Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
22. nov 2008

no my máme 3 zuby už ani týžden... a tiez vsetky dolu----

lolka
22. nov 2008

ja by som mimco tiez nikomu nedala 😉
kikus, tak to toho asi vela nestihas, ze ? alebo robite vsetko vo dvojici 🙂

lolka
22. nov 2008

tak vy mate doma "selmicky zubkate" 😀

cucuska
autor
22. nov 2008

takže sme na tom rovnako a ako to Natálka znáša? Emka zle. Vždy keď jej to má vyliesť sa tak povracia, všetko vždy grcá. Doktorka mi nechcela veriť, ale keď sa to opakovalo už trikrát uverila. že to ešte nevidela aby babo grcalo zo zubkov. takže mame veselo

trpezliva
22. nov 2008

lolka,aj na wcko chodime spolu.. 😎 .ale chudak manzel je nestastny,ze chce len mna...snad ju to prejde. lebo ja fakt nemozem nikam. ako mrcha,nedosla dufam...v takej zime komu by sa chcelo niekam chodit,vsak? 😅

trpezliva
22. nov 2008

aj myyyyyyyyy mame tri dolne zubky. 😅 akurat bola trochu mrzuta,inac nic.

mm1
22. nov 2008

Ja u Natálky ani neviem, ze zubky idu... fakt.... uplne perfektne, teda nechcem to zakriknut, ale aspon zatial....

Ahoj Lolka. tak ako????
Natalka je s nasimi, tiez mi je smuuuuuuuuuutno, ale ako skuska to celkom obstoji...

a nie je na mna naviazana, takze pohodicka. Nasich vidi kazdy den, tak si zvykla...

ahoj Kikus.

lolka
22. nov 2008

kika, neboj, myslim ze ju to prejde a potom bude "zvedava" aj na tata 😉
no, mrcha este nist 😉

lolka
22. nov 2008

magdus, to je super, ze si zvykla aj na babku a dedka prip.na inych ludi. aspon si mozete trosku oddychnut, pripadne zajst do kina 😉

mm1
22. nov 2008

loli??? a kolko uz mrcha nedosla?????

lolka
22. nov 2008

no, neviem kedy bola presne ovulka, ale myslim, ze cez vikend by mala (ne)dojst, teplota sa zatial drzi hore 🙂

mm1
22. nov 2008

joooj tak v takej zime dufam, ze ani nepride..... 🙂

No ona je taka od malicka, nie je nejako len na mna fixovana... Ved si ju videla, smejka maleho..... 🙂

Cucus???? kam si zmizla??????

lolka
22. nov 2008

ano videla, je velmi spolocenska, to je super 🙂 aspon bude v kazdej partii oblubena 😵

mm1
22. nov 2008

no uvidíme, necháme sa prekvapit... ale strasne sa zabávam, ked ideme po meste, ona si sedi v kociku, a ked cakame na autobus tak poskuluje po chlapoch, ti sa casto na nu usmejú a potom mi bez mojho opytania a prosby pomozu do autobusu.... 😀

lolka
22. nov 2008

no pekne, uz takto od malicka vie ako na chlapov 😀 zamrka velkymi hnedymi ocami a je po jej 😵

mm1
22. nov 2008

tak toto vyhrava u ocinka.... 🙂

lolka
22. nov 2008

magdus, ved tak to ma byt. dcery vzdy vedia ako na tatov a oni na ne nedaju dopustit 🙂

mm1
22. nov 2008

no presne tak... tusim sme tu ostali same dve 🙂

lolka
22. nov 2008

vyzera to tak 😉 ja pozeram sama telku, muzik uz vedla odfukuje, vcera mal narocnu noc a skoro nespal, tak tu sedim sama 😅

mm1
22. nov 2008

ide nejaký film o šestorčatách....

lolka
22. nov 2008

ano, videla som, na jednotke, ze ? ja pozeram joj-ku, ale mozno to potom prepnem 🙂

lolka
22. nov 2008

magdus, idem si dat sprchu, tak zatial paaa 🙂

mm1
22. nov 2008

no ja idem tiez do sprchy a kuk

smejko1
22. nov 2008

dnes sme trhli rekord na mamicke pinkal 5 hodin/ ano rozmaznavam, ale s radostouuuuuuu
spava v svojej postielke, mame tam angel care tak som kludna...... inak by som asi nespala

lolka
22. nov 2008

ahoj smejus, ty este nespis ? ved musis byt unavena....maly sa dobre napapka, tak co by robil - pinka 😀

smejko1
22. nov 2008

loli, snazim sa ho zobudit uz pol hodinku, a nic......... lenze to bude huza nocka 😀

evitkamalicka
22. nov 2008

ahojte

smejko tak ako doma s malinkym?

smejko1
22. nov 2008

evitka - super, je uzasny

lolka
22. nov 2008

ahoj evit, smejko uz asi koji, maly je papkos 😉
tak ja sa pre dnes lucim, dobru nocku 🙂

evitkamalicka
22. nov 2008

smejko a ako ti v noci spinka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre