Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
5. sep 2009

smejko, skoda, ze si sa neozvala, mohli sme sa vidiet ☹ ked pojdete najblizsie do mesta, tak sa ozvi, mozno sa nam podari stretnut 😉 brusko rastie a ked mam nieco obtiahnute, tak je to pekne vidiet 🙂
my sme vynoveny, vysvieteny hrad este nevideli a to ho mame "za rohom". akurat ked ho 1x vysvietili, tak sme pozerali z balkona na ohnostroj co tam bol.

veva1
6. sep 2009

ahojte
smejko ,citala som ze nema vyznam zacinat skor ako u 18 mesacneho dietata. Predpoklad kedy zacat: ked ma dieta v noci suchu plienku,ked sa dieta vypyta na zachod,ked dieta povie,cize si uvedomi cikam kakam. Vtedy treba dat plienku uplne prec aj ked sa este nepyta.Do dvoch tt ak je dieta pripravene by sa malo aspon vo vacsine potreby naucit pytat.
tomasko zacal ako 17 mes; Ak si pamatas na sttretku uz plienku nemal a stravili sme ho okolo zachoda 😀
ak dami pekne kak do nocnika tak to udrzujte,asi zistil ze mu je to lepsie tam ako do plienky.
inac mam susedu co tvrdi ze jej maly bol od roka bez plienky,lebo sa mu jednoducho pacilo byt na zachode.

veva1
6. sep 2009

v najblizsiej dobe sa zberam do BA potrebujeme doma vycistit vzduch,tak by sme sa mohli kto chce stretnut

lolka
6. sep 2009

veva, to je super napad 😉 napis kedy dojdete a dufam, ze baby napisu, ze mooooozu 🙂)

cucuska
autor
6. sep 2009

aj sem by ste mohli behnuť na tieto strany namate cestu????? 😕

emily3
6. sep 2009

ahojte, vcera sme mali pekny vylet..a stretli sme smejko s rodinou 😀 😀 😀 maly teda velky Damienko je velky chalanisko kto vie po kom 😉 bolo fajn na tom hrade...Miso nam zaspúal v aute po ceste domov, len klipkal ocami a nevladali ich drzat otvorene.. fotky dam tiez, ale este som sa k tomu nedostala...

veva kedy pridete? budete byvat v dubravke? tak sa mozme stretnut
inac mame hody u nas posledny septembrovy vikend. 😉

smejko1
6. sep 2009

vevi super, mozeme urobit stretko hocikde, lebo uz sa nesmie v restikach fajcit jupiiiiiiiiii.....
no nasemu sa na nocnicku tiez paci, len iba chvilku, musim mu rozne hracky podavat aby som ho zabavila, ale tlaci sa mu tam super.....

papa vsetky

mm1
7. sep 2009

AHojte babule pekné slnečné ráno..... som v práci od 6,30 ale zvykla som si.....
a myslím, že i Natali je v pohode, akurát keď prídem poobede domkov, tak sa min. dve hodky jašíme.... čo je super 🙂
Vevi, keď prídeš, daj isto vedieť, radi sa pridáme.... 🙂

lia
7. sep 2009

Ahojte,

magdus,ty uz zarezavas??a ako sa ti pracuje po dlhsej pauze??
ja som akurat po cukre,bleee,ale nechcem strasit lolku

petruci6
7. sep 2009

mm a kde je NAtalka? v jaslickach? neplackala?

lia fuuuj,zivo si viem predstavit ako ti je
ja som musela hned potom nabehnut do Mekacu este s jednou maminou,co sme tam boli spolu na slane hranolky,aby sme vyrovnali hladinu 😀

mm1
7. sep 2009

ahojte babulky, nie nie, s tatinom a na striedačku s babinou, podľa toho ako tatino robí...
ale inak v pohodke.... 🙂

lolka
7. sep 2009

ahojte 😉
magdi, tak uz ta tu uvidime castejsie, ked zarezavas 😀
lius, to sa musi vypit vela nejakej cukrovej vody, ze ? alebo nieco take ? fuj, tak na to sa fakt netesim.... 😝

zuzkaprofant
7. sep 2009

lia ti cukrova voda nechutila , mne velmi...xixixiix

lia
7. sep 2009

no ja uz to mam za sebou 😝
uz som aj najedena,ale iba tak light,dnes si teda doprajem obedik 😀
kupis si 75 g glukozy,to ti daju do takeho krcahu a zamiesaju a to musis vypit.niekto hovori,ze je to v pohode,ale mne sa hrdlo zovrelo a aby som to nevyvratila/lebo potom by mi dala dalsi vypit asi/,zadrzala som to aj ked ma napinalo.
ale je to za mnou,tak som rada.
zajtra ma byt vysledok

zuzkaprofant
7. sep 2009

ja ked som bola tu v nemecku tak mne to chutilo ako cola vybublinkovana alebo presladeny cajik taky ako moj brasko pije 😀
lius a kedy mas dalsku kontrolu

lia
7. sep 2009

fuj zuzi,ani malej nechutila,o to to bolo tazsie vypit.neznasam presladene veci 😝
u gynekologa??

mm1
7. sep 2009

petru, prečo nemáš album Lindulky?????? 😖
Lius, kde maš fotečku brušinka??? inak izbička pekná... už máte meno pre princeznu????
lolka: neboj Peti to zvládneš s prehľadom.... 🙂

lolka
7. sep 2009

lia, no presladeny caj by som mozno este zvladla, ale tak vela ? ja celkovo malo pijem a teraz ma z vela tekutiny napina 😝 ale mozno to bude o par tt uz lepsie....
a to ti potom co meraju ? alebo zoberu krv ? takze teoreticky by som to mohla po tom vysetreni mohla aj vygrckat, nie ?

mm1
7. sep 2009

a ešte som zabudla, Zuzi, ani ty nemaš album drobčeka... ☹

mm1
7. sep 2009

smejko, Damienko je poriadny fešáčik usmievavý

inak pozdravujem i ostatné babulky, ktoré som nestihla, Vevku, Cucku, Emily, lossika, a celý náš dlhý zoznam..... 🙂

zuzkaprofant
7. sep 2009

lius ochvilu pojdes uz rodit.xii.xi.....to ale leti ze?
Mm1 mam ale na facebooku tu som zmazala

trpezliva
7. sep 2009

ahojteeee....ano, u chvilku uz s Liou rodime..strasne rychlo to ubehlo.
uz teraz mam strach zo zimy, co budeme robit v takom skaredom pocku. teraz sme furt vonku, len na spanok chodime domov../doobeda som zobrala Lili do Horskeho parku, je tam paradne ihrisko a aj zvieratka tam maju ako v zoo...kozicku Lauru, konika Niku a veeela zajacov a morske prasiatka/ tam chodime najradsej, ale musim mat auto, aby som sa tam dostala. no a poobede asi pojdeme na zeleznu.
v Prahe sme nakoniec boli od stvrtka do vcera. bolo supeeer, az na to pocko. nedalo sa nic robit, tak som vacsinu casu stravila s Lili v herni v jednom obchodaku. ale sa jej tam hrozne pacilo, boli sme tam za tie tri dni 4x 😝 . do centra sme isli len raz, aj to len na hodinku a pol..vsade plno turistov, tlacenica, ani kocik sa nedal v tom dave manevrovat..tak sme akurat len na Staromak skocili a na Karlov most a potom znova spat do "nasho" obchodaku s hernou../ten je pri dome kde sme byvali/
ja uz som ten glukozovy test mala davnejsie, ale fuj, hnus, som to skoro nevypila do tych 5minut co je limit. a vysledky mi dali hned do ruky..Lia, ty preco cakas do zajtra? inac to je taky primitivny test, neviem naco sa musime trepat na druhy koniec mesta, aby nam to spravili..len pichnu do prsta, vypijes vodu a za dve hodky zase pichnu do prsta. ved ten pristroj ma doma kazdy cukrovkar, aj gynekologovia by si to mohli zaobstarat a nemuseli by nas prehanat kade-tade. 😠
magduska, vitam ta na konikovi, uz som sa cudovala, ze co je s tebou.
a lante tu dlho nebola, asi sa venuje drobcom.. 😵

mm1
7. sep 2009

ahoj Kikus, no je to presne o tom, ze kym som bola doma s Natalkou, tak sme boli skoro stale vonku, keď bolo pekne, alebo u nas na chalupe, takze na MK som len nakukla čo je nove,pridala nejaké fotečky a neprispievala....
Ešte neviete čo čakáte???? alebo je to tajomstvo. a sestra ako?????
Svetlus je ešte asik na dovke že? 🙂

loss
7. sep 2009

caute kocky

veru kika a lis uz za chvilku rodia a potom ja strasne sa bojim ci to zvladnem 😔

veva1
7. sep 2009

ahojky,prideme koncom mesiaca,dam vediet potom.
isla by som aj hned,ale zajtra mame po prazdninach prvu hodku angliny,tak nesmieme chybat,aby tomo nebol od zaciatku zaskolak. 😀

cucuska
autor
7. sep 2009

ahojte ahojte,. Dnes mame slnečno 🙂

ako sa máte?? nˇma sa režu všetky štyri trojky naraz, Emka len chodí a hovorí : "zubky auuuu mami"

mm1
7. sep 2009

ahoj cucus, to nám je ľúto, skús jej to potierať.....
Našťastie my už máme všetky zúbky vonku.....

lolka
7. sep 2009

kikus, v Prahe je rovnako mrte turistov aj keby traktory padali 😒 ale, je tam zasa co pozerat, tak sa necudujem. do Horskeho parku som jeden cas chodila aj kazdy den - s kamosko vencit psov a potom ked uz mala aj syna, tak aj na to ihrisko. je to tam fajn, take spojenie deti s prirodou
😵
a to vazne treba vypit do 5 min. ? tak to nezvladnem... ☹ dnes som po dlhsej dobre grcala v restike pred obedom 😒 a tom som myslela, ze to uz prechadza a ostala len rannajsia navsteva wc 😝

lossik, neboj sa, zvladnes, ved sa hovori, ze druhe deti sa lahsie rodia a nemas ani velky rozdiel medzi porodmi 😉

cucuska
autor
7. sep 2009

mm1 tak toto veru závidím zas JA vám 🙂 ale v dobrom, no čo už musíme sa prebojovať aj s týmto 😅

mm1
7. sep 2009

ešte nám chýbajú tie posledné stoličky, čo sú okolo 2 rokov.....

BABY BLAVAČKY, hľadám dobrého pediatra, chcem zmeniť doktora. poraďte mi...
Kikuš, Petru, Loli.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre