Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lucim
3. júl 2009

noooooooooo ma 2 postielky - vacsinou tam, ale teraz mal 2 noci , ked som si ho musela nad ranom zobrat k sebe, pobudil by celu domacnost ... vynimocne. 🙂

habibi78
3. júl 2009

lolka, blahoželám k tehu... 😵
mne na ranne nevolnosti nepomáhalo absolut nič, tiež som ich mala ako bianca cca do 5 mesiaca, aj som kvoli tomu bola v nemocke, vyvracala som aj infuzie, schudla som na 49 kil....
potom to z nicoho nieč z hodiny na hodinu prešlo.....

lucim, tebe zase blahoželám k bábu, nestíham nejako reagovať..... 😝

bianca, my už máme 11 zubov, ani nestíham reagovať, kedy jej vyšli.... 😀

lucim
3. júl 2009

habibi ani ja nejak nestiham reagovat v poslednej dobe .. a dakujeme 🙂

habibi78
3. júl 2009

inak, Matej.....krásne meno, jedno z mála čo sa mi naozaj velmi, velmi páči.....

lucim
3. júl 2009

dalsie babo u vas bude matej? 😉

habibi78
3. júl 2009

u nás bude Pavol..... drahý sa tvári že nechce, ale ja viem že chce....u nich je už 9 generácií s týmto menom... on je posledný chalan v rodine, má iba sesterky.... takže ak to nezachránime my, vymrú po praslici.... 😀

lucim
3. júl 2009

ja som rada, ze drahy uz syna Vaclava ma (stvrteho), mne sa nepaci dedenie mien , na Matejovi sme sa jednoznacne zhodli, ale dlhsie sme hladali a malemu sa to uplne hodi. 😉

habibi78
3. júl 2009

Matej je fakt nádherné meno.... no čo, bude Pavol a po nom ešte Matej..... 😀 😀
a ešte sa mi páčia nejaké dievčenské mená..... 😀 😀 😀

lucim
3. júl 2009

no u nas je jednicka terezka 😉 idem skusit asi hodinku pospat do dalsieho kojenia ...

petruci6
4. júl 2009

terezku si pamatam 🙂

habibi ved uz zacnite s vyrobou,ked mas tolko mien 😉 😀

emily3
5. júl 2009

ahojte tehuôlky, mamicky...vidim ze asi uspesne si uzivate leto 😉
no my sme este doma, ale na stastie uz Marek ma to najhorsie za sebou. uz sa mu to upokojuje a ma len par novych vyrazok a uz sa mu tohoji.ti dvaja zatial nic...ale este su v inkubacnej dobe tak uvidime..pocitam ze este tyzden dva a budu aj oni pupakovi 😒 ...

nase babatko rastie, nasla som po Miskovi nejake veci..vsetko modre 😅 , no neva doma moze byt aj v modrom. ale kamoska mi uz osunula par dievcenskych veci tak mame aj nieco ruzove 😉 ..ked som si to pozerala, nechcelo sa mi verit ze pred rokom som do toho obliekala Miska, ze bol taky malicky...teraz je z neho velky chlap.

trpezliva
6. júl 2009

ahojteee...
tak v prvom rade Lii gratulujeme k dievcatku, ja som to vedela,vedelaaaaaa....aj nasa carodejnica petruci to predpovedala, som zvedava, ci ti vyjde aj tip na mna. my ideme az buduci tyzden na ultrazvuk.
uz citim aj pohyby, konecneeee...som sa nevedela dockat. je to sranda, aj som zabudla ake to bolo pri Lili.
dovolenka bola super, len kratka..a to pocko ma hnevalo,kazdy den sprchlo. museli sme sa chodit kupat, ked bolo akurat pekne, potom sme utekali na izbu ked zacalo liat. lebo bazen bol teply, aj jazero malo 23 stupnov...Lili sa hrozneee pacilo, nevedeli sme ju vytiahnut z vody.
a este sme mali problem so zaspavanim, cely hotel nas poznal, lebo kazdy vecer robila taky jakot....asi sa bala v tej cestovnej postielke, alebo novej izby..no trvalo to vzdy aspon pol hodinu kym zaspala..a to jej nepomohlo nic, ani ked som tam s nou bola. tak sme ju vacsinou dali do posteilky, sadli si na balkon a citali si. pritom takyyyy plac sa ozyval na cely hotel, no tvarili sme sa, ze to nepocujeme. 🤐 ale ked uz raz zaspala, tak spala celu noc.
aspo ze tak...
no co tu je este noveho??? ziadne cerstve tehulky??

emily3
6. júl 2009

Ahoj Kika tak super ze sisi to uzila...teda to tvoje teho leti, len teraz si nam to oznamovala a uz si v polovicke 😀
my prazdninujeme doma Marek 1.7 sa krasne vysypal, a mame ovcie kiahne. uz tonajhorsie ma za sebou na stastie, a hoji sa mu to. ti dvaja to este nedostali a vychadza to tak ze ani na dovolenku nepojdeme, lebo v tom case sa maju vyhadzat oni ( ak su nakazeni, co su, lebo su stale v kontakte s marcom...) tak to su nase super prazdniny..doma 😖

teraz sa (vynimocne) pekne spolu hraju, vsetci traja s babikami a s domcekom 😅 , Miso barby prevlecie cez dvere a vyhodi ju vonoknom 😀 spravny chlap...

no dnes idem odovzdat moj index + prax, vcera som to dopisala..a este mi ostali dve skusky..no uvidim ci si na to trufnem este teraz alebo sa na to ...

lia
6. júl 2009

dakujem kikušik 😵 😵
to muselo byt srandovne ked ste sa tvarili,ze Lili neni vasa na izbe 😀
a co ste jej tam davali papat??vsetko co tam varili??
noo,musim pouvazovat,uz som aj rozmyslala,ze co sa tebe skryva v brusku,ty,ale neviem,ale viac si myslim,ze chlapcek .a co by ste si viac zelali??

petruci6
6. júl 2009

lia kedy nam ukazes brusko??uz by si sa mohla pofotit 😉

petruci6
6. júl 2009

baby kedy ma rodit kubko? uz tu dlho nebola

lia
6. júl 2009

ked ma manzel odfoti 😀
neviem kedy ma kubko termin 😒

petruci6
6. júl 2009

ved sa odfot sama,ja som sa tiez sama fotila,len brusko

petruci6
6. júl 2009

tak som to nasla kubko az 25 sept

stankatt
6. júl 2009

ahojte, Kikus tak si si odpocinula. Aj nasa zacina byt trucovita a nervava... tak sa jeduje, ked neni po jej... 😠

trpezliva
6. júl 2009

stanka, najhorsie ta este len caka....keby si videla, ako Lili obcas vyvadza..a to som si vzdy hovorila, ze moje dieta nebude rozmaznane..a aj tak jej vacsinou ustupim 🙂 .
a co bude mat Kubko, neviete?????
ideme s Lili na kupalisko na Rosnicku, neprida sa niekto?

cucuska
autor
6. júl 2009

ahojte. musela som toho dosť prečitať aby som sa dostala na koniec. čo mame nové??? Ema je veľmi trucovitá, keď jej niečo nedáme, alebo nepovolime, tak začne vrieskať a buď sa niekde hodí, alebo si proste o niečo buchne hlavu. Nedá sa jej nič vysvetliť, už sa tešim, keď to prejde. Začala sa mi pýtať cikať, niekedy sa doma pocká ale niekedy sa vonku pekne vypýta i keˇdma plienku, Asi sa jej páči ako ocikáme trávičku.
Ja som nejaká vyš%tavená ako citrón, niekedy keď Vás čitam, tak nechápem, kde beriete toľko energie, a že necítim z vás žiadnu nervozitu. Niekedy sa hambím aj za seba. že som nervózna, a proste si to neužívam. Vždy si poviem, že už začnem a potom sa zase o niekoľko dńi rostihnem ako sa ponáhľam a že nemam ani čas na seba a ni čas sa poriadne najesť. Asi mi šibe, ale namam to komu povedať.
🙄 😔

petruci6
6. júl 2009

cucus a nemoze ti niekto obcas s malou pomoct? mama,svokra?

lia
6. júl 2009

cucus a co s nou robis ked zacne byt taka vzdorovita?? 😕
ale vobec sa neodsudzuj,mas to tazke ked sa ti takto zacne hadzat o zem. aj vonku??jooojjj,to musi byt hrozne ☹

stankatt
6. júl 2009

asi vsetky dievcata su take 😉 tvrdohlava je bosorka mala....

cucuska
autor
6. júl 2009

nerobím nič, nechám ju tak a snažim sa ju nevšimať si ju. Ale to sa niekedy nedá, hlavná zásada je: nenechať sa vytočiť !!! a o to sa snažím. Proste som nejaká totálne vyšťavená ako citrón, ako taký poriadne vymačkaný citrón. Neviete na to nejaký liek???

petruci6
6. júl 2009

odlozit ju niekomu na chvilu 😒

cucuska
autor
6. júl 2009

keby sa to tak jednoducho dalo ako si to jednoducho napisala 😒
ale aj tak ďakujem

stankatt
6. júl 2009

Cucus, snad z toho vyrastu 😉

cucuska
autor
6. júl 2009

len aby to už bolo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre