Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
26. nov 2008

ja mam kamosku s oooobrovskymi prsiami a tiez pekne koji...takze kto vie v com to bude 😕 ?? niektore sme boli mozno v predoslom zivote kravy.. 😅
slonicek, ty kde sii? dlho si tu nebola.

sloniiicek
26. nov 2008

cauteeee kocky. vcera som vas bola nakuknut, len som sa nestihla ozvat. 😀

kika nemas v piatok cas? mohli by sme hodit rande. 😀

emily3
26. nov 2008

Ahojte mamicky 😀
tak Misko a ja stale bojujeme s nadchou a soplime o 106. ale musim fungovat, lebo Mon chodi do skoly a Marek do skolky... 😖 a ja ich musim vyzdvihnut...takze rezim, ze pekne doma v teple sa nas netika..dufam ze sa uz z toho vylyzeme...

s kojenim na velkosti prs nezalezi, mame tam mliecne zlazy, v ktorych sa tvori mlieko, ja maleho stale kojim a vobec nevyzeram ze by som kojila, 😅

trpezliva
26. nov 2008

adi, v piatok ideme tuto do materskeho centra o 10tej..je tam herna pre taketo male mimi. www.klbko.sk
skoda, ze to mas tak daleko. ale buduci tyzden mozme ist na trhy!! na medovinku 😵

bianca
26. nov 2008

Kika pozerala som fotky.Mala je nadherna 😵 😵 😵

emily3
26. nov 2008

ahoj kika, mala je fakt rozkosna. 😀 😀 😀
baby soory za moju lovencinu 😅 , asi sa to nikdy nenaucim pisat spravne, alebo sa budem ucit s detmi gramatiku 😅 😅

emily3
26. nov 2008

inac Misko je velky betar.vsade musi byt, rad sa schovava do skrin a robi v nich inventuru, vylieza vsade a jeho zvedave prsteky dociahnu na stol a vsetko stahuje 😀

petruci6
26. nov 2008

caute maminy, dnes mame kontrolu za sebou,krcok zatial zavrety,takze sa este nic nedeje 😀
bud tyzden ma uz caka navsteva porodnika,tak som zvedava

zuzkaprofant
26. nov 2008

Cafte vcera som bola u dokyho takze mame okolo 12cm a pekne rastieme len neukazalo co to bude 😀 😀 ale ukazalo ruckou ze sa ma dobe v brusku tak dam do albumu 😀 😀

petruci6
26. nov 2008

zuzi vy ste uz velikyyyyyyyyyy 😅
nechcelo sa ukazat? potvorka,to bude hanbliva baba 🙂

zuzkaprofant
26. nov 2008

no to neviem co to bude ale ukazala OK vies prstek hore pesticka zovreta tak sa doky smial ze jake zlate to je bo vtedy som sa pytala ci je v poriadku tak ono male akoby to poculo a hned ukazalo ruckou 😀 😀

lucim
26. nov 2008

petaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty uz si doma? no co, ako bolo?
zuzi jooooj, aj my tolko dorastieme .... fuuuuha mate fotecku aj s tym palcekom? 😉

zuzkaprofant
26. nov 2008

mame chcela som dat ale vybila sa mi bateka na fotaku ta dam zajtra 😀
a ty ako sa mas a citis

bianca
26. nov 2008

zuzi nasa sa neukazala az do porodu.Ani tesne pred dr nevideli

zuzkaprofant
26. nov 2008

vazne a ako ste kupovali oblecko 😀

loss
26. nov 2008

caute mamule a aj buduce maminecky
taaak idem sa vyrozpravat moja Nelly je v poslednej dobe strasna pripisujem to tym nestastym zubkom vobec nespi a ani neje v kociku teda to neexistuje takze sa cele dni nosime,nosime a nosime hruuuuuza do hubinky tlaci vsetko co vidi tak dufam ze sa deru zubky 😔
lucim neboj dorastiete a aj prerastiete 17tt a budete rast az do 40tt neboj
zuzka ozaj krasne rastiete tesim sa s tebou
a petru teda uz uz sa rozpadnes len 1mesiacik suuuuper ked sme boli spolu v lete kolko si to mala?

bianca
26. nov 2008

zuzi niako.Vsetko neutral alebo oranzove.az na sale mi povedali co to je

lossicek urco to su zubky.Chudak mala

zuzkaprofant
26. nov 2008

luci ja som 5 mesiacov prespala a dufam ze tie zvysne pojdu tak rychlo ako tie prve 😀 😀 ja len spim a spim

lucim
26. nov 2008

jasom dnes bola naozaj vacsinu dna na gauciku ... pichanie v podbrusku takmer nebolo a spinenie tusim tiez prestalo ....
ty uz mas tolko oblecka?
bianka aj ty si mala tolko dopredu?
mam pocit ze som nieco zmeskala 😉

zuzkaprofant
26. nov 2008

No ja mam nieco nakupene a nieco dokupujeme stale pomalicky 😀 😀 lucim len pekne lezkaj

bianca
26. nov 2008

luci nie nemala.Kocik sme objednavali skoro presne na termin,ale pani sa bala ze porodim skor tak ho aj objednala skor a dobre spravila 😀

lucim
26. nov 2008

lossik no drzim palceky, nech to rychlo pretrpite a nech zubky vyhuknu a uz nedrazdia

zuzkaprofant
26. nov 2008

bianca to vazne ja chcem vsetko skor troska ale nie az tak skoro tak aby som mala v 8mesiaci uz vsetko doma

bianca
26. nov 2008

zuzi moja mama sa zblaznila a robila mi sialene sceny a furt mi hovorilao poverach.Som sa snou dlho skoro nebavila hoci mame perfektny vztah.Nakoniec vysvitlo ze sa o mna priserne bala.

lucim
26. nov 2008

kaslat na povery ... ale obcas je dobre byt opatrny ... hihihih ako si to pekne odporuje 😉

bianca
26. nov 2008

to hej.Ja som revala ze pri prvom som nekupila ani ponozky a aj tak sa to skoncilo...

zuzkaprofant
26. nov 2008

povery hore dole ja sa tiez bojim ale ked s abudem bat tak si len pohorsim, tak sa tesim s kazdeho dna a ked gcam tak si poviem ze vsetko je oki 😀 😀

lucim
26. nov 2008

zuzi jo jo 😎
ja ked to povieme kamosom v partii mam vraj uz pripravene vrece plne oblecka a nejake doplnky ... takze ak to kamosi naozaj dodaju (jedine ze by aj oni cakali) tak budem dokupovavat podla toho ... len ich kocik sa mi nepaci ....

olivka_zlatko
26. nov 2008

ahojte kočky, poradite mi. ked ste otehotneli ako ja po MA dal vam doktor Duphastol na podporu tehotenstva?mne teda dal, mam uživať jednu tabletku denne.

zuzkaprofant
26. nov 2008

ja nemam od koho veci zobat co som sa pytala co maju deti tu znamy tak vsetko popredali a co maju sa mi nepacia bo su take znicene 😒 a ja take nechcem takze vseto nove nakupujeme pomalicky ale zase neprehanam teba mi platit ultazvuku tu sa platia len 3 poistovna preplatila a tak teaz vseto cvakame aj vysetenia a aj musim chodit na porodny kurz a poporodny no neviem ci to zvladnem ked vkuse spim 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre