Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

lia
15. okt 2009

to je strasne,ze??strasne to leti 🤐
zase som mala nejake divne krce,nie take silne ako minule,ale boli

zuzkaprofant
15. okt 2009

daj si magnezium liuska

mali ti pise ze drzi palceky jb bh g hhhhfxdhjjm, 😀

lia
15. okt 2009

ok 😀
ved beriem 5 tabl.denne,nepomaha

lolka
15. okt 2009

lia, citim sa celkom dobre, nohy trosku opuchaju, ale inak v pohode 🙂 chodim 1x do tyzdna plavat a chcela by som aj nejake cvicenie....tak uvidim ci sa dokopem 😅 grcacky nastastie prestali, ale pre zmenu musim casto jest, lebo mi je blbo....takze asi klasicke tehu priznaky 😵 hlavne, ze mala je ok a kopka 🙂

zuzi, toto hnusne pocasie zaskocilo asi vsetkych....ved len minuly tyzden bolo 27 stup., to neni normalne 😖

loss
15. okt 2009

caute
takze dnes bola poradna sme Ok mala je vecsia a tak budem rodit cisarom a skorej juj som rada a ozaj ukor som absolvovala zajtra dam vediet ako som dopadla 🙂
Nelluske sa sneh paci my tu mame 10cm vrstvu

lolka
15. okt 2009

lossik, super, malej asi chuti papat 😉 a bude to r.2009 alebo r.2010 ? a ako sa citis, uz je dobre ?

petruci6
15. okt 2009

baby ako dlho ste vyuzili vajicko?to od 0-13kg
my nemame auto,chodime iba sem tam,tak sme dostali rovno sedacku od 9-25kg,ale mala tam len sedi,neda sa dat ani do polo lahu a ked zaspi pada jej tam hlavka chudatko
strasne ju v tom lutujem
pozerala som aj na bazaroch pouzite a su tam niektore za celkom dobre ceny okolo 20Eur,len neviem ci sa mi to este oplati a na akko dlho 😒

smejko1
15. okt 2009

petruci - ja to riesim teraz 11 mesiacov zimne oblecenie a nohy ma chudatko uz uplne skrcene aj s tymi zimnymi cizmickami........

lossik - aspon mas klud a nemusis sa bat porodu.....

lolka - aka pohodacka, ze bez auta ani na postu - pockaj az drobcek pride na svet, pojde sa von za kazdeho pocasia....... lebo ved dieta ma byt kazdy den na vzduchu 😀 😀 uzivaj si este luxus ani nos nevystrcit von

emily3
15. okt 2009

smejko no dieta ma byt na vzduchu 😉 , s Luckou sme nevystrcili nos cez tieto dva dni, nechelo sa mi ju tahat do takeho hnusneho veterneho pocka, ale zajtra asi pojdeme uvidim este, uz by sa to mohlo trosku umudrit.

idem uz do hajanova, zase ponocujem a zajtra nebudem schopna existencie.

teuska
16. okt 2009

jeeeeeeeee babenky ja som tu dnes prvaaaaaaa. Este spite? 😀
No sono mam za sebou, dopadlo dobre a ja sa velmi vytesujem. Neviem preco, ale fakt som sa bala. Mam aj fotku a je na nej pekne vidiet tvaricka, podla mna cely ocino.Ak sa mi podari, tak konecne dam do poriadku svoj album, uz by bolo na case. A chlapcek sa potvrdil. 😅

Babulky brali ste niektora magnezium aj calibrum mami?

lia
16. okt 2009

teus,gratulujem k dobrym vysledkom a aj k chlapciatkovi 😵 😵 😵
ja beriem magnezium,femibion,zelezo

teuska
16. okt 2009

Lius dakujem.
Mne kazal doki brat magnezko 2 alebo 3 krat denne. Ale ja by som chcela aj to calibrum a ono tiez obsahuje magnezium, ale myslim, ze dvakrat denne magnezium a jedno calibrum by som mohla skombinovat, nie?

mm1
16. okt 2009

teuska ahoj, gratulujem k dobrým vysledkom... ja som brala Calibrum, ale len na zaciatku tehulovania,a kys. listovu.... potom uz velmi nie,lebo jednak bolo teplo a vela ovocka a zeleninky... a jednak som nemala tu potrebu nejako to uzivat....

lia
16. okt 2009

a nepytala si sa ho??neviem,skoc do lekarne,ale moj vie,ze beriem femibion a mam brat 2-2-1 magnezium denne

teuska
16. okt 2009

Nepytala som sa ho, ale minule bol iny lekar a povedal, ze magnezium staci. Ale ked ja nie som velmi ovocna ani zeleninova ani mliekova a dokonca aj ryby su v mojom jedalnicku len sporadicky, tak sa bojim, aby babu nieco nechybalo 😅

sloniiicek
16. okt 2009

caute kocky. tak alergiu na mliecko nemame a vysledky mocu su tiez vporiadku. takze musi cakat vikend. ci sa to polepsi, ci bude este vracat. zeby eventualne zobrala krv na lepok. a v stredu mame prevazit, ci nieco pribrala. takze cakat.

loss
16. okt 2009

ahojte
cukor je Ok supis a rodit budeme zaciatkom januara takze 2010

lia
16. okt 2009

chvalabohu sloniikkkk 😵 😵

mm1
16. okt 2009

Adi tak to je super.... a dufam, ze ani ten lepok sa nepotvrdí, lebo to by som ti teda nechcela dopriať.....

Táni, super....

trpezliva
16. okt 2009

ahojteee...mame sa dobre, len nestiham zapinat pocitac...Lili mi dava zabrat, ale je to super, aspon sa jej venujem naplno kym mozem. Je taka sikovna, nestiham sledovat akym rychlym tempom rastie a uci sa nove veci, slovicka...na to ze je dvojjazycna, tak vie toho strasne vela. A uci aj manzela po madarsky 😀 .
Adi, super, ze mat dobre vysledky...to ti urcite odlahlo...ja som sa bala tiez tej alergie na mlieko, ale skusame teraz SUnar a nic, nema ziadne hniacky, tak asi to bolo len prechodne, alebo jej nesedel Nutrilon.
lossik, takze cisarak..hmmm..aj mna to mozno caka. Ale nechcem planovany v ziadnom pripade! Chcem si uzit zaciatok normalneho porodu az po tlacenie a vtedy ak to fakt ze nepojde a krcok bude zatvoreny, tak vtedy mozno povolim cisarak..hoci aj po dvoch dnoch. Moj lekar si zakruzkoval termin 8.12. , ale mne sa ten datum ani nepaci a neviem preco by mali babo nasilo vyhnat z bruska. Tak uvidime, ako to dopadne. Ked uz, tak radsej 10.12. alebo 12.12. ale neskor uz moc nie, aby zase nemalo tak blizko pri sebe Vianoce a narodky...to som ale narocna, vsak???
😝 😀
Boli sme dnes 1x krat cviceni, Lili sa velmi pacil, len tam bol jeden zly chlapcek....a to sa nam furt vstava, ze Lili niekto bije, sklbe jej vlasky, kopne do nej..atd. Chudatko moje. Nechapem kde sa v tych detoch berie ta agresia..ale ten chlapcek bol fakt pripad, musela som byt v pozore a akonahle sa blizil k Lili tak som sa pred neho postavila. Aj vase/teda tie vacsie/deti su take agresivne?? Neviem co by som robila, kebyze je Lili taka zlomyselna...poznam jedno dievcatko, tiez je take, ze na ihrisku by sa len bilo... 😖
no musela som sa vam postazovat, normalne sa bojim dalsej hodiny, ze co ten chlapcek zase vymysli...a neviem preco sa zameriava akurat na Lili. Musim ju naucit aby sa vedela branit... 😎

sloniiicek
16. okt 2009

ahoj kika. tak fajnk, ze vam je dobre. inak 10.12. je krasny datum. vtedy sa narodil moj manzelik. 😀DD vrelo odporucam. 😀

trpezliva
16. okt 2009

adi, tak dik...poviem babatku, ze vtedy je DD 🙂 🙂 .
pokracujete aj vy v cviceni Babyfitu?

lia
16. okt 2009

kikušššš,vtedy bude vies aky naval??mne je fakt uplne šuma fuk kedy pride mala na svet,hlavne nech je zdravunka,ja sa tam nebudem stresovat ci maju pre mna izbu alebo nie

loss
16. okt 2009

kika ja som si uzila hroznych 9hodin pri Nelly ja som rada ze planujeme viem je to take nasilu vybrat s bruska ale vytlacit 4kg babo je fuska

veva1
16. okt 2009

ahojky
tomko mal skoro 4 kg a nejako som necitila problem ho vytlacit,ale tie kontrakcie jojjoj

kika pamatas ako tomko obtlkal lili na poslednom stretku? Tomo je citlive,laskave rozkosne chlapciatko,lubi deti,hladka dokonca aj kvietky a napriek tomu sme este nedavno riesili ze obtlkal a hryzol aj nas a ine deti. Mozno by si mohla poprosit maminku toho chlapceka nech ho usmerni alebo to urobit sama a vysvetlit mu ze lili je jeho kamoska a ze ju ma mojkat a nie obtlkat a robit zle. Chlapcek nevie ako prejavit svoje emocie a tak robi veci o ktorych si my myslime ze su prejavom agresie.
tomo sa narodil 5.12,ja 17.12, krasne datumy,super znamenie 😵 super deti.x-)

lia
16. okt 2009

vevi,ja mam tp 17.12. 😵

lia
16. okt 2009

jeeejjj loli,krasne brušššino 😵
aj ja som dnes odfotila vagonik 😀

lolka
16. okt 2009

lius, moj brat sa narodil 1.12., dobry datum 🙂

lia
16. okt 2009

no uvidime kedy sa vypyta krpka 😵
ale uz dnes som bola smutna preco ju tu este nemam,uz ked musim sediet doma a nespat

lolka
16. okt 2009

lius uz sa tesis, ze ? 🙂 ja veeeelmi... vobec mi nevadi, ze ide zima, lebo v zime sa malinka narodi 😵
a co muzik ? tesi sa alebo uz je "nervozny" z nastavajucej zmeny ?
toho mojho niekedy prepadnu take myslienky....ci bude dobry tato, ci sa bude vediet postarat, ci ju vobec taku malinku chyti do ruky (hlavne ked vidi tie mini dupky).......ale inak sa velmi tesi 😵

som sa prave napraskala chlebikom vo vajicku, fuuuu 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre