Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lolka
24. sep 2009

som za 😉 o tyzden, o dva, o tri ?? mne je to jedno

svetluska.p
24. sep 2009

ahoj sojky, rychlovka: lolka gratulujem k dievcatku 🙂. opatrujte sa.

lolka
24. sep 2009

svetlus dakujem 😵

mm1
24. sep 2009

čau Svetlus stratenec, kde si??? čakám už dva dni na mailik a ty ninčen

sloniiicek
24. sep 2009

jeeeeeeej lolka, ty cakas dievcatkoooo. gragulujeeem. konecne nejaka baba. 🙂

sloniiicek
24. sep 2009

jeeej, aj ja by som prijala stretko. navrhnite niekto terminy. 🙂

lia
24. sep 2009

loliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujeeeeemmmmmmmmm,nase budu kamoskyyyyyyyyy 😵 😵 😵
som ti hovorila,ze ver mi 😉 😀
mne tak stvrdlo brucho a boli ma v podbrusku,iba som sa troska presla 😒
a mate meno loli??

sloniiicek
24. sep 2009

inak babulky. mam starosti. martinka mi schudla za mesiac pol kila. ma teraz 8 kg. a momentalne par dni nechce skoro nic papat. ☹

lolka
24. sep 2009

slonik, juj a co jej nechuti papat ? 😒

lius, zatial to neni iste, ale asi Viktoria alebo Linda alebo Alexandra 😵

lia
24. sep 2009

slonicek,ja by som ju nenutila,co zje cez den??
loli:pekneeee 🙂 mne sa paci Alex,ale nie Alexandra,neviem ci je v kalendari dievcanske meno Alex 😒
Viktoriu som chcela aj ja dat,ale uz maju kamosky

sloniiicek
24. sep 2009

no, nechce mi papat obedik a ani kasicku. max. tak kakavko a ovocie. a vymysla aj s jogurtikmi. predtym nemala problem. a teraz.... vcera bola cela kuchyna od jedla.

lia
24. sep 2009

tak aspon ze papa vitaminy,mozno ma take obdobie slonik,aj tvoj muz je chudunky,mozno bude aj ona sparatko 😉
a na ranajky iba kakao??

sloniiicek
24. sep 2009

inak vsetko je jej velke. a pada jej. od 9-12 mes. to je na nej obrovskeee. musela som jej kupit traky.

lia
24. sep 2009

aj mojej sesternici dcera je taka malinka,ma devat mesiacov a veci na 6 mes. su jej velke.ale vyvija sa normalne,lekarka hovori,ze je vsetko ok.
neboj,treba ju ponukat,ale zase to sa neda natlacit do nej na silu

zuzkaprofant
24. sep 2009

lolka tak moj typ vysiel gratulujjm k babe aspon moj maly bude mat tolko frajeriek 😀

sloniiicek
24. sep 2009

lia - ved ona si ani nenecha dat do ust. vcera bola cela spinava, stolicka spinava, stena spinava, ja spinava, zem spinava. 🙂 zatne sa a nepohnem s nou. a martinka ma teraz 14 mesiacov.

lia
24. sep 2009

a co lekarka hovori??

evitkamalicka
24. sep 2009

slonicek ani nas Adamko nie je nejaky borec, teraz na rocnej poradni mal 9kg, ale on pritom raz zje aj mna, ale asi mu dobre travi ako muzovi

trpezliva
24. sep 2009

Jeeej, Lolka, tak predsa len ma vase mimi susulku..... a Holan to videl na 100 percent? ako sa vam unho pacilo?? super zazitok, vsak? popocitali ste vsetky prsteky na rukach aj na nohach?
inac ja som si myslela na milion percent ze cakate chlapca..a vidis, aj bosorka petru sa sekla. tak aby ste neboli prekvapene u mna 😉 . a muzik bol dojaty? napis vsetko, sme zvedaveeee.
no musim ist, prisla som sem len kvoli Lolke.
nakuknem este vecer, ak budem vladat.
ozaj baby poradte zajtra som cely den vo Viedni s Lili. co sa tam da robit? okrem Pratra? a mozno zoo..ale to stoji 15 eur, moc sa tam nehrniem..skor hladam nejake ihrisko pri centre alebo hernu, ak by bolo skaredo.
dik za vsetky tipy.

lia
24. sep 2009

kikus,neporadim ti bohuzial 😒
na co idete do viedne??

petruci6
24. sep 2009

coze??????????????????????????????? 😕 moje vestecke schopnosti sa stracaju?????? 😀
no vynimka potvrdzuje pravidlo,si prva loli co to nevyslo,teda moj tip,ale kym sa nenarodi,nic nie je iste 😀 az potom uverim 😀

lolka
24. sep 2009

kika, ano...mame susulku 😀 Holan to videl na 100% a aj my sme to pekne videli, rozcapila nozicky. Doki bol super, vsetko nam pekne ukazal, kosticky, organy, srdiecko....a hlavne, ze je vsetko v norme aj podla velkosti. Bol to super zazitok, obidvaja sme boli dojati, fakt odporucam pre vsetky tehulky 😉 boli sme tam necelu hodinu, stalo to 98,- eur, ale stalo to za to 😉 pocas ult. mala pekne kopkala, asi sa jej to nepacilo,ako ju stuchal 😀 mame DVD plne obrazkov a videa, tak sme boli ukazovat nasim aj svokrovcom.

s tou Viednou ti neporadim, poznam len Prater. Uzite si to zajtra 🙂

petru, fakt sa divim, ze to nevyslo, ale mozno tvoje bosoracke schopnosti platia len na "prirodzene" pocatia 😀 buduci tyzden idem k mojej doki na ult., na meranie babatka, tak to pohlavie len potvrdi 🙂

pridala som fotky princeznej

🙂

mm1
25. sep 2009

AHojte babule pekne ranko.

tak najskor:

Slonnik: Adi, nestresuj, Natali mala taketo obdobie dva tt. len by pila, nemala potrebu skoro vobec jest, max. kusok sucheho rozteka... ale inak sme do nej nevedeli dostat nic, len Bebku, caj, a suchy rohlik... bolo to na nervy, ale treba to vydrzat... a inak bolo to vtedy, ked jej isli 4 zubky, tak kuk, ci uz tie mate vonku. 🙂

Petru: no aj na veštecku gulu pada prach, skus ju pretriet, alebo nehrala sa s nou Lindulka? 😀 😀

Kika: pekný den vo Viedni, vela neporadim, fakt tiez viem len o Pratri a ZOO ale spytate sa a hadam sa nestratite....a inak tipujem u Vas tiez dievcatko.... 🙂

lia: na to tvrdnutie bruska pozor....

Lolka: no a nakoniec Petka, malicka je nadherná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Dnes spala Natali u našich a ja som piekla tu tortu pre kamosku s parizskym kremom a bananmi, tak dufam, ze vecer im bude chutit... poliala som ju bielou čokoladou no a dnes ju musim este dozdobit....

tak a idem kuk, co praca

lia
25. sep 2009

jeeejjj loli,malinka je krasnaaaa 😵 😵 😵 super zazitok,ze?? 🙂

mm:ako si mam davat pozor??asi sa to neda,lebo naozaj teraz nic nerobim a zase hybat sa musim,prejdem sa v parku s Nelly a je to tu zas 😒

mm1
25. sep 2009

no treba to povedat rozhodne gynkologižke.... moja sa ma to ku koncu pytala stale, ci mi netvrdne brusko a tak.... tak pre istotu to povedz, jo? 🙂

mm1
25. sep 2009

lolka: peti vyhod si z obrazka meno, alebo aspon rodne cislo nikdy nevies....

JAJ BABY SKORO SOM ZABUDLA....

KIKA NASA TRPEZLIVKA: VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lia
25. sep 2009

povedala som,alew vsetko je ok,moze to byt z choroby...

dnes ma kika narodeniny?? 🙂 🙂 🙂 VSETKO NAJLEPSIE KIKUS 🙂 🙂 🙂

mm1
25. sep 2009

ano dnes ma narodky.... 🙂

lolka
25. sep 2009

kikaaa, vsetko najlepsie ka narodeninkaaaaaam 😉 🙂 🙂 🙂

mm, vidis to ma nenapadlo, poviem muzikovi aby moje udaje prec.

za chvilu idem ku kadernicke a na obed vyrazame do Čiech, brat sa tam zajtra zení, tak sa ideme svadbit 😀
tesim sa na vikendik.......svadbu maju na hrade a potom sa budeme len zababat 😀 dufam, ze s Viktorkou vydrzime 😉
ak by som sa tu pred odchodom neukazala, tak Vam prajem pekny piatok a viiiiiikend 😉
a dohodnite to stretko !

mm1
25. sep 2009

Peti, potom hod fotecku noveho ucesu do albumu 🙂
a peknu zabavu na svadbe.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre