Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
29. nov 2008

na buduci rok uz bude Linda velka slecna a bude viest vasu expediciu na trhoch 😀

petruci6
29. nov 2008

😀 to ano,na varene vinko,alebo punc 😀

a vy sa mate ako s Barborkou?

lucim
29. nov 2008

tak to sa na buduci rok s tymi kocikmi na trhoch stretneme :-i samozrejme pri punciku alebo vinku 😝 ... zozenieme sofera... siiiiice ja budem asi kojit ... tak detsky punc

petruci6
29. nov 2008

ok dohodnute 😉
ty nemas navstevu,ze si na MK?

lucim
29. nov 2008

volali ze az okolo 8 ...ale tusim by som to u mohla trosku skulturnit ...

petruci6
29. nov 2008

nie si unavena? ja som chodievala o 21.00 spavat na zaciatku 😀

bianca
29. nov 2008

peti my sa mame dobre.Ja jednou rukou hojdam prcka a druhou pisem

petruci6
29. nov 2008

malicka je cela mamina 🙂 muzik poslucha?

chymenitta33
29. nov 2008

Aojte 🙂)

Chcem sa spýtať či sa môžem pridať. ?

lucim
29. nov 2008

uz som dneska spala 2x 😀 a ked to na mna pride, nemam problem presunut sa do spalne a spinkat 😀
bianka mala bude velmi rychlo pocitacovo gramotna ... pamatam si, ked mala moja segra asi rok, neomylne vzdy nasla hlavny vypinac na pocitaci a tvrdy reset boj jej oblubeny 🙂

bianca
29. nov 2008

peti nahodu je mala az nechutne po Petrovi.Len s jedneho uhlu sa na mnatrosicku podoba

chymenitta33 jasne 🙂

lucim
29. nov 2008

chymenita vitaj 🙂

petruci6
29. nov 2008

fakt? na fotkach by som povedala,ze je po tebe 🙂

chymenitta jasne,ze mozes 😉

lucim
29. nov 2008

bianka aj mne sa zda, ze je po tebe 🙂

chymenitta33
29. nov 2008

Dakujem cicky ya uvítanie🙂))

Už dlhšie som sem ya vami chcela ísť len akosi nevídalo, ale som rada že konečne...
Takže čo o sebe mám sznčeka Davida ktorý má 8 mesiacov a jedného anjelika v nebíčku (7 týž.)
mám manžela. A je mi skvele...čo sa malo stať sa stalo...Nikdy čo sa stane ylé nemusí bzť koniec, no nie?!

petruci6
29. nov 2008

luci este negrckas?

bianca
29. nov 2008

nie nie kocky moje,je to tatkovo dievcatko,Ked mi ju doniesli 1x ukazat tak som skoro spadla s op.stola lebo som v nej uplne videla svokru 😝

chyme presne tak ale pred rokom som taka optimistka nebola

chymenitta33
29. nov 2008

Bianca-- to ta potešilo ak máš takú svokru ako ja🙂)))

No to hej to aj ja som len plakala..a nikoho som nepočúvala chcela som len moje drobátko

petruci6
29. nov 2008

bianca 😀 ze svokru 😀 dakujem pekne,to neeeeeeeee

bianca
29. nov 2008

chym napodobne 😀

lucim
29. nov 2008

ja uz optimisticka som, lebo sa citim inak ako pred rokom .... a este negrckam, aj ked zaludok je coraz divnejsi ... len zacinam mat chute ... syyyyyyr, jogurtyyyyyyy ... vela vela ... a bezne ma prejde chut na to, co si pripravim ....
chyme .. vsetko sa dobre skonci .... a ak nie, tak to este nie je koniec...
uuuuups ze svokra ....

chymenitta33
29. nov 2008

Ja som pri drobátkovi vôbec negrckala.. Yato pri Davidovi to ako ya troch furt do 5 mesiaca..☹((

Inak ja a moje chute pri 1. nanuková torta s tatrskou a teray pri D mrva a ocot☹)))

petruci6
29. nov 2008

luci aj ja som tentokrat citila,ze to dobre dopadne a to som uz mala asi 3x predtym pozit test a nic ☹

o rok budeme na trhoch s kocikmi 😉

bianca
29. nov 2008

Luci ja som zacala zrat masooooooooooooooooo.

inak mne bolo zle v kuse do 6 mesiaca.Moc som negrcala len mi bolo zle a to permantne.Najhorsie mi bolo ked som prala.Vsetky prasky a avivaze boli pre mna nieco priserne.Som pradlo vesala i hodinu lebo som to chodila predychavat na balkon

bianca
29. nov 2008

chym maly je naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherny 😵

chymenitta33
29. nov 2008

Dakujem Bianca🙂) Ja akurát poyerám princeyničku tvoju🙂

bianca
29. nov 2008

jaj decka vonia mi tu cerstvo upecena babovka a slina mi tecie az po koberci

lucim
29. nov 2008

chyme, zlatuckyyyyyy 😉
este nemam babovkovu formu, ale bude aj to, apotom sa ju naucim piect ... minule som robila kokosovy kolac podla susedy a vysiel lepsi ako jej ... az mi to bolo take divne, ked mi to vravela 😉

bianca
29. nov 2008

luci ja peciem iba jednu babovku a to bańanovu a ta sa mi vzdy podarila ńa 1-ku akurat dnes mi ju trosku chytlo lebo som zabudla ze mam novu formi silikonovu a zakecala som sa tu ale je jedla

chymenitta33
29. nov 2008

dakujem..

Aj Baška je božská ja som to videla už ked si to dávala ako na hlavnom okne🙂

Ja milujem variť ale piecť nie nič🙂Len pizzu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre