Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
11. aug 2009

bershka otazne je z coho sa skriabe? nebude to ekzem ako mame my?
to ju potom chudatko musi velmi svrbiet
my sme si uz tym presli ale nie je to sranda

petruci6
11. aug 2009

lius neni zac 😉

teuska
11. aug 2009

Dakujem babulky za odpovede.

Mam sa inac celkom dobre a tesim sa, lebo mi rastie brusko. Ale este to vidiet, len ked som vyzlecena. Moje oblecenie to zatial zakryva a ja sa uz neviem dockat ako budem pysne vykracovat s brusinom. 😅

Zuzi gratulujem k meninam.

Emily aj ja na teba casto myslim, hlavne vtedy, ked uz padam od unavy. Neviem si predstavit, ze mam 3 male deti ale bol to moj velky sen. teraz budem najstastnejsia, ked budem mat dve deturence a nesmierne za to vdacna.
Ja som si totiz vzdy zelala mat 4 deti. 😀 😀 😀

stankatt
11. aug 2009

Zuzi vsetko naj k meninkam 🙂

emily3
11. aug 2009

fuu aka brutalna burka tu bola, no konecne sa vycasilo...dnes sme doma, perem od rana, ale nemam kde susit 😅
detom v tabore prsalo, dufam ze tam nebude prsat cely tyzden, to tam scvoknu ( deti aj veduci 😅 )..

petruci6
11. aug 2009

zuzka vsetko naj naj naj 😉

smejko1
11. aug 2009

vsetko naj naj zuzankam.....

my sme dnes mali 9 mesiacikov a dami dostal chicco take nie choditko, ale drzi sa toho..... a kobercek ako cesta pre auticka..... no tesili sme sa vsetci prevelice....... potvorka.......

emily, je to pravda, ak budem mat letne dievcatko tak mi bude kopa veci na nic...... ale mozno bude zimny chapcek a to sa zas oplati...... ved 2 roky vydrzim a potom uvidim........

lucim
11. aug 2009

caute kociciky. 🙂
zuzka aj ja zelam vsetko naj 😉
my zatial mame zbytocne len veci ktore sme nestihli vynosit. odkladam to svagrinke.
a fajn , ze ste sa bavili o zimnom obliekani, aspon mam predstavu, do coho krpceka navliekat. 🙂

a mates je maly budha, uz ma 5720g, cvalicek moj nenazratucky. 🙂

petruci6
11. aug 2009

gratulujemeeeeeeeee Damienkovi 😉
to je odrazadlo 😉 je to super vec

lucim
11. aug 2009

smejko, damienkovi posielame pusku. 😉

emily3
11. aug 2009

smejko : damienko uz je velky chlap, za chvilu ho nahanas 😉 😀
no s vecami, teraz mam zas vsetko modre a chlapcenske 😅 , ale aj modra je farba nie? a doma to je jedno ako je opbecenam a aj tak to zabrble....

lucim, tak to mas valibuka. 😉
Misko konecne zaspal.

emily3
12. aug 2009

ahojte zienky, kinderka a mamy 😀 , stale sa hlasim 2v1..tuto noc sa mi spalo dobre, len Misko sa tlacil medzi nami 😅 , Rano sa zobudil, a hladkal ma po tvari, je to velmi prijemne, taka mala jemna detska rucka, a ked som otvorila oci, videla som rovno jeho oci a sa usmieval...bol zlaty....
moji dvaja mi chybaju, stale na nich myslim, co robia a dufam, ze Marecek to tam zvlada a ze velmi nevymysla...tesim sa na nich, este sa 3x vyspime a pridu....

trpezliva
12. aug 2009

ahojte, smejko, som na vas vcera myslela, ze damiEnko ma akurat 9 mesiacov, nasa Lili mala 16 🙂 . ja ani neviem preco som pisala jeho meno s "a"..existuje aj taka verzia? 😕
to chicco choditko mame aj my! a az teraz ju to zacalo bavit, lieta s nim kade tade. ale uz daaavno sa naucila hadzat tie gulicky, kocky do otvoru, to sa jej paci, ze to zacne blikat a hrat.
boli sme dnes v herni doobeda, tak Lili sa poriadne unavila. no a poobede sa chystame na stretko s tehulkami do Sadu JK. len dufam,z e nebude prsat.

cucuska
autor
12. aug 2009

emily jeeej ja som si az teraz všimlaaké meno ste vybrali, dobry výber xixixixixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

loss
12. aug 2009

jej emily idete byt krasne vyvazeni 🙂 🙂 🙂

emily3
12. aug 2009

cucs chcela som dve dievcatka Moniku a Lucku...a doma mi to schvalili 😀 tesim sa. tak porusujeme nase Mka ale nevadi, aspon bude jasne ze volam Luci a nie Mo, Ma Mi 😅 ...(aj tak si to budeme pliest, kym si spomenieme koho chcem zavolat.

loss no vyslo nam to, ale 100% to bude po porode( dr. nam to dva krat potvrdil, tak snad sa nemylil)..budem reklamovat 😀

smejko1
12. aug 2009

😉 dakujeme zablahozelania...... Ste take zlateeeee...

kika jasne, ze som vedela, ze si sa iba pomylila..... len ma jeduju ine maminky, povies im, ze maly sa vola damiEnko a ony, ze jejeeej, ake pekne meno DamiAnko 😠 ale zvykam si, ved aj moje meno musim vzdy aj spelovat 😀

baby ako mam maleho ustrazit? na sekundu sa otocim a on sa uz stvera na prvu vyvysenu vec co ma poblizku.... ved to je horsie a horsie s mojim casom...... 😕

lossik - vy este netusite co to bude? a kka stale drzis bobrika mlcania? 😉

cucuska
autor
12. aug 2009

smejko ato najhoršiepríde
mne Ema vonku behá ako ďabel a či je cesta alebo strom jej je to jedno

emily3
12. aug 2009

no nas Miso ten tiez lieta kade tade, a najradsej sa vybera zasadne opacnym smerom a na cestu. na ihrisku uz ma prelezene vsetky preliezky, ja len stojim pri a davam akoze dopomoc, ale uz to zvlada sam aj smyklavky...a dnes tak capol dole z gauca a hlavou narazil na stolik, babatko moje, ma typel a poriadny, len dufam ze to nebude mat nasledky. smejko to sa neda ustriehnut, jedine priviazat, prisrobovat o stolicku aby sa nehybal.... 😅 😀 , ale to nejde....

lia
13. aug 2009

aojte 🙂
Damienkovi a Liluske prajeme vsetko najlepsie do zivotika 😵
Lilly je strasne zlatunke dietatko,take si prosim aj ja 😀

loss
13. aug 2009

caute
smejko este nevieme ale buduci tyzden idem na 4D tak dufam ze nam to odhalia 🙂
aj my sa pripajame ku gratulaciam 😵

trpezliva
13. aug 2009

lia, ona je Lili a nie Lilly 🙂 🙂 🙂 .
ale srandujem, mne to je jedno, vela ludi jej tak pise. ale dik Lius za pochvalu. vcerajsie stretko bolo super. mas krasne brusko.
musim utekat, zobudila sa akuraaat

lia
13. aug 2009

prepac kikus 😖

lolka
13. aug 2009

cafte, aspon v rychlosti....
kikus, aj my prajeme Lili vsetko naj 😉 ozaj, kupila si si nieco v tom tehu obchodiku na Medenej ? 😕
lius, aj chcem vidiet tvoje brusko ! ale to som asi tvrdla v roobote....
uz sa tesim, ked budem na MD a pojdeme spolu kocikovat 😉 teda ja sa budem zo zaciatku len gulat, ale v 2/09 sa pripojim s farom aj ja 😀
baby, mne sa to niekedy ani nezda, ze budeme mat mimco, tak velmi sa tesim, dlho sme cakali a teraz mi to prijde tak "neskutocne"......uz nech mam aspon brucho, aby som vedela, ze to nie je len krasny sen 😀 😅

lia
13. aug 2009

sak ja sa skor mozno ani von nedostanem,potom zase ty,tak leto to isti urcite 😀
ale nie,ja sa uz teraz tesim ked nam dr.dovoli ist von,uz aby to bolo 😉
loli,neviem,mne to aj teraz dojde divne,fakt 🤐 take neuveritelne,ze kolko si musi clovek vytrpiet a zrazu to ide 🙂

zuzkaprofant
13. aug 2009

co ma lilka kikina sa tiez pripajam
ja som taka mimo vsetko co varim sa mi prihara ja neviem od kedy mam maleho normalne navarit ked som snim sama doma bude to presolim alebo prihorim pri najlepso na nervu to je 😀 😀

lia
13. aug 2009

zuzi,ty pises jak madar 😅 ja nemtudom 😀

zuzkaprofant
13. aug 2009

jaj sorry lia ale maleho som mala na rukach

trpezliva
13. aug 2009

jej,baby,vy ste zlate....ved Lili nema sviatok...to som len smejkovi pisala,ze v rovnaky den oslavujeme mesacne sviatky ako oni./11teho/ ale dakujeeeem, dobre to padlo 🙂 🙂 .
lolka,presne chapem tvoje pocity....ja si to ani teraz pri druhom miminku neviem uvedomit,ze za chvilku bude von z brucha a bude to samostatny cloviecik a bude leeeen mojjjjjjjjjjjjjjjjjj/a/ 🙂 🙂 🙂 .
uz sa tesim aj ja na spolocne kocikovanie na jar aj v lete...

trpezliva
13. aug 2009

a predstav si lolka,som sa tam dotrepala na medenu a akurat predvcerom mali zatvorene!!! no skoro ma slak porazil..ze nemali elektrinu,tak preto. odvtedy som tam nebola 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre