.je vam asi znama...MA,chcem sa spytat, ako rychlo sa vam podarilo otehotniet po MA???
ja mam tyzden po zakroku ☹ ,lekar nam odporucil dva mesiace cakat a potom sa mozme snazit...
dufam, ze to vyjde hned 😨

evitkamalicka
4. máj 2009

pejode ahojky...ja som otehotnela 2 mesiace po zakroku

emily3
4. máj 2009

ahojte
Zuzka gratuuuulujeeeeeem k babatku, tesime sa s tebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pejode je mi luto ze si to musela zazit, teraz to je tazke , treba dostt ten smutok a bolest von,
je to individualne, niektorym sa podarilo otehotniet hned, biktore sme cakali pol roka a niektoryn sa to este nepodarilo, ale mas to dobre, ked ti lekar dava dva mesiace, vacsinou odporucaju tri az sest mesiacov pockat. ale zalezi to od kazdej zeny ako rychlo sa jej organizmus da do pohody...
nevzdavaj sa, ta rana po strate babatka zostane, ale pride dalsie a to sa uz narodi, trba dufat a byt trpezlivi, drzim ti palce aby si sa mohla coskoro tesit z || a po deviatich mesiach aj z babatka.
a este ti asi nikto na svete neprezradi, preco sa to stalo a ano sa nepytaj, neobvinuj sa. stalo sa.
ja osobne som teraz siedmy raz tehotna, mame tri zdrave deti a o tri deti sme prisli..preco? neviem. vsetky testy mi vysli normalne aj genetika aj krvne...

emily3
4. máj 2009

ja len na chvilocku, Misko spi {dostava fenistil kvapky, je spavy] a dnes mam skusku a tvarim sa ze sa ucim...este sedem stran si musim pozriet a :chce sa mi"

evitkamalicka
4. máj 2009

emily ty si sikula, obdivujem ta ze sa stihas pri detickach este aj ucit, mne staci jedno a ucit sa by teda nehrozilo, lebo by sa mi uz nechcelo

emily3
4. máj 2009

evitka pred kazdou skuskou si trepem lavu, na co som sa dala do skoly a najradsej bu som s tym prastila, a na skusku idem " Boze, ked si ma tam uz dostal, tak urob za mna tie skusky' a potom je dobre, snazim sa si to velmi nepripustat a pri najhorsom si to zopakujem, a na buduci rok koncim Bc. tak s tym skoncim a tesim sa ze si konecne vychutnam matersku dovolenku s detmi.. uz stacilo

emily3
4. máj 2009

evit sorry za preklepy 😅 lavu ~hlavu.
idem , muism to vypnut lebo tu zas stvrdnem
ahojte

cucuska
autor
4. máj 2009

ahojte. Emily jaaaaaj skúšky viem o čom hovoríš a ja mam len jedno dieťa, inak vždy keď sa mi nechce učiť si poviem, ber si príklad z Emily 😀 😀 😀 😀

pejode: ja som po prvom MA otehotnela po 6 mesicoch a po druhom MA po Jednom roku. Je to individuálne takže ak ti telo po 2 mesicoxh povie zé sa cíti byť tehu hurá na to 🙂 držim palčeky nech už čoskoro maš // 😀

sloniiicek
4. máj 2009

caute kocky. tak zuzke aj ja gratuljeeeeeeem. vitaj medzi mamickami a zelame vam obom vela zdravicka a mliecka.

inak babule od stvrtku mame doma nove autoooooooooo. huraaaaa. a martinka ma uz treti zubok a dalsi sa zacal predierat. a zacala sa dvihat na styri. ale zatial len na par sekund. 😀

stankatt
4. máj 2009

ajojte 🙂 Sloni super spravy 🙂)))
Lia sa neozvala? ako sa ma?

bershka
4. máj 2009

stani, lia bola na pohotovosti a srdiečko bilo ako zvon. viac info neviem. gratulujem zuzke

lia
4. máj 2009

ahojte,

vecer idem k svojmu,ten mi skontroluje tu cystu,lebo na pohotovosti bol aj pohotovoistne so vsetkym hotovy a ani neviem ako usiel z miestnosti 😅

emily3
4. máj 2009

ahojte, skusku som urobila hura hura...
lia tak nech ti to dobre dopadne, inac sa mas?
zienky ja som za 5tt pribrala "iba" 6kg, ked to tak pojde dalej tak budem velka ako lietajuci balooooooon 😅

lia
4. máj 2009

emily,ja sa radsej ani nevazim 😅 😀 kasli na to,ale sa mi to na zaciatku hovori,ze?? 😀
ja sa uz teraz nezmestim do gati,tak co ti poviem 😒
no stale mi je tak zle ako mi bolo a boli ma brucho a tie vytoky divne,ale inak som ok,dufam,ze aj mimi je zdrave.
kedy sa robia take testy ci je mimi ok??

stankatt
4. máj 2009

Lius, tak je vsetko OK? Drzim palceky 😉 a neboj, mimi je v poriadku. 🙂

lolka
4. máj 2009

caute 🙂
maly profantik je zlatucky, taky maly trpaslik 🙂 baby, je niekde rozpisane ako zuzka rodila ? ci sa len vie, ze maly ju potrapil ? 😕

lius, ako si dopadla u svojho dokiho ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre