Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
6. nov 2009

Kikus, viem je to tazke aj Natali sa doma nudí, byt je potom hore nohami..... ale aj tak by som to neriskovala, hlavne teraz a aj koli tebe... ved uz si skoro vo finale.... vydrzte to nejako pre istotu....
a gumaky mame aj my.... 🙂 super vec....

trpezliva
6. nov 2009

ved Lolka bude coskoro PN, tak nas pride kuknut, vsak?? 🙂 🙂

lia
6. nov 2009

kika,pre nas v tretom trimestri je to velmi nebezpecne,mne to za to nestoji.a kvoli Lillinke by si sa mala tomu vyhnut,aspon chvilku kym to nejak ustane

mm1
6. nov 2009

plne suhlasim Lius.

zuzkaprofant
6. nov 2009

kika ja by som nechodila do obchodnych centier teraz je to take nebezpecne si myslim tu aj skoly a skolky zatvaraju kvoli chripkam
dievcata co varite na obedik ja budem robit vyprazany syr a zemacky len tatarku nemame 😀

lia
6. nov 2009

mnaaammmm zuziiii,ja uz mam tri dni taku chut na syyyyrrrrr 😝
baby,neviete mi pomoct??my sme kupovali maxi cosi autosedacku cez net a nevieme ako sa montuje.nie je niekde navod ako ju zaistit??mate aj tie easyfix-y,ci ako sa to vola

emily3
6. nov 2009

zuzka mnaaaam, posli jeden...tiez som na to myslela, len nemam suroviny 😅 ...robila som ryzovy nakyp ( sladky obed) a teraz mi dcera zahlasi, ci mame nieco sladke 😠

smejko1
6. nov 2009

kikaaaaaaaaa - som rodila pred rokom........ a este sa nechystam na druhe tak nesnivaj hluposti a ani nebehaj hihi ........ teraz riesime ako naucit maleho aj na umele mlieko - on vsetko vypluva a len prsko by zuzlal a cez den mi to ani nevadi....... ale v noci kazde 2 a pol hodiny...... tak som zacala s odvykanim.......
(inak tie flase su na houby som mala lovi ale ved z toho to tecia aj bez toho aby maly co len potiahol) ktore mate vy na noc? cez den taha z tej nekvapkajucej vodu a to je ako tak OK

dufam, ze mi baby poradite ako maleho prestat kojit ( aj ked srdce mi trha ze pridem o tie prekrasne chvilky, ale ved rok je dost dlho, no nie?)

aj nasi a daniel mi hovorili, ze nech rusim oslavu a nechodim medzi ludi koli chripke........ HA HA vtipkari...... by som ich zavrela s malym doma na 24 hodin a uz by sa tahali medzi ludi

takze oslava bude ( ak nebudeme my chori) a pozvani snad vedia, ze ak su chori tak nemaju chodit......... takze to je vybavene a basta......

len baby dufam, ze vam nebude vadit, ze sa tu trosku potlacime....... nemame velky bytik, ale myslim, ze dobrych ludi a hlavne deti sa vsade vela zmesti a oto bude veselsie..... no nie?

emily - pre tvojich velkacov mam ceruzky a papier tak si mozu kreslit a dufam, ze sa vyzdraviete vsetci.... ]

paRTY - aj sa tesim aj som nervozna aby som nic nezabudla a aby sa damimu pacilo ( aby mal dobry den a nebol umrncany) a aby sa aj hostom pacilo......... vcera som si hovorila co musim vybavit a nemohla som do 1 zaspat a o druhej budicek na kojenie....... jupiiii 😠

drzte sa cmuk

inak mame 77cm a 9900 g no a skoro 1 rok 😀

smejko1
6. nov 2009

aha a moja DR, mi vravela, ze nech nestresujem, ze ta chripka este neni na SR... tak snad je to pravda....... ono sa tomu neda vyhnut 😖

trpezliva
6. nov 2009

tak, uz som sa nasackovala k svokre..ideme k nej hned ako sa Lili zobudi 🙂 . ona mala teraz operacie oci, tak sme k nim dlho nemohli, ale zavolala som jej, ze vsade je chripka a jej vnucka je v ohrozeni, tak ona ze jasneee, dojdite. 🙂 🙂
ryzovy nakypp....mnaaam, emily, nezostalo ti?

lia
6. nov 2009

smejus,vyskusaj tommee tippee flasky,citala som,ze su strasne dobre,daju sa objednat na mmb aj s velkostou cumlika

zuzkaprofant
6. nov 2009

aoj smejko akku velksot nosi tvoj maly lebo chcem mojmu nakupit a priblizne aby som vedela aka velkost je na rok

no ja mam syr aj v mraznicke naporciovany svokrovci mi teraz doniesli cely blok aby som mala lebo tu v nemecku nie je dobry syr na vyprazanie nie je nad karicku slovenku len tatarku nam zabudli doniest 😖

ja sa chystam na dalsitt robit konecne ryzovy nakyp este popravde som ho nerobila v nocom bytiku snad sa podari

lia ako myslis ze sa sklada

bianca
6. nov 2009

ahojte kocky

lia
6. nov 2009

nie zuzi sklada,ale ako ju priputat do auta 😉
skus kuknut robenu tatarku zuzi na nete 😉

trpezliva
6. nov 2009

jej, smejko, to ste tazsi ako nasa Lili.. 🙂 krasna vaha. ale Lili je vyssia a nenecha sa zbit 😉 . a Damienko uz chodi?
na party sa uz velmi tesime aj my, dufam, ze nebude zla doprava, hlavne smerom domov...u nas je cestovanie vzdy utrpenie, musim jej vkuse spievat, rozpravat, hracky podavat/muzik sa hneva, lebo nedavam pozor pri soferovani/. vcera plakala ten kusocek z auparku domov, ze chce pit,pit,pit..tak som jej podala vodu a samozrejme ho na seba zacala liat..tak som rukou dozadu soferovala, aby mi tu flasku podala.
podla mna ta chripka pride k nam az v jaunari..ta velka epidemia. to este len bude.. 🤐
a Lili pije mlieko z flasky na ktorej som jej vyrobila mega dieru..ona s takych kde musi sama sat nechcela pit.ved v stredu pokecame a vymenime si skusenosti. 🙂 a kolko deticiek pride??

emily3
6. nov 2009

kika nooo este tak na jednu porciu 😉

smejko dufam ze do stredy budeme ok...nalievam ich sirupmi proti jkaslu a vitaminy a caje a vysavam sople.... 😅

zuzkaprofant
6. nov 2009

lia jaaaaaaaaaj ti povuem ze ked mi sme prvy krat davali maleho do autosedacky to si pamatam presne sme ho hodku obliekali a hodku davali v nemocke do autosedakcy apotom pol hodky pripinaly v aute brutalita to bola kym sme si dako zvykli ked si spomeniem tak sa rehocem na tom 😀

idem kuknut tatarsku ako sa robi snad nieco najdem

inac dako sme sa tu dnes vsetky stretli.xiix

smejko1
6. nov 2009

mne odkedy sme sa vratili z holanska nechutia Slov, syry....... bleeeeeeee..... to tie holanske to bola mnamka..... strasne mi chybaju

zuzka - velkost mame 80siatku alebo tie veci na 12 mesiacov a viac......... kupujem o kusok vacsie, lebo po par dnoch dorasta......

kika - tak si uzi u svokry ja idem zajtra k maminke 😉

trpezliva
6. nov 2009

hm..s tou sedackou to musite skusit sami..nam to tiez neslo hned..a kukni navod 🙂 . ja zase neviem ako dat fusak do autosedacky...a kocik nam dojde az v decembri, mama uz je u sestry v USA. jej zavidim, ze moze pomojkat maleho Lea... 😅

trpezliva
6. nov 2009

ja tiez cumim, ze ste vsetky tu na konovi 🙂
u nas je to rarita, lebo Lili spava len hodinku cez obed a teraz uz skoro 2.5!!! to ta herna ju unavila 😉 .
svokru si uzijem, dik. Lili sa k nej vzdy tesi, lebo ma doma vzdy jahody a take mnamky, co tu doma nemame.
len musime este predtym vyvencit emila...aj by som s nim teraz vybehla, ale nechcem aby plakala ked sa zobudi a nebudem moct za nou hned ist. tak radsej pockam kym vstane.

smejko1
6. nov 2009

damienko chodi za 1 rucucku ale 4 nozkuje o milu dusu ......

party:
emily - 4
kika - 1
adka - 1

plus kamosky odtialto 3-4 deti (to su kamosi z cvicenia s fitloptou)

takze dokopy cca 9 deti

kika - takze nas dami je akoby opak, jemu vadi ked to naneho tecie........ mam este avent a ten netecie tak rychlo....... a lia - dik za tip ved uvidim.......

inak to je ironia, ze rok nepouzivam flase a teraz ich mam milion...... ach jo

emily3
6. nov 2009

smejko alebo choroby nechám doma a prídem ja s Luckou..aspoň vypadnem z domu do civilizácie.... 😀 , uvidíme ešte ako na tom budú Ináč Mišo je veľký betar, všetkým robí zle a oni trúbky malé si to nechajú...Moniku ťahá za vlasy a Mareka kúše a oni len ziapu a neujdu pred nim... 😕

smejko1
6. nov 2009

aj mne maly spi a ja som si nelahla s nim - tak som konecne v normalnom case na konovi

ohladne autosedacky - mate niekto maxi cosi to vajce???mne z toho nejde dat dole ten potah na vypratie....... no mam akoze vyhodit a kupit novu??? nechapem...... poradte

emily3
6. nov 2009

idem uspat Miska, uz nevidi...
a zajtra mam skusku 😝

mm1
6. nov 2009

smejko, kup Dr. Browna, nebude ti tiect a kupis normal v lekarni....
Natali vyrastala na nej od 2,5 mesiaca.....

Baby, padam domov, stačilo.... pekný víkendík..... a držkajte sa....

cmukáme vas pa... 🙂

smejko1
6. nov 2009

uz sme hore...... papa 😉

zuzkaprofant
6. nov 2009

smejko ja mam maxi to musim tak poradne tahat mne to ide okolo toho je taka gumicka tak skus musi to ist dole

smejko inac ako ti pribera maly bo moj dako je chudy a dlhy ze po martinovy bude mat postavu tak asi aj tvoj ze bude vysoky po muzovi mi stale 62nosime nohavice su mu kratke ale akurat na pas 68si sam vyzlecie 😀

lia
6. nov 2009

magdus,v tej dr.brown je nieco vnutri,to tam ma ostat??
no kuknem,nevidela som tam navod,ale pozriem lepsie

loss
6. nov 2009

caute som doma unavena ako pes idem spat,mala je u nasich tak sa naspim

stankatt
6. nov 2009

ahojte, nejak kona nestiham 😒
ako sa mate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre