Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

smejko1
22. nov 2008

ako kedy.... dnes asi zle, lebo spal cele poobedie

evitkamalicka
22. nov 2008

nas nam uz vyse tyzdna prespi celu noc, takze papame okolo 22:00 a budime sa potom az okolo 5tej rano...mas dost mliecka?

smejko1
22. nov 2008

zatial hej aj teraz kojim 🙂

evitkamalicka
22. nov 2008

tak to je super, dufam ze ti to vydrzi

petruci6
23. nov 2008

ahojte maminy, uz mame prve januarovciatko na svete 😵 az mi slzy vysli a to mi kazdy tvrdil,ze Linduska bude prva 😀

bershka
23. nov 2008

ahoooj

bershka
23. nov 2008

koho?

petruci6
23. nov 2008

tanitta ma Adamka 🙂

bershka
23. nov 2008

no super. a ty ako? ešte sa nechystáš? ja mám akurát depku z pôrodnice. vôbec neviem, ako a kam chodiť na predpôrodnú prípravu, už som od zajtra v 27tt a ešte som neni ani na glukózu objednaná ☹

petruci6
23. nov 2008

este sa nechystam,nemam este zlozenu postielku a ani porodnika som si este nevidela 😀

ja som nikam nechodila na pripravu,myslim,ze porodit sa da aj bez toho

bershka
23. nov 2008

no máš pravdu, ale ja chcem chodiť, ale neviem sa nejak dokopať. už ma začína fest bolieť chrbát, tak by som už rada to mala aj za sebou.

petruci6
23. nov 2008

je dobre ked chces chodit,aspon budes vediet co ta caka 🙂 ja som to uz ani nestihala,teraz je uz neskoro..
co chces mat za sebou? porod?

no moja este sa nacakas a tie bolesti...budu horsie 😒

bershka
23. nov 2008

nemyslíš, že niekdedy je lepšie nevedieť čo ťa čaká? 😅
no už by som ju chcela mať pekne porodenú. inak, aj tebe sa stávalo, že raz bola aktívna jak hrom a potom dva dni čučala? lebo dnes aj včera len tak "zamrndolila" a nič viac

petruci6
23. nov 2008

stavalo,hlavne cez vikendy nebola extra aktivna,ale teraz ked uz ma este menej miesta,tak len tlaci kde moze,chuda moje

bershka
23. nov 2008

aj moja čučí cez víkendy. stáva sa mi, že keď riadne kopne, tak je to hlavne akoby do krčka maternica a vtedy ma až prehne a fakt to bolí. sem-tam má v "obrichtungu" rebrá, ale zatiaľ máličko

bershka
23. nov 2008

práve si zasadla na vaječník 😖

petruci6
23. nov 2008

tak mame vikendove slecinky 😀

bershka
23. nov 2008

no vyzerá to tak, a ešte k tomu sa u nás schyluje k tej Linde 🙂

bershka
23. nov 2008

bože, dnes mám deň, zas taký, že ma všetko vytáča a hlavne všetci 😠

bershka
23. nov 2008

doobre cicuška, idem vyvešať prádlo.

bershka
23. nov 2008

papa peti, zajtra sa ozvem

petruci6
23. nov 2008

schyluje?? 😀 a co tie nezvycajne mena co si chcela?

aj ja sa dost casto vytocim,ale musim si hryznut do jazyka,to su hormony....a bude to este horsie tie posledne dni,ked uz by som to mala najradsej za sebou

kde si teraz? u vasich,alebo u svokrovcov? a co tvoje prvorodene? este ti smrdka?

bershka
23. nov 2008

woody? už nesmrdká. jasné, že u svokrovcov, inak by som nebola vytočená

z nezvyčajných mien som na chvíľu upustila, ale možno ma to chytí zas. inak ja nemávam meniny, tak nechcem aby moje dieťa ich tiež nemalo

petruci6
23. nov 2008

pa my ideme papu 😝

nevytacaj sa,mala to citi,radsej sa zavri v izbe a chod spinkat,alebo chodte von s muzom 😉

veva1
24. nov 2008

ahojky ja len aby sme boli nazad na prvej strane
pekny den vsetkym 😵

janula_nz
24. nov 2008

ahojte dievcence

prisla som medzi vas nakuknut po dlhsej dobe 🙂 ako sa mate? 🙂

lante
24. nov 2008

čaute babule,

konečne mi nie je zle a dostala som sa na MK..........................aj keď pri tom obedujem 😀
Bershka?? Aké máš origoš meno, keď nie je v kalendári?

smejko1
24. nov 2008

ahojte, neviete co mam robit, ked syncekovi tecie pri kojeni mliecko z nosteka? a potom mu tam trosku ostane a beha mu hore dole, az krochka?

evitkamalicka
24. nov 2008

ahojte,prave sme dosli z poradne, vazime 4850g a meriame 61cm...na dalsiu poradnu ideme az v januari a to nas budu ockovat a zaroven sa dame zaockovat aj proti pneumokokom

smejko1
24. nov 2008

super evitka, krasne rastiete. Aj my sa asi dame zaockovat proti pneumokokom.... ale az na SR, tu o takom ani nepoculi...... vraj niesu rizikova krajina.... uvidime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre