Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

sloniiicek
27. nov 2008

uz sme sa zobudili.papa

bianca
27. nov 2008

pa pa 😵

vedvies
27. nov 2008

joj babenky,
pozeram ze smejko ma uz svoj uzlicek stastia. Tak mi to pripomina "nase obdobie", ze tuzim po druhom 😵 samozrejme babetku 😀 .
Napisem ti smejko IP.

vedvies
27. nov 2008

smejko a mam presne tu istu modru nocnu koselu - moja naj 🙂

smejko1
27. nov 2008

vedvieska - mame rovnaky vkus 😉

zuzkaprofant
27. nov 2008

ahoj smejko no ako sa mate?

cucuska
autor
27. nov 2008

ahojte ste tu?

trpezliva
28. nov 2008

ahojte. bianca od troch mesiacov su take kvapky ze Bio Gaia..na prdy a kakanie. my sme ich zacali uzivat, lebo odkedy jeme zeleninu a ovocie, tak je zapecena 😝 .tak este vyckaj mesiac a skus. stoja 300 SK.
adi, a kedy ste dnes v meste? skoda, lebo ideme do toho materskeho centra kuknut, tam to je len v piatok od 10 do 12tej. a poobede pride mama Ikea nabytok skladat. inac je kraaasne pocko.
smejko, supis fotky.takto pred rokom si netusila, ze ake krasne Vianoce budete mat v trojici o rok. Daniel vyzera na fotkach straaaasne happy. 🙂 . aj ten dres malickeho je super.

emmaelzer
28. nov 2008

Ahojte babenky, musim sa pochvalit, Eliza vcera urobila prve kroky sama...Bolo to uzastne..

petruci6
28. nov 2008

emmus supeeeeeer,sikulka 😅

klementina
28. nov 2008

ahojte, petruci ako sa citis? zvladas este vsetko v pohode, ci uz je to tazsie?

veva1
28. nov 2008

ahojte
kikus a bianka tomko bral tie kvapky od 2 mes. predpisala mu ich odbornicka detska lekarka 😉 su velmi fajn a mam pocit ze v cechach stoja dva x tolko

tomo uz tiez beha ako velky chlap 😀

bianca
28. nov 2008

veva to fakt?Skusim popatrat a ked tak budeme nakupovat doma

veva1
28. nov 2008

bianka tomko nam prve dva mesiace strasne plakal a vobec nespaval.Presne ked mal dva mes. sme ich zacali brat a uz som ho vedela utisit aj ked plakal stale dost vela bolo to uz utisitelne.TAk neviem ci od kvapiek alebo vekom. Inac na brusko su aj lacnejsie pripravky. Sab simplex,espumisan,babycalm.

veva1
28. nov 2008

a tiez rurka ,s ktorou sa nema prehanat aby si dietatko nezvyklo ale si myslim ze si moze hlavne zvyknut keby sa nevedela vykakat a pouzivala by si to na to ,nie na odplynovanie 😉

bianca
28. nov 2008

rurku mam kupenu,ale skusilii sme ju iba raz.Som sa stretla v byv.praci s problemami po rurke tak mam strach.My mame od narodenia sab simlex a kamoska mi doporucila ten baby calm.Skusime a uvidime.Prave teraz prechadzame na novu um.vyzivu lebo ma asi alergiu na krav.mlieko

veva1
28. nov 2008

ten baby calm je cisto prirodny a mozes ho dat kolko chces a ako casto chces 😉

petruci6
28. nov 2008

klememtina uz je to tazsie ale to zistis aj sama,brusko zavadzia a co boli predtym normalne ukony ako obuvanie,obliekanie,holenie,je teraz pre mna maraton na dlhe trate 😝 😀

dnes som bola pozriet porodnicu,jedna mamicka cakala na porod,druha uz mala po a poculi sme aj babatka plakat 😵
lindus ma cely cas kopala,nepacilo sa jej tam 😅

lucim
28. nov 2008

ahojteeeee
ako bolo v porodnici, peta? pacilo sa ti tam?
ked uz linduske nie ...
a tier nadstandardne izby?

petruci6
28. nov 2008

nadstandart bol iba jeden a teraz je obsadeny/ako vzdy/,tak sme do neho ani nenakukli,lebo bol zamknuty

takze mam smolu,ked nebude volny...

lucim
28. nov 2008

hmmmmm .... tak dobre a ako vyzera standard? da sa?

bianca
28. nov 2008

Ahoj Luci a Petru

lucim
28. nov 2008

ahoj bianka a barborka 🙂

bianca
28. nov 2008

ahoj luci a fazulka 😵

sloniiicek
28. nov 2008

skoda kika, ze sme sa nedohodli. ale nevadi. buduci tyzden sa urcite stretneme. 😀

keikei
29. nov 2008

ahojte babulky 😉

emik, gratulujeme k prvým krôčikom 🙂 tak už to pomaly pôjde, za chvíľu vám bude behať ostošesť 😀

bianca, my sme tiež mali prvé mesiace problémy s bruškom. dávali sme espumissan, ale najviac nám pomohla práve tá rúrka. neviem, čo by sme si bez nej počali. toľko krát sa jej veľmi uľavilo práve po nej. my sme sa návyku nebáli, radšej sme jej ju dali, ako ju nechať plakať od bolesti .... žiadne problémy kvôli tomu nemáme a ani sme nemali 🙂

tehulky a vy čo máte nové? petru už si sa bola teda poobzerať, kde ťa to čaká ? aké máš dojmy?

petruci6
29. nov 2008

baby ja by som najradsej rodila doma 😀
ale nieeeeeeee, nikdy som nelezala v nemocnici,iba ked som sa narodila,tak mam z toho hrozu,to nemocnicne oblecenie,zariadenie a tak............
ale nejako to prezijem,len nech malicka v poriadku a pri mne 🙂

lucim
29. nov 2008

peti nebooooj, vsetk obude dobre, a ved tam nebudes dlho, iba Linduske pomozu von, skontroluju vas, cosi naucia a uz si ju budes uzivat domka. 😉
ja som dnes navar 😉 la cinu a varohovu ovocnu nepecenu tortu, tak o 2 hodiny ma prist navsteva. a boli sme pozyvani na vianocne trhy, no ale co, nemozeme sa roztrhat. 😉
a mam pocit, ze sa mi brusko zase zvacsilo ... kam to poooojde?

bianca
29. nov 2008

Petka neboj.Vsetko bude ok.Jaj ja sa uz tesim na Lindu 😵

petruci6
29. nov 2008

ste zlate baby 😵

luci tak brusko bude este oooovela vacsie,zacni si zvykat 😉
vianocne trhy,skoda,ze uz sa neodvazim do BA,isla by som aj ja,na bud rok uz pojdem s Lindulkou v kocari 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre