Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
23. máj 2009

BLAHOZELAM......... joj taka som rada, je to uzasna sprava, drzim palce 😉

loss
23. máj 2009

smeji dakujem

cucuska
autor
23. máj 2009

HURÁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja sa tak tešim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
23. máj 2009

a len tak medzi recou skušku som urobila ale to je teraz nič, lossik je dôležitejši 😅

stankatt
23. máj 2009

jeeeeeeeeej to aka novinka lossiiiiiiiiiiiiiiik gratulujemeeeeeeeeeeeeee

smeji vitaj na slovaci 🙂)))))
cucus gratulacia k skuske- si sikovnica 🙂

cucuska
autor
23. máj 2009

stanka ďakujem už mi ostavajú len 2
zajtra idem s malou do ZOO dúfam, že nebude pršať, sa tešim už teraz ako mal´mimino. Ema mi doniesla dudel, a musim ho mať v ustach lebpo mrnči a krci že duda mama duda, a tak obe dudlujeme, za chviľu ju pôjdem uložiť už sa ukladá na gauč. a vy čo mate nové????

stankatt
23. máj 2009

my si tak pekne pomalicky nazivame 🙂 a vytesujeme sa z malej princezny 🙂)) do druheho kola sa nechystam :D

cucuska
autor
23. máj 2009

aj my tak nejako rovnako xixixi

smejko1
23. máj 2009

cucuska, skus ist na dalsiu skusku s dudlo, ze dcerka nakazala........ stav sa, ze urobis 😉 blahozelam

stanka, ani ja sa tak skoro nechystam, ale nikdy nehovor nikdy....... vyhoda by bola, ze to brucho co mam by malo dake ospravedlnenie na 9 mesiacov....... ale co zas potom? 😀
dala som si cokoladku a je mi fajne...... idem buvat, lebo ked sa fesak zas bude kazdy chvilku budit tak budem zajtra ako omacka.......

papa

loss
23. máj 2009

cucka mysleli sme na teba takze aj ja gratulujem 😵

emily3
23. máj 2009

loss tesim sa s tebou, to je skvele ze si nechavate babatko..nebudete lutovat 😀 😀
cucuska gratulujem u suske, sa mas ze uz len 2...cucus a ked tuyite po dalsom babatku, v com je problem? toto iste sme si hovorili aj my s manzelom, ked som zacala studovat, mali sme len Moniku, a dalsie babo az po s kole...a skoncilo to tak, ze mareka sme mali na zaciatku druheho rocnika a na statnice a promocie som isla s bruskom...a miso sa narodil v prvom rocniku dalsej skoly a toto sa narodi na zaciatku tretieho.... 😅....

ja som tu skusku v stredu urobila, aj ked som tam nechcela ist...este 4 a mam prazdniny...

emily3
23. máj 2009

smejo ahooooooj vitaj na Slovensku , priklanam sa k tvojmu navrhu...aupark, al ekludne aj by som to brala tu v listaku pri kike

Monika ide v pondelok do skoly v prirody,... uz v piatok sa zbalila, a velmi sa tesi, uz teraz mi chyba...dievcatko moje, ale doprajem jej to...

petruci6
24. máj 2009

caute baby,
ja na to stretko nepridem,mne sa to neoplati,ked je to az tak neskoro poobede,cestovat do BA vlakom,potom na bus,alebo elektricku,kym by sme tam prisli,ohrali by sme sa hodinu a potom zas naspat,aby sme boli na 19.00 na kupkanie doma ☹

pridame sa inokedy,ked bude vacsia a ja nebudem mat problem s dopravou

tak sa vsetky pekne pofotte aj tehulky svoje bruska nech mam co kukat 😵

petruci6
24. máj 2009

lucimka sa tu dlho neukazala,co je s nou? 😨

bianca
24. máj 2009

hojte

my sme mali v noci chichunaciu kaciu tak som nevyspata

cucus gratulacia ku skuske

moj obdiv vset.studujucim.Ja sa asi nedokopem a musiiiiiiiiiiiiiiiiiim

lossss ja si este pamatam ako sme cakali na Nelly mimi a uz ma rok a ty 6 tt v pase.No nadhera.Ja sa z toho este stale vytesujem

lia
24. máj 2009

lossik tesim sa z prveho grckania a spravneho rozhodnutia 🙂))

cuculik,gratulujem ku skuske,si sikulka 🙂)

smeji,nebudem ju asi ani davat do albumu,robil mi zvrchu utz a ja tam ledva nieco vidim,malinke je este,aby bolo dobre vidiet tento utz :((

cucuska
autor
24. máj 2009

ahojte ja sa teak vytešujem z Lossika a vlasne nejak z ovšetkeho.
Emily vieš to jena dlhšie niekedy ti to napišem podrobnejšie. 😀

cucuska
autor
25. máj 2009

Ahojte, prajeme vám krásne slnečné ránečko 😀

lia
25. máj 2009

dobre ranko 🙂

dnes bude horuco,aj ta nalada bude cucus asi tym 🙂)

bianca
25. máj 2009

prajem kraaaaaaasne raaaaano.Strasne sa mi chce spat.Mala je hore od 6 rano 😲

petruci6
25. máj 2009

baby piste piste,nech sa dostaneme na druhu stranu,tato je roztiahnutaaaaaaaaaaaaaaaaa

bianca
25. máj 2009

ja este spim.Mna nic nenapada

petruci6
25. máj 2009

to neva 😀

bianca
25. máj 2009

ako sa mate?Co mala?

evitkamalicka
25. máj 2009

bia gratulacia Barborke k osmicke

loss
25. máj 2009

ahojte a aj my zelame krasne ranko u nas svieti slniecko tak verim ze pekne bude cely den

trpezliva
25. máj 2009

ahojte, krasne ranko mame, akurat idem do poradne, na 9:30. a mam aj babysittera, mojho brata! prvy krat mi pride postrazit Lilusku, vlastne mu tu staci sediet, lebo spinka na terase, len keby sa nahodou zobudila..
sa tesiiiim. potom sa vam ozvem, akurat dorazil. caute

loss
25. máj 2009

ok tak daj vediet ako rastiete 😵

stankatt
25. máj 2009

breeeeeeeeeeeeeeee raaaaaanko 🙂)) dnes bude kraaaaaaaaaaaaaasne

emily3
25. máj 2009

Dobre ranoko, dnes rano sme odprevadili nase dieta do skoly v prirody...uz teraz mi je smutno...ja a chalani sme sa s nou rozlucili doma a ocko jej pomohol odniest tasku do skoly a nechal ju tam ( uc, to tak chcela, ziadne kyvanie, a slzy) tak dufam ze vsetko ok nalozili a ze uz su na ceste...dievcatko moje...) vsak v sobotu sa vrati 😉

dnes idem s MArekom k zubarke, som zvedava ako tam bude zase vymyslat... 😖 ,
a idem trosku spratt byt, lebo tot ut mame hore nohami, zase sme cely vikend neboli doma, a neupratovala som...alke deti uzpesne rozhadzovali ....
kika drzim palce a daj vediet ako ste narastli

loss ako sa mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre