Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
8. júl 2009

emily to su uz aj tehu hormony

emily3
8. júl 2009

petruci asi hej...uz sa mi to blizi a ja nemam este pre babo nic...
ale mala kope o 106a pekne do rebrier 😅 ..vcera som bola na priprave na porod zase. ale bez problemov mi dala peciatku aby ohol byt manzel so mnou takze ma tam uvidia az v porodnici.

petruci6
8. júl 2009

akoze nic? ved mas veciiiiiiii po 3 detoch nie?kocik?

emily3
8. júl 2009

petruci, hej kocik je dole...nejake veci mam, ale este som ichnevitiahla a najmensie dupky neviem kde su..musim pozriet do pivnice.... 😅

emily3
8. júl 2009

a kamoska mi posunula nejake veci po malej, tak mam nieco aj v ruzovom 😉 ...no budem to musiet zacat chystat.

zuzkaprofant
8. júl 2009

ahojte ako sa mate ja uz balim veci a sk s piatok rano hned ideme tak som zvedava ako sa doptrepeme s malym tolko hodin nasi uz chystaju krstinky v nedelu krstime asi po omsi, maly je taky tucnucky za 2 tt pribral pol kg ze dost vela.xixiix.ved aj je vkuse hladny a dokrmujem ho aj nasi sa smiali ze mu nemam uz davat cecik ze ma 3jitu bradu 😀

sloniiicek
8. júl 2009

caute kocky. v nedelu sme mali oslavu 1. rocika. tak som pridala fotky na picasu, ked chcete kukniteeeeee.

Martinkina oslava dopadla perfektneeeeee. Zatial si mozete pozriet fotky tu: http://picasaweb.google.sk/m.zitny/MartinkaOsla...

sloniiicek
8. júl 2009

petru - pocula som, ze mate cez vikend velke stretko. 😀

petruci6
8. júl 2009

odkial si pocula??
hej mame v Bojnej na ranci,maju tam take mensie zoo a bude nas tam okolo 30 a vsetky deticky januarove alebo decembrove,rovnako stare ako lindula,uz sa tesim,len aby nam aj pocko vyslo

petruci6
8. júl 2009

Akonáhle sa ocitnete v situacii,kedy ste prinuteni násilníkom a musíte
pod
nátlakom vybrat peniaze z bankomatu, zadajte svoje PIN opačne:tzn. od
konca
- napr.ak máte 1234 , tak zadáte 4321 a bankomat vám peniaze sice
vydá,ale
tiež sučasne privolá policiu, ktorá vám prijde na pomoc.Tato zpráva
bola
pred nedávnom vysielana v TV, napriek tomu ju využili doposial len 3
ludia,
pretože sa o tejto skutočnosti medzi ludmi nevie.

Prepošli to co najviac ludom.

lucim
8. júl 2009

peti, tak o tomto bola v telke reportaz, ze to je spam, siriaci sa mailami a ze je to totalna blbost, nefunguje to tak. 😖

petruci6
8. júl 2009

😀 tak sorry nevedela som 😀 na TV nemam cas 😒

lucim
8. júl 2009

co robite? my sme boli dnes uvrestani, furt cucat spat, vrestat, nic nepomahalo, ani masazka, ani cvicenie nozkami, ani objatie ... uz som toho mala tak dost .. ale navecer sa ukludnil.
to aby som si vazila, ze mam vacsinou zlate dieta.

petruci6
8. júl 2009

nebol urieknuty? necumelo na neho vela ludi?

lucim
8. júl 2009

cumi na neho kazdu chvilku niekto .. ale ja na take neverim. lieci sa z nadchy ... uz ju skoro nema, ale asi je z nej nervozny.

lolka
8. júl 2009

lucim, asi dnes nema "svoj den " 😅
petru, tak uz som pridala 2 nove fotecky, aby ste uz nefrflali 😀 😀 brusko odfotim cez vikend....aj ked je este take mini 😵

lia
8. júl 2009

aj ja śa akurat snazim zmensit fotku a nejde mi to ☹

petruci6
8. júl 2009

luci u nas v teme na take tiez neverili,ale ked im bez priciny dieta revalo cely den a nakoniec spravili uhliky,do 5min zaspalo,tak uverili 😉
loli idem kuk

lucim
8. júl 2009

lolka jeeej fazulka rastie 🙂

petruci6
8. júl 2009

lia ja to viem,posli mi na mail
loli pekne // a malinky sa na teba podoba 🙂 😉

konecne ste sa rozhybali 😀

trpezliva
8. júl 2009

cauteee....lolka kukla som album, tak si si to zobrala k srdcu co petru napisala, ze zanedbavame nase tehu albumy. 😵 inac presne tak vyzeralo nase mimino v 7tt 😅
mala som vcera v noci strasne zivy sen, ze cakame dievcatko! aj sa mi normalne snivalo, ako som si to zmenila v pase tu na MK. a rano kukam a nic. takze asi to bude znamenie 😉 .
no musim sa polepsit aj ja a nejake nove fotky pridat.
my mame buduci tyzden vyrocie svadby, tak som pripravila muzikovi prekvapko, taky fotozosit s najkrajsimi fotkami jeho a Lilusky. Bude urcite rad.. 🙂 . este vymyslam, co take by som mu kupila, ale namam ziadny napad.
pojdeme do restiky a potom on s kamosmi na rozlucku so slobodou...pobezia pivnu milu!!! to je taka tradicia nasich kamosov, ze pred svadbou kazdeho z nich chalani pretekali v piti piva a behani...je to hnus, potom polka z nich zvracia...ved skuste bezat rychlo so 4mi pivami v bruchu. 😎 no ale ked ich to bavi 😵 .
emily, aj ja mavam obcas take chvilky, ze aj ja preco nemozem ist nikam von...no potom ma to prejde...az kym zase nezostanem sama doma. 😵
petru, ja neverim tomu, ze sa da babo urieknut. 🤐

lia
8. júl 2009

uz stahujem program,ked uz dnes nevydrzim pri pc,tak zajtra sa s tym pohram
lucim,ano,tak to si teda musis vazit 😀

trpezliva
8. júl 2009

minule som v jednej teme citala, ze na herpes na pere pomaha natriet maz z ucha...fuuuuj...tak tomu tiez neverim. 😨

petruci6
8. júl 2009

kika ja verim a pomaha nam to,ked uz neviem co jej je
vzdy to zabralo
robili to uz nase stare matere 🙂

miroslava89
8. júl 2009

ahojte ja sa vas len chcem opytat po akom dlhom case po MA sa vam podarilo znovu otehotniet?..za odpovede vopred dakujem 🙂

petruci6
8. júl 2009

ved ty si tehu nie? 😕

lucim
8. júl 2009

miri mne po viac ako roku, ale ja som vynimka, kockam tu rychlejsie.

trpezliva
8. júl 2009

pridala som zopar fotiek

petruci6
8. júl 2009

mne presne po roku 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre