Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
3. jún 2009

babule, uz aj ja som pridala fotky zo stretka

http://picasaweb.google.sk/m.zitny/StretkoMisse...

cucuska
autor
3. jún 2009

slonik kukla som si všetky tvoje, mala je užasne zlatunká a aj na tom stretku vam bolo super

emily3
3. jún 2009

ahojte cucuka no je to zlozite a nie, Emke musi zapnut na co sa pouziva nocnik, teraz ked bude teplejsie, nechaj ju behat bez plienky a davaj ju na nocnik, zlebo ked ty pojdes na wc tak ju posad so sebou na nocnik...najprv nebude chapat co sa deje, ale ked sa jej podari par krat sa tam vycikat a ty budes nadsena, a tlieskat a oslavovat..tak jej to zapne...no je to trening...
nas miso este tomu nerozumie, sada si na nocnik a to je asi vsetko, dokonca si sadol aj na wc ale este neurobil nic...skusk vystriehnut kedy robi velku potrebu a v tom case ju posdit na nocnik...mozno sa jej to podari...nasi sa naucili bez plienok okolo dvoch rokoch...takze ma na to cas, ale mozes zacat trenovat... 😉 vela zdaru a co najmenej utierania kalaminiet mimo nocnika

emily3
3. jún 2009

ozaj podarilo sa mi opravit vahu, Misec sa s nou hral a pretocil mi ju, takze uz sa to nedalo dalej...pretocila som naspet a zistila ze mam o dve kila viac, teraz mam ukazkove teho, priberam podla tabuliek 😉
Misec jeden, mal spat od 12, pri obede mi zaspal, natocila som ho ako jedol paradajkovu polievku a pritom spal...a ked som ho umyla a ze ideme spat, sa prebral 😠 a zaspal az pred druhov, a teraz mame ist pre detvaky do skolky a do skoly a on si spi....expert.

emily3
3. jún 2009

slonicek super fotky, len Misko tam nebol, nebol to Tomasko vevin? 😉 ...ale chlapec ako chlapec...uz je tolko deti ze sa to pletie.

smejko1
3. jún 2009

svetlus ja asi na 90 % mozem....... tak sa tesim ....... ja som ako trvalka, chodim vsade hihi

inak malemu odrazu nic nechuti....... uz ani brokolica, co najprv ladoval a ladoval........ dnes som teda skusila jablko a moje dieco co este nerozprava povedalo svoje prve BEEE tak asi viete ako vela spapal......

emily ja uz teraz planujem kupit nocnik a ucit maleho - nech je ten prechod co najbezbolestnejsi.........

kika - super, ze spite celu noc....... ja sa uz toho neviem dockat

lante
3. jún 2009

Ahojky

aj Vili spával už celé noci no po čase si to akosi rozmyslela a treba k nemu vstať, tak raz za noc v priemere.

petruci6
3. jún 2009

ja uz som tiez rozmyslala nad nocnikom,samozrejme MAcko Pu 😀

smejko1
3. jún 2009

ja som este nocnik nevybrala....... myslite ze ten hraci sa oplati?
lante - no to je smola. ale 1x za noc sa este da...... len aby sa Ti pri malom nebudil viac.... ale snad bude ako kazdy chlap a ked spi tak nic nevnima...... 😉

lante
3. jún 2009

keby sa tak dalo naspať do zásoby...tak mám nato 5 nocí..............ale to sa asi nedá, že?

lolka
3. jún 2009

babule, ja tu sobotu 20. nemozem, ideme na predlzeny vikend do Prahy. este ze som vas a vase detvaky - teda aspon niektore videla u adky 🙂

ozaj, a neplanujete ist na Avon pochod ? ja som bola na nom minuly rok v Prahe a bola to super akcia a podporuje sa dobra vec. na pochode bolo aj plno mamiciek s kocikmi 😵 koncerty, sutaze, dobra zabava.
kuk:
http://www.avonpochod.sk/

stankatt
3. jún 2009

ahojte, som tu par dni nebola, bo som mala v oprave PC 😠
Ako sa mate? verim, ze stretko bolo super 😉

lolka
3. jún 2009

ahoj stani, na stretku bolo super 🙂 pokukaj fotecky , deturence boli rozkosne, tvorili taky somarsky schodik na cele s Tomaskom a najmladsi clen bandy bol smejkov Damienko 😉

cucuska
autor
3. jún 2009

smejlp - my mame ten vyhrávaci a vyhrával tak 2 meciace pokila ho Emka nerozrobila, ona rada všetko rozrába :- 😀 😀 😀 😀

stankatt
3. jún 2009

fotky su krasne 🙂
aj my mame hraci... malej sa velmi paci, ked zacne hrat, len mne to ide na nervy, ze to hra vkuse, az dokial serblik neumyjes a neutries do sucha... tak ked tam posadim malu, hned sa vycika a serblik hra a hra...a mala sedi a sedi a cakame, ci bude aj kadit... az dokial neupracem... taka blba hudba, jak kolotocarska... ale malej sa lubi, tak musim vydrzat... 😝

petruci6
4. jún 2009

ja som videla tu cast Panelaku,ked stara kupila tento nocnik svojej vnucke a vkuse hral a nedal sa vypnut,tak ho dali na noc na balkon aj odtial ho bolo pocut 😀 😀 😀 tak taky nekupujem 😀

cucuska
autor
4. jún 2009

ahojte píšem za Táničku - lossika !!!!!!!!!!!!!!!!!
Naša fazulka sa má dobre, srdiečko bije a máme 1cm 😀 😀 😀 😀 Takže všetko OK

cucuska
autor
4. jún 2009

normálne mi dnes urobila nádherný deň, taká chodím z nej vytešená a ONA sa TIEŽ z toho tešiiiii takže SUPER 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
4. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej to je paraaaaaaaaaaaaada...od rana na nich myslim

cucuska
autor
4. jún 2009

aj ja sa tomu veľmi tešim 😀

evitkamalicka
4. jún 2009

taka som rada velmi 😀 ...hned mam lepsi den

cucuska
autor
4. jún 2009

evi to ti veim ja som na tom úplne rovnako 😅

petruci6
4. jún 2009

aj my sa tesime malemu lossicatku 😵

emmaelzer
4. jún 2009

ahojte babulky, strasne dlho som tu nebola,
lossik, tak to je strasne prekvapenie....

emily3
4. jún 2009

jeeeej lossik tesim sa s tebou, myslela som na vas...tak to je super sprava. 😀 aspon nieco pozitivne dnes
rano ma manzel nastval, vytocil do vyvrtky, ale to muzi vedia velmi dobre... 😠 ...a tak-
bola som v poradni, vsetko je ok, o tri tyzdne idem znova a na ultrazvuk, tak snad uz bude aj 3Dcko, ze mala sa ukaze v plnej krase...
MArek zase stratil okuliare 😠 , uz druhe za posledny mesiac....niekde v skolke, ucitelky sa tvaria ze nevedia...

petruci6
4. jún 2009

emily a nemozes mu dat na ne taku gumicku zo zadu,aby mu nespadli?

lia
4. jún 2009

jeeej lossik ,gratulujem,to je super spravicka a porozmyslaj nad druhym lekarom,co ta bude teraz cele tehotenstvo zbytocne plasit??!! 😠
aaaaallllllleeeeee to je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
gratulujemmmmm 😵 😵 a aky je uz vejikyyyyy 😀 😀 😀 😀
emily tesim sa,ze aj vy ste v poriadku,supišššš 😵 😵 😵 😵
a marekovi ich uz zalep za usi!!

emily3
4. jún 2009

petruci, tvrdi ze ked isiel spat , dal si ich na stol...a potom tam neboli...tak neviem, niekde su v skolke zapatrosene..zajtra to tam skusime este prevratit hore nohami...inac mam na to nervi, lebo maju malo uciteliek, a druhaci ( MArekova trieda) sa stale delia a nikdy neviem v ktorej triede su, kazdy den spi v inej triede a potom ho len hladame, a deti su z toho tiez hotove, ze nemaju svoje miesto.... 😠

emily3
4. jún 2009

zeny som taka hotova dnes, uz sa nevladzem ani pohnut, a to ma caka vecerny kolotoc s detmi..dufam ze muz pride domov, a ulozi deti on...ja som max. vypluta

loss
4. jún 2009

kocky takze vsetko viete som rada ze s tesite s nami 😵 Luci dakujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre