Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

loss
14. máj 2009

kocky dakujeme vam
Evi teda tak super tie vlasy su pecka
my mame len 2zubky ale uz 2tyzdne sama chodi je roztomila 🙂 torta bude a aj velka oslava ale v nedelu lebo zajtra a v sobotu mam skolu
este raz vsetkym dakujeme 🙂

lia
14. máj 2009

fuj lievance 😝
no tak to ma mrzi kika,ako je to mozne,ze si bol isty,ze spravi a nespravil??tazke to bolo asi,ze?? 😒
ved svetlus pisala,ze stretko je 30.5.

emily3
14. máj 2009

AHojte
sestra este neporodila, len sa jej to pripravuje a je doma s detmi....uz sa mi snivalo ze je male na svete 😅 , no s mamou ju rodime kazdy den 😅

svetlus mums si pamatam aj ja, neprijemna choroba 😝 , ale teraz uz ockuju proti tomu....
loss NELKE VSAETKO LEN TO NAJ NAJ NAJ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kika tak to je blbe ze vypetel zo skusky, to ho tam museli poriadne zmykat 😖

lia stretko je 30.5 to je sobota...tesim sa, len musim vymysliet ako to zorganizovat, lebo Monika ma vtedy prist zo skoly prirody....

zuzkaprofant
14. máj 2009

ja som to preto chcela vediet ako sa ockuje na sk bo tu sa ja ma rozhodnut ci dam zaockovat maleho alebo nie tak neviem ake su ockovania na sk a take by som mu dala aj ja

svetluska.p
14. máj 2009

lius, 30.eho je v sobotu. co ti vyskocilo? chces mi ozbamit, ze neprides? rozplacem saaa... scem ta vidiet tehotnu!

cucuska
autor
14. máj 2009

ahojte
NELLY veľké GRATULÍREN !!!!!!!!!!!!!!!!!!§

lia
14. máj 2009

to vazne je stretko je 30.teho?????????????????????????????????v sobotu??????????no parada 🙄 ,ja ze piatok 😒
aaallleee svetlus,prezijes 😉 😀
dnes skry uchale,kosa je.pockaj,pockaj,vcera Ilo hlasil,ze u vas bude teplejsie,do prdlajs ,co sa mam odstahovat tam?? 😲
pozdravuje vas domcek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a svetlusku zvlast 😵 😵 😵 😵 😵 😵

svetluska.p
14. máj 2009

lius, dakujem.
co si vlastne chcela napisat, ze neprides? ta preco??

domcek
14. máj 2009

No tak som tu. Lius. 😉
cafte cafte.

emily3
14. máj 2009

ahojte, vidite ako sa ucim, 😅 Misko spal a ja som robila palacinky 😉 a s Marekom sme ich stihli zjest, pre manzela a Mon mam odlozene cesto, urobime cerstve ( aby sme ich nezjedli skor 😉 ).
a Misko uz je hore a mne sa nechceeeeeee., Marek stratil nove okuliare, mal ich dva tyzdne, 😠 porazi ma. doteraz mal dolamany ram a teraz ich stratil, je to draha "zdravotna pomocka" , na zlavu mame narok len raz za rok a to len na skla...a nasi to uspesne stracaju, lamu...spotrebny material.

lia
14. máj 2009

ta sobota svetlus,cely tt nevidim manzela,tak som rada ked vypadneme spolu.ale dam vediet.
domiiiiii ahoooojjjjj 😵

loss
14. máj 2009

dakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lante
14. máj 2009

Ja hlásim, že po dnešnej kontrole je všetko O.K. malý má cca 2,7kg a prietoky sú vraj ideálne a na monitore chrnel :-P No mal nato teda riadny dôvod, lebo máme za sebou najhoršiu noc od kedy sa Vili narodil. Zaspal večer o 21 a o 23 sa zobudil a potom striedavo sa hneval a plakal prípadne chvíľami smial.........ale spať ani za ten svet. Až nakoniec od únavy odkväcol o 5:15 v obývačke na gauči. Ja som spala od 1:45 do 3:45 a muž od 5 do 7 tak si viete predstaviť aký sme "svieži". A Vili sa zobudil o 9:30 a od vtedy nespal......pôjde až večer teraz........dúfam, že tentoraz prespí celú noc.....
Momentálne sú v s manžom vo vani s penou..........ide odtiaľ strašný rehot.

stankatt
14. máj 2009

Ahojte, Lante krasna vaha 🙂)) boze, uz za chvilu rodis... to uletelo 🙂)))

bianca
14. máj 2009

Nellynke vsetko najlepsejsie,vela zdravicka,stasticka a more lasky prajeme.Sa mi nechce verit ze ma mala uz rok.Strasne to leti.

Lante teraz ste na rade vy ze?Maly ma krasnu vahu.

decka nasa je ako torpedo.Dnes sme ju vzali na zahradu a vsetko musela chytit do rucicky a najlepsie aj ochutnat.Bol to des ustrazit ju a uz to bude iba horsie 😀 Fotky su na FB.Tu ma to uz nebavi pridavat.Stale zmensovat a zmensovat

veva1
15. máj 2009

ranko
neynlke vsetko naj,joj aka je rozkosna 😵

lia
15. máj 2009

ahojte

lante,mate doma veselo a este len bude 😉 😀

lolka
15. máj 2009

ahojte 😉
lossik, Nellynke prajem k 1.rociku vsetko naj, naj, naj.... 😀 😀 😀

lius, doooojdi na stretko, aspon na chvilku !!! ☹ 😵

lante
15. máj 2009

No myslím, že na rade som ja.............tak som zvedavá či to teda bude toho 8.6.2009 aj keď 9.6.2009 sa mi páči viac 😀

stankatt
15. máj 2009

Lante 9teho 🙂 🙂 🙂 🙂 na moje meninky 🙂 🙂 🙂 🙂

bianca
15. máj 2009

mne sa paci 8. 😵

sloniiicek
15. máj 2009

lante mne sa paci 9.6. lebo to je nase vyrocie svadbicky. 😀

bianca
15. máj 2009

sloni este ze si pripomenula.By som uplne zabudla na nase vyrocie 17.6.

evitkamalicka
15. máj 2009

juj ta my az 6.10. 😅

evitkamalicka
15. máj 2009

dovtedy lante asi cakat nebude 😀 😅

emily3
15. máj 2009

ahojte lante tak drzim palce...
moja sestra este neporodila, plany poplach , cakame kazdu chvilu.. 😅
nase babatko by sa malo narodit na nase vyrocie sobasa, ( mame 10te a asi ho oslavime v porodnici 😀 )

emily3
15. máj 2009

no chvilu sa nevenujem chalanom a cela detska izba je hore nohami, neda sa tam ani vkrocit a hracky su po celom byte 😖

petruci6
15. máj 2009

a co tak na moje narodeniny 26.6.?? 😀

baby sorry za vyrazy,ale tento musim:

Záhorák hovorí svojej žene: "Očúvaj stará, blížá sa ty svátky, kúpime
>>>>> svinu, zabijeme, budú jitrnicky, klobáse, krvavnice". Zrazu sa otočí,
>>>>> jebne synovi po papuli, ten padne zo stoličky.
>>>>> Žena sa ho pýta: "Nááááá co robíš, šak ti nic nespraviu"?!
>>>>> "Už ho vidzím kokota, jak to žere bez chleba"!
😀

stankatt
15. máj 2009

petru 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petruci6
15. máj 2009

tehulky nase krasne,co tak vyskusat si toto:?
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre