Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lucim
1. júl 2009

ahojteeeeeeeeee ... trosku vas zanedlavam, ale sledujem ... a hlasim, ze dnes ideme prvy krat na kocikovu prechadzku . 🙂

emily3
1. júl 2009

lucim ahooooj ides aj s ockom? 😉 pamatam si ze ked sme isli prvykrat von s malou sme sa bili o kocik 😀

lia ty sa ako mas? neskutocne rychlo ti nabiehaju tie tyzdne, tak vyzera ze babo je ok nie? na kontrole drzim palce siiiiilnnnnnooooooo. 😉

lia
1. júl 2009

tak dufam,ze je ok emily.
zajtra mam poradnu,neviem ci mi bude robit utz,uz som male nevidela ani nepamatam ☹
ale citim sa fajn,hodne naberam,za tento tt podla mna aj dve kila 🙄 😅

lia
1. júl 2009

luciiii,nafotte sa 😉
emily dakujem,budem to hlave zajtra potrebovat,ja som taky poprdo ked mam ist na poradnu 😔

cucuska
autor
1. júl 2009

ahojte , ja som od dnes nezamestnana mamička na MD 🙄

emily3
1. júl 2009

a je to tady? Marek sa vyhadzal, vyzera ze mame ovsie kiahne ..aj sa tesim aj nie. keby to dostali aspon vsetci traja naraz, aby sme mohli ist na dovolenku...takto neviem.

cucska vyhodili ta z prace?

petruci6
1. júl 2009

cucus ti si pracovala? ja som myslela,ze si s malou doma 😕

lia drzkame na zajtra palce ale neboj,urcite je vsetko ok ved aj priberas 😉 😀

zo mna je od dnes kratkovlasa polovicna blondina,konecne ladim s lindulou a psom 😀

lolka
1. júl 2009

cafte 🙂
lius, ty uz mas 17 tt????? taaaaak rychlo ti to nabieha 😵 neboj, v poradni bude vsetko ok a male ti este aj zakyva rucickou 😉
to ja idem na kontrolu az o 2 tyzdne !!!! ale zaciatkom budeceho tyzdna si pojdem pre Utros, tak ju ukecam, nech mi urobi aj ult., dufam ze je vsetko ok. grcam o 106 a furt mi je blbo 😒

petru, tak hod fotecku, ked mas novy look 😀
zuzi, maly je rozkosny a podoba sa na teba, teda aspon podla fotiek sa zda
😉
dnes nam montovali klimatizaciu, tak sme tu mali straaaaasnu spinu. mamina mi upratala, ja som oprala zaclony a muzik mi ich povesia. a uz moze byt vonku aj 40 stup., nam bude fajne 😀

lia
1. júl 2009

cucus,co sa stalo??
dakujem petrušik 🙂 a co si sa dalana zmenu??nafot sa nam 😉
no neviem ci mi urobi utz loli
ako casto chodis??ja kazde tri tt
ani nechcem skor,sak by som bola v pakarni uz z lekarov,ja by som najradsej nikam nechodila 😒
tu klimu ti teraz zavidim loli,to mate v celom byte??

cucuska
autor
1. júl 2009

Bola som doma s malou ale bola som zamestnana a vlastne na MD a teraz rušia prevádku kde som pracovala takže sa nemam kde vr=átiť takže som nezamestnaná 😔

lia
1. júl 2009

parada cucus 😖
ale ty si sikula,sak studujes o 100/200,ty si najdes mozno aj lepsiu robotku.vsetko zle je na nieco dobre 😉

lolka
1. júl 2009

lius, naposledy som bola v 6+3 tt a povedala, ze mam dojst klasicky o 4 tyzdne. to mi vypise aj tehu knizku, sice uz uz mam ale je tam len par udajov. ja by som zas chodila kazdy tyzdne, aby som vedela ci je vsetko ok. tak vnutorne som kludna, tak si myslim, ze je to ok 😉
klimu mame v obyvke a v spalni, pevne zabudovanu. no a kedze mame 2-izbovy byt, tak je v "celom byte" 😀

cucuska
autor
1. júl 2009

lia parada že 17tt
a lilka aj tebe to krásne rastie
lia ďakujem

lia
1. júl 2009

no ale vies,ze len 16ty cucus 😉
nie,oni len zbytocne kraviny vypravaju loli,to ja nemusim pocuvat 🙄
teraz tri tt mam niekedy bolesti na tom istom mieste a male este nekope,preto sa bojim,ja viem,ze ste hovorili,ze je mozno este skoro.a mozno ze uz boli,ale ja si to akosik nevsimam kedze nie som najchudsia 😅

lolka
1. júl 2009

lius, no ty uz si len tlstoska 😀 😀
cucus, hm blbe, teraz je zla doba 😖 ale ked si nic nove nenajdes, tak bude dalsia materska nie ? 😀

idem este zehlit tie zaclony, lebo zaspim 😒

lia
1. júl 2009

tak to si ma teraz nevidela loli
kedy si ma vlastne videla naposledy??minuly rok ked som bola fitneskou??? 😀 😀
fuj,ty musis zehlit zaclony?? 😝

emily3
1. júl 2009

lia to neva ze necitis male kopkat, to je este velmi skoro ..to tak okolo 20tt pri viacrodickach je skor...ja som teraz citila az v 19tt take strasne slabunke a rozkopala sa az po 20tt. neboj je vstko ok 😉

lolka no sporadnou, mne sa teraz zda ze chodim pricasto, a to chodim raz za mesiac..tak rychlo mi to leti....a aj keby si tam chodila kazdy tyzden...babatko potrebuje svoj cas a zas nie je dobre aby sa stale v tebe rypali a tak..obaja potrebujete klud...s neboj knizka sa ti zaplni ani sa nenazdas.. 😉

lia
1. júl 2009

sak dobre loli,len pisem,ze budem kludnejsia ked mi teraz uz spravi utz

a prisla som Vam oznamit nasu radostnu novinu,cakame dievcatko 😵

emily3
1. júl 2009

lia supeeeer tesim sa s tebou 😀

lia
1. júl 2009

dakujem 😀 😀

petruci6
2. júl 2009

no co som hovorila????????,,,no coooooooo?? ze to bude baba!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 GRATULUJEM,takze Bianka?

petruci6
2. júl 2009

loli cakas Lukaska 😀

stankatt
2. júl 2009

ahojte, Lius super ze dievcatko 🙂 🙂 🙂 a neboj, moja sa rozkopkala az v 22tt🙂, mi inac lepilo....

petruci6
2. júl 2009

ja som citila len steklenie ako motyla v crevach

lia
2. júl 2009

ty si chuda petru,to preto,ale ja uz mam sadlo vsade na okoli jak koleso na plavanie 😀
dakujem,zatial je to Bianca 😀
noo,aj mne preto lepi staniiiii 🙂

cucuska
autor
2. júl 2009

lia super, no ja som cítila pohyby už okolo 17tt no ale ja som ako lata, také bublinky dole v podbrušku.
Takže ďlšia baba, no tak to je parada 🙂

lia
2. júl 2009

😵 😵 😵

cucuska
autor
2. júl 2009

aj ja sa tešim, a inak sa ako cítiš???? teraz si v tom nejkrajšom a najlepšom období

cucuska
autor
2. júl 2009

Pridala som nové fotky do albumu, kukuk 😕

stankatt
2. júl 2009

Lius neboj, hod nove bruskate fotky... sa stavim, ze si jak pavuk, len brusko mas 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre