Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

mm1
7. dec 2009

Kikuska, super........ a nebojkaj ešte si užiješ Johanky dosť...
asi chcú aby si si odpočinula a nabrala síl .......
a v stredu Vás pustia? tak to je super.......

trpezliva
7. dec 2009

No mali az vo stvrtok,ale prosila som mojho lek.,aby mi to vybavil,tak ma dojde zajtra kuknut.

evitkamalicka
7. dec 2009

ahojte

kika super ze coskoro pojdete domkov

zuzkaprofant
7. dec 2009

kika kratulujem preco nemas malu stale pri sebe ja som maleho mala vkuse pri sebe mne ho nebrali ja by som ho ani nepustila
lkika doma ta uz caka nelinka urcite sa tesi na sestricku ti bude pomahat snou uvidis

dievcata akeho ste maly mikulaska mi super nezabudol na mna a ni namaleho tak sa maly tesil uz je taky rozblazneni lebo sme boli u svagrinej a ta sa snim 3 dni len santila tak sa len rehotal ani jest ani spat nechcel ale bolo super jemu sa velmi pacilo kazdeho tak bozkaval tak to bolo take pekne

mm1
7. dec 2009

Kikuš, na tej fotke vyzeráš super a nie že maš za sebou pôrod....
asi ťa neprídem kuk do nemocky,návštev budeš mať až až, ale v januári by sme Vas možno prišli kuk i s Natali. Včera som jej vravela, že Lilinka už má doma malé bábo.... a ona akoby tomu rozumela, že jeeeeeej 🙂

loss
7. dec 2009

kika super ze idete domkov uz to mate za sebou tak v dobrom ti zavidim
a neviete co je s Liusou?

smejko1
7. dec 2009

kikuska moc moc blahozelam......... nadherne ste na tej foto a malu si isto vybojuj!

mozno Ta zajtra prideme pozriet, uvidime podla maleho spanku lebo aj tak idem do BA......... ale minule som bola tehula ked som Ta bola pozriet a teraz niesom tak ma to trosku mrzi, ze nestiham za tebou 😀 😀 😀 (zartujem)

zuzka ani ja si neviem predstavit, zeby mi babo iba nosisli.......... to je tym, ze sme rodili v zahranici a zazili sme nieco ine......... starostivost o nas tam bola na inej urovni......... ach jo.......

a evitka tebe som este nestihla ani blahozelat 😉 tak Blahozelam

evitkamalicka
7. dec 2009

smejko dakujem 🙂

smejko1
7. dec 2009

babule prosim Vas neporadite mi ako a ci vobec treba poziadat o zvysenie toho rodicovskeho prispevku ktory ma platit od noveho roka? dakujem

lolka
7. dec 2009

kikus, vyzeras super a hlavne stastne 😉 a Johanka je krasna mala princeznicka 😉
dnes budes mat plno navstev, tak ta nebudem rusit aj ja, dojdem Vas kuknut bud zajtra alebo potom domenko.

smejko, tak v tomto ti neviem poradit, bohuzial, ale skuk dat dotaz na www.porada.sk

cucuska
autor
7. dec 2009

KIKA moc moc moc moc gratulujem 😀

cucuska
autor
7. dec 2009

smejko a schválili to?????? ja som nejaká zaostala
Liuška ako si na tom???
Loosik a ty ako s tou SEM???
A MM1 ty maska ale si sa ozvala 😅

svetluska.p
7. dec 2009

cucuus, nic sa nedeje. len ma to prekvapilo.

mm1
7. dec 2009

Ahoj Cucus,
muzik prisiel o 20.00 ja som isla Natali uspať a zobudila sa pri nej o 22.00 a to som ti uz nechcela vyzvánat...
zajtra ti cinknem aspon na chvilku z roboty........ 🙂 😅

svetlus: ahoj mojka....

veva1
7. dec 2009

ahojky
kikus a ako lili? Zvladate to?

trpezliva
7. dec 2009

Ahojte.hned ako som rano dopisala prispevok,tak mi doniesli po prosikani Johanku uz na stalo!/inac baby,mne uz sibe niekedy,lebo malej tiez hovorim Lili🙂emily,ty si svoje decka nemylis?no ale uz si bacujeme samy,je to supeer!cez den bola casto hore a chcela furt papat,teraz sa zda ze presla na nocny rezim,spinka,papa,spinka.dakujem,ze na nas myslite.lolka,dnes tu nebola ani noha,len martin dobehol na obed,ked lili spala.zajtra pride adka,tak sa dohodnite,o kolkej by ste dosli.este vam dam vediet doobeda,ako sme na tom.inac nemozete prist skor ako su navst.hodiny?na obed?potom by som mala viac casu.

trpezliva
7. dec 2009

Veva,lili to zvlada na 1!taka som na nu pysna.ked telefonujem s martinom,tak len vykrikuje mama,mama,domov,domov..vtedy mi ide srdce puknut,ale inac sa sprava vzorovo,pekne spinka v noci aj na obed,muzik s nou chodi do herne,na ihrisko,vymysla rozne programy.je dost vystaveny vecer,ale aspon si to vyskusa🙂

veva1
7. dec 2009

tak som rada. velmi na nu myslim. Asi je to fakt tazsie pre nas mamky ako deturence.Alebo si len vela fandime ked si myslime ake sme nenahraditelne

lia
7. dec 2009

kikuššš,ja zase nemozem prist,uz mi ta ale trapi ☹ a horsie je,ze som chora,tyzden pred porodom ☹
boli ma hrdlo,sklenne oci,citim sa pod psa,neviete mi poradit nieco bleskurychle??

lia
7. dec 2009

chcela som napisat:ze ma to trapi ☹

smejko1
7. dec 2009

cucuska ano schvalili a mamina mi stale hovori o dakej ziadosti co mam podat.......

kika - no vidis ako to tvoj chlap super zvlada - a aspon sa nauci, ze to neni lahke.........

vevi a sme nanahraditelne........ lebo ak to muzi zvladaju je to len a len vdaka nam ako sme ich to naucili 😀 😀 😀

trpezliva
7. dec 2009

Lius,jasnee,chapem!hlavne sa vyliec.je tu taky natresk,ze nemusis lutovat neskorsi porod.ja mam sice super izbu aj spolubyvajucu.akurat kukame superstar,deti nam buvaju.ale rodi sa tu o 106,je tu aj vela vietnamiek,nie ze by mi vadili,len som prekvapena.

cucuska
autor
7. dec 2009

ahoj Megi nevadi, 😅 tešim sa na zajtra 😅
Kika ešte raz gratulujem
Smejko no idem sa opýtať aj ja sice sa ma to týka len 15 dní ale nech treba od štátu dostať všetko čo ponúka a dáva 😀

petruci6
8. dec 2009

smejko tu ziadost si vypytas na UPSVAR,tam to treba aj podat
tak si zober so sebou original RL a vypis to tam,ale myslim,ze to bude aktualne az po Novom Roku
myslim,ze nic ine ako RL k tomu nebude treba

svetluska.p
8. dec 2009

ahoj sojky. ved kuknite na stranku UPSVAR a tam budete mat presne napisane, co k tomu treba.

mm1
8. dec 2009

ahojte babule......

svetlus ako u kadernícky????? ja som ten luster kupila, tak som rada. lebo byť v hale bez svetla, no nic moc.....

teuska
8. dec 2009

jeeeeeej Kikus gratulujem 😀 vsetko naj, naj vam obom prajem, hlavne vela zdravia a rychle zotavenie.

Ja som uz dostrikovala svetrik, tak aspon nieco mam pre maleho 😀
Uz aby bol februar.

cucuska
autor
8. dec 2009

ahojte eviete ako je to Lili?????
Dnes nam psi neviem čo budeme s Emkou stvárať 🙄

lolka
8. dec 2009

cafte 🙂
az teraz som sa dotrepala domov....od 9.00 hod. sme cakali s muzikom na Antolskej na ten speci ultrazvuk kvoli malej (podozrenie, ze ma velku pecen a vysoko pod srdieckom), ale doki dosla az okolo 10.30 tak sme sa riadne nacakali. nastastie je vsetko v poriadku, doktorka malu pomerala a ze podla nej je vsetko ok. asi to bolo tym, ze v piatok mala zlu polohu na meranie (koncom panvovym) a teraz bola vzorne hlavickou dole 🙂
ale ze este mame dojst - pre istotu - 21.12. na dalsi kontrolny ult. a potom az poradna zaciatkom januara.
fuuu, taka som rada, ze to dobre dopadlo,malinka sa stale hybe a kopka 🙂

kikus, a od kedy su navstevne hodiny ? tak to aby som za chvilu vyrazila z domu, lebo nieco po 15.00 musim ist na cvicenie, co mam nastastie kusok od Ruzinova.
baby, idete niektora pozriet kiku ? adi ?

mm1
8. dec 2009

loli je nie, do 16.00 trčím v robote, ale pozdravuj ju a sprav foto malej!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre