Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
8. dec 2009

bersh prave teraz pozeram na mimibazari Jane a maju za super ceny, akcie

petruci6
8. dec 2009

bersh aj ty mas jane?
aj ja mam jane slalom pro 2009 a je super!!!!!!!moja srdcovka

petruci6
8. dec 2009

my mame bohemian,tiez by som nemenila 🙂

smejko1
8. dec 2009

ahojte,

aj teda dobre, ze som nebola za tebou KIKa, lebo ma to mrzelo, ale nestihala som a v tomto pocasi sa mi vobec dobre nesoferovalo......... este si uzi poslednu kvazi kludnu noc a od zajtra si plnohdnotna matka 2 deticiek 😉

evitka, ja som mala hartan....... a celkom OK aj ked stale spekulujem nad niecim inym, ale ked porovnavam tak asi si ho necham aj pre druhe..........

dnes som bola v tom novom Brendone............ a je to super obchod, keby som bola prvorodicka a mala vela penazi tak ho vykupim......... takto som kupila iba pismenka na dvere...... ale moje dieta ma taaaaaaake dlhe meno, ze ma to vyslo teda riadne drahe......... 😀

lia takze Ty si este kinderkujes?

petruci - skoda ze si tak daleko aj s ostatnymi......... isto by boli aj castejsie stretka 😉

lia
8. dec 2009

veru smejus,este 2v1. 🙂
dnes som na teba myslela,ze co je s tebou ked sa neozyvas.
kedy ch&ystas druhe kolo smejus??a co mali v tom brendone??ale my uz asi vsetko mame 😒 okrem hovoriaceho psika,po ktorom tuzi moj mm 😀

smejko1
8. dec 2009

kup psika muzovi k vianociam. lebo malej este pol roka chybat nebude..........

mali tam vsetko obcko, hracky, potreby kociky....... moc sa mi paci, ze vsetko na jednom mieste a velmi vkusne tehu veci....... aj ked ceny sa mi zdaju vsade velike............... ach jo........

hrozne som unavena posledne dni, asi to pocasei a maly ma vycicia cez den je asi na duracelky alebo co 😀 zlatusik
preto pisem menej......... som hotova, len co vas precitam........ staci mi potesit sa vasimi radostami a idem spinkat......

druhe kolo? ja neviem, kazdu chvilu inak chcem.......... ale muzik este nie tak to mam jednoduchsie na rozhodovanie, ze ano....... 😉

dobru nocku

lia
8. dec 2009

to ti veri,ze ta maly vycuciava 🙂

vsade su strasne vysoke ceny,to je strasne ako zarabaju na vsetkom 😠

mozno ho ani prehovarat nebudes musiet a bude to hotovoooo....ako u kiky 😀

dobruuuu 🙂

mm1
9. dec 2009

ahojte babule,.....
pozerám Lius, ešte 2 v 1 a netrpezlivo čakám na den D 😀

lia
9. dec 2009

aj ty magdus?? 🙂

mm1
9. dec 2009

jasné, že i ja...... máš IP... a ešte jedno ma napadlo....

stankatt
9. dec 2009

ahojte 🙂
no dlho som tu nebola... Kikus uz porodila, tak gratulujeme- zas som neuhadla... Lius si na rade 🙂

lolka
9. dec 2009

cafte zienky 🙂
kikina Johanka je rozkosnaaaaa a taka malinka sa mi zdala. bola uzasna, spinka, chvilu si poplackala, robila grimasy, smiala sa - uplne na spapanie 🙂 a kika vyzerala super, vobec nie na to, ze ma za sebou cisarak a boli ju jazva. ja som cas navstevy vystihla uplne super, lebo ako som odchadzala z nemocky, tak som prave videla prichadzat kikinho muzika ......takze som mala kiku a Johanku pre seba 😀

lius, najblizsie v Ruzinove rodis ty a potom jaaaa - za chvilu ma uz bude chytat nervozita... 😅

inak, hlasim sa Vam zo Strbskeho plesa 😀 isli sme na minidovolenku a do soboty si budeme uzivat snieziku a prechadzok na cerstvom vzduchu. dnes je tu priserna hmla, takze nic neni vidiet - su tu aj nejake hory ??? 😀
ale dufam, ze zajtra uz bude aj nieco vidiet 😅

petruci6
9. dec 2009

loli parada uzite si dovcu posledny x ako dvaja,v klude a so spankom 😀

evitkamalicka
9. dec 2009

veru loli, uzite si to kym mozte....my sme sa chystali v lete na dovcu, ale tak uz dovca nebude

lolka
9. dec 2009

smejko, aj ja som bola v Brendone, maju tam krasne veci - ale aj ceny 😖

kika, vcera ako som sa ponahlala na cvicenie, meskala som asi 15 min. co som si povedala, ze ved v pohode, aj tak zacina neskor.....ale uz na cviceni som zistila, ze som si to zle zapamatala a cvicenie zacinalo este o 15 min. skor - takze som dosla v polke 😅 😀 ale neva, aj tak mi to dobre padlo, lebo vcera ma neskutocne bolel chrbat 😖

zajtra sme chceli ist pozriet do Polska na trhy, ale kasleme na to. v tomto pocasi sa mi tam veru nechce a aj sa trochu bojim.....co keby sme ostali niekde vysiet kvoli ceste alebo buracke? radsej si uzijeme Tatry.

lolka
9. dec 2009

jojo, chceme si to tu uzit 😉

petru a ty ze nemas metlu ??? co sa ti pokazila a nemas novu ? 😀 😀

evit, vy pojdete uz 4 na dovcu 😉

lolka
9. dec 2009

baby cafte......idem si uzivat dovolenku 😀 😀
pekny vecer 😉

loss
9. dec 2009

jej loli nepojdete nahodou do L.Hradku alebo L.Mikulasa?Mohli by sme sa stretnut 😵

cucuska
autor
9. dec 2009

ahoj lossiček 🙂

emily3
9. dec 2009

Ahojte
Kika ako sa mas?
no u nas je lazaret. Monka a Misko maju horucky. rano to zacalo nevinne len trocha zvysena teplota a akoze kaslanie, len po cas dna sa pekne zvysovala a teraz maju 39 ☹ zatial spia, len Misko sa tu prehadzuje...bude divoko. Marek s Luckou sa zatial drzia, ale uvidime do kedy 😒 .

vedvies
9. dec 2009

ahojte babenky,
sme dost chori, tak sem ani nemam cas a energiu nakuknut.
KIKUS!!!! gratulujem k dcerenke, dali ste jej krasne meno ... Johanka sa s vam hodi 😉 ... nech ste zdravucki, mate za kamion mlieka a rychle zotavenie juj hurrra ... a ja som si veru myslela, ze to bude baba 😵

vedvies
9. dec 2009

evitkaaaa jeeej gratulujem k fazulke ... tfuj tfuj tfuj, nech sa dariiiii 😵

evitkamalicka
10. dec 2009

dobre ranko zienky

vedvies dakujem 🙂

svetluska.p
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trpezliva
10. dec 2009

ahojte, tak sme doma..pridam aj fotky neskor.
prva noc bola celkom pokojna, Lili vstala 2x a Johanka 3x🙂. Na stastie zacala lepsie spavat, uz len spi, papa, spi, papa...takyto rezim sa mi paaaci 🙂 🙂 . Lili prijala sestricku super, aspon tak sa mi zda..bud ju ignoruje alebo obcas k nej pribehne, ze jaja../tak ju volame/. ale teraz sa snazim vkuse venovat len Lili, aby sa necitila odstrcena. mlieka mam aaaaz aaaaz, takze ani s kojenim nebude problem.
zajtra si musim ist do nemocky dat vybrat stehy po cisaraku, este neviem ako to vyriesim so strazenim a soferovanim/vy co vam ich vyberali, nebolela vas pri soferovani jazva?/.
ale viete co ma najviac mrzi...nechcu nam zapisat Johanku do matriky. vcera muz vybavoval hodinu, ale pani nie, nie, nezapisem vam ju. pritom nam pred mesiacom mailovala ina zena, ze moze byt take meno..takze sme odisli bez rodneho listu domov. rozmyslame ze ju premenujeme, alebo jej dame Johana, ale to sa mi vobec nepaci, take tvrde meno 😠 😠
no pocujem, uz je horeee..ideme papat...caute.

trpezliva
10. dec 2009

no uz ju tu mam na ciciku 🙂 .
takze nakoniec este budem psielat smsky, ze mame Julku 😕 😅

stankatt
10. dec 2009

dobre ranko.. Kikus gratulujeme k dcxerenke 🙂 super ze je mliecka dost 😉
Johanka neni v kalendari? 😲 😒

trpezliva
10. dec 2009

stanka..nie 😒 len johana, johanna....

emily3
10. dec 2009

ahojko Kika, a to preco nechcu zapisat? chceli ste oficialne Johanka?.....no tak to mate blbe, a mozno zalezi od toho aka tetuska tam sedi....
ako sa mas mamina dvoch deti?

u nas Misko horuckoval celu noc, beha mu teplota hore dole...od 38-39,3...a dnes rano sa pridal aj Marek, tak cakam kedy sa prida Lucka ☹ ....

stankatt
10. dec 2009

hmmmm ☹ a neda sa to tam dat zapisat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre