Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
14. dec 2009

luckam vsetko naj 😵
dodatocne

smejko1
14. dec 2009

luckam vsetko naj naj,,,,,,,,

vevi - pekna foto

dnes som sa smykala na lade ........... no nic moc zazitok.......... ☹

smejko1
14. dec 2009

lia ak toto citas.......... malej odsavaj sopliky co najviac a pouzivaj jemne vodicky, aby sa jej to uolnilo....... ja som pozivala libenar...... to je sterilizovana vodicka......

loli vitaj po dovolenke............... 😉

cucuska
autor
14. dec 2009

ďakujem za prienie k meninám 😉

Lia veľa trpezlivosti so soplíkmi a nech ste veeeeľmi rýchlo zdraví

emily3
15. dec 2009

Ahojte dakujemeee za zelania 😉 ..Lucka mala v nedelu teplotku ale uz je dobre, troska kasle...a ostatni to uz maju tiez celkom dobre....len Misko kasle total...ale sme bez teplot..hura....

veva ako ste?

lia drzkajte sa, chuda male

sloniiicek
15. dec 2009

juuuj, chudatko male. tek nech sa rychlo vylieci. hlavne nech jej co najviac odsava sopliky. to je zaklad. najlepsie je odsavackou na vysavac. aby sa jej to neusadilo na pluckach.

trpezliva
15. dec 2009

Ahojte, dievcatka mi spinkaju, tak vam rychlo napisem. Mame sa vyborne, cakala som, ze to bude horsie..je pravda, ze zatial mi kazdy den niekto pomahal, nikdy som nebola s nimi uplne sama. JOhanka je dobrucke babo, vela spinka a papa...na vcerajsej poradni sme mali 3200g! A ked nas vo stvrtok prepustali tak mala 2760g, takze riadny skokza 5dni. Chce to asi vsetko dobehnut.
No pocujem Lili, zobudila sa..chudatko strasne kasle, tak to nas teraz najviac trapi. Potom napisem viac.
Zatial sa majteeeeeee...urcite dnes este pridem. 🙂

trpezliva
15. dec 2009

tak uz som tuuu...
Lius, aj my ked sme isli z nemocky tak Johanka dychala ako take prasiatko, mala sopliky, ale lekarka vravela, ze to su take novorodenecke, ze s tym netreba nic robit, ked tak materskym mliekom vytierat..to som vsak ani nemusela, sopliky presli.
Lili nam zacala v noci trucovat so spanim. chce tam mat niekoho stale pri sebe..takze to je asi najhorsie. Muzik je nervozny, ze si k nej musi lahnut, ale jedine tak sa vyspime. Dnesnu noc sme ju nechali plakat o dusu a nakoniec nejako zaspala sama, tak som zvedava, co nas caka vecer.
Ale inac k sestricke sa sprava super, obcas pribehne, da jej pusinku, urobi mojamoja..a hra sa dalej.
Jaaaj, a oficialne mame doma Johanku. Zatiahli sme vsetky paky a podarilo sa nam to vybavit. Som rada, velmi, neviem co z toho robili taku vedu. Len fakt sme to museli riesit cez tri osoby...
Lossik, takze ty si dalsia. Uvidis, je to krasny pocit byt dvojnasobnou maminou. Baby, co uz mate jedno mimi tak sup do toho a otehotnite, ja som teraz najstastnejsia na svete, ze mam dve male princeznicky doma. A tajne dufam, ze bude neskor aj tretie 😉 ./ak to bude zase dievca, tak manzel bude ako kral s tromi dcerami 😵

trpezliva
15. dec 2009

nemate niektora ten kupon z Mama a Ja na newborn Huggies plienky?? Oni su strasne drahe a to su jedine, ktore nasej malej sedia...ma taku malu ritku aj brusko, ostatne musim zapinat skoro az pri krku. Velmi by mi pomohol aj ten kupon./tusim -2eura odrataju v tescu/. My za dva dni minieme cele balenie!! FUrt len kaka Johanka. POstovne uhradim, alebo vam za to poslem nieco ine 🙂 . Diiik.

emily3
15. dec 2009

ahoooj kika dvijnasobna mamina, babatka su skvele ze? gratulujem oficialne malej Johanke, teda velkej slecne..pekne pribera...a na jednej strane bud rada ze nie je tazka...potom sa tazko nosi na rukach.... 😉 aLili prejavuje svoju ziarlivost...vy ste vsetci v jednej izbe a ona je sama....tak to nie....

jaaj nasi uz zajtra idu do skoly a skolky , tesim sa, lebo doma su uz na nevydrzanie...

trpezliva
15. dec 2009

ahoooj emily..sa mi o tebe snivalo 🙂 .
UZ mate pokupene darceky? Pre tolko deti to musi byt ina fuska...ja teraz hladam daco pre sestrine deti, nemozem ist do obchodu, tak aspon cez net chcem daco objednat.
Emily. kedy by si isla von s takym malym miminom, ako je Johanka?? Je teraz kosa vonku, ale uz som dlhoooo doma, rada by som ju isla pokocikovat, tak stale vaham, ci ist, neist, ked je taka zima..brr..a cez vikend ma byt este horsie. Pre toto si myslim, ze december je najhorsi termin na porod, ale co uz..Radsej to vydrzim, ako keby mala hned chytit zapal pluc. Tvoj Miso je tiez zimne babo, kedy ste isli prvy krat von? Kolko bolo stupnov?>

trpezliva
15. dec 2009

Liaaaa..daj o sebe spravu..ako sa mate???

emily3
15. dec 2009

kika tazke otazky 😨 ...MIsko je januarovi ale myslim ze nebolo az taka zima...a fakt enviem, kedy sme isli von,
a co sa ti snivalo? snad nie je cakame dalsie mimi... 😝
darceky, no kupovali sme s manzelom a on ako spravy chlap tak pre chalanov mame koooopec hraciek a ked som chcela nieco pre Monu nejaku babiku..sa mu to nezdalo..tak budem musiet ist na nakupy sama..

smejko1
15. dec 2009

kika, som velmi rada ako sa vytesujes.........a to si cela Ty, teraz chces vsetky nahanat na druhe babatko 😀

a lii daj trosku casu.......ved je to jej 1 drobcek a vtedy sa vsetko len ucime.........

ja sa musim pochvalit, ze damienko je zo dna na den sikovnejsi........ fakt mam pocit, ze kazdy den rozumie viac a viac......

emily - tak toto doverne poznam, ked ide o chlapske zalezitosti tak to ma moj muz cas a chut habadej....... ako nahle ide o nieco zenske.......... niesu peniaze, neni cas a teda hlavne chut. 😠

adi - neozvala som sa lebo som v brendone bola len na skok........ 😉

lolka
15. dec 2009

😉 baby, aky matrac ste kupovali do postielky ? molitan -kokos - pohanka ? ake mate kombinacie ? poradte...chcem objednat a neviem ktory a cez net si ho ani "neomakam" 😒 dik 😉

joooj, vianocne darceky 😒 zajtra sa chystam do obchodov, dufam, ze nieco kupim 😅
samozrejme je to na mne, ved som doma a muzik pracuje 😠 co mu veeeeeelmi vyhovuje, ale aby mi dal tip - to ne 😒

kika, pozriem ti tie kupony, sa mi zda, ze som ich niekde v casaku videla....
je super, ze to zatial zvladate, len tak dalej 😉

lolka
15. dec 2009

a dnes som zistila, ze moj vysnivany kocik, ktory som hladala 2 mesiace a uz ho chcela objednat - tak sa mi nezmesti do vytahu !!!!! porazi ma 😠 😠
a som na zaciatku s hladanim kocika.....ale uz neni tolko casu ☹

veva1
16. dec 2009

ahojky
kikus ja som isla s tomom vonku ked mal tyzden a bola riadna kosa. Na chvilku nejaku pol hodku. Nebol chory do 15 mesiacov 😉

evitkamalicka
16. dec 2009

ahoj kocky....zajtra idem k dr. tak drzte palciska

svetluska.p
16. dec 2009

evitka, drziiiime..... 😀
cau vevusa.

sloniiicek
16. dec 2009

jeeej kika-gratulujeme k johanke. tak super, ze ste to nevzdali.

evitka - drzime pastiky, nech to dobre dopadne.

emily3
16. dec 2009

ahojte
evitka drzime, vsetko bude ok 😉
svetluska teba vidiet...ahojko

nase detvaky uz su lepsie, Mon isla do skoly, a Marek je este doma, mi tu stale cipci...jaaj by som ho..... nieco mu poviem, odpovie tak aby som bola spokojna a aj tak si urobi podla seba.... 😠 nemozem sa nanho spolahnut, stale ho musim kontrolovat.....ma mat zalepene oko, dohodla som sa snim ze moze pozerat rozpravku so zalepenym okom...ok, zalepila som ho, ale on si to tak odlepil, ze vyzeralo ze ho ma zalepene a nemal ho.... 😠 a klude si pozera a ja som si myslela ze ho ma zalepene a az na konci som zistila ze to nema zalepene......alebo mi povie ze nieco neurobi a hned to urobi.... 😠

mm1
16. dec 2009

Ahojte babule, tak my sme našťastie zatiaľ zdraví, ale tiež nič dohromady nechceme papať, a vzadu cítim, že má taku hrčku na tom poslednom zube, tak tiež to bude asi zub

no u nás aby toho nebolo málo, tak dnes sestre nabúrali auto. teraz som prišla..... dedko s babkou sa hnali strašne rýchlo a išli na červenú.... nabrali sestru z boku, má komplet pravý bok v keli, našťastie, že pravý, lebo ak by ľavý, tak má po nohách, aj tak si ich buchla..... a má modriny ako svet.

dedko s babkou majú auto totálka na šrot a naša škoda bude tiež poriadne vysoká......

takže doteraz sme boli kade tade, čakali na odťahovku, privliekli auto do servisu, vybavovali papiere.....

chúďa moje, stalo sa jej niečo také prvý krát, tak plakala a celá sa triasla......

No našťastie všetci žijú a odniesli si to plechy....

TAK PRAJEME VSETKYM CHORUCKYM SKORE UZDRAVENIE....

emily3
16. dec 2009

mm tak to je blbe, taketo soky.... ☹

cucuska
autor
16. dec 2009

ahojte. Mala sa má dobre, chvalabohu nás choroby zďaleka obchádzajú 😀 len môj dedko je na tom veeľmi zle. On býva so mnou a tak sa teraz o neho s maminou staráme. Dlho ale asi už nebudeme 😔 rakovina je strašná 😔

loss
16. dec 2009

ahojte pridala som brušino tk kuk 😵

loss
16. dec 2009

evitka jasne ze budeme drzat neboj

petruci6
16. dec 2009

evit drzime palce,vsetko bude ok 😉

loss krasne brusino,to sa mi zda,alebo ho mas mensie ako pri Nellynke? 🙂
krasny kocik,kt to je?

loli aky kocik si chcela kupit?
ja by som ti odporucila jane,zmesti sa aj do mensich vytahov,je lahucky,perfektne ovladatelny a krasny 🙂

lia
16. dec 2009

ahojte,

v skratke,nestiham nic,malu mi dali s takymi soplami ze katastrofa.
porod katastrofa,9 a pol hod. som sa snazila porodit normalne,ale nakoniec pri 9,5 cm to skoncilo a neslo to.tak zvolili cisarsky 😒 .ale uz ani neviem,ze som rodila 🙂 .akurat,ze vyzeram hrozne 😔 .
malicka je krasna, pribera,mavame laktacne krizy,lebo je chora a ja sa trapim kvoli nej,lebo nempoze d&chat a ani ocko s nami nemoze byt ,lebo ma chripku ☹ 😢 .
minule som uz nemala mlieko ☹ .dnes to ide tiez nejak pomaly ☹

trpezliva
16. dec 2009

Liusss...ahoooj, len vydrz s kojenim, je to to najlepsie co mozes Leuske dat, uvidis sopliky budu raz dva fuc! Skus aj to materske mlieko jej nastriekat, alebo vytriet nostek, uvidis, pomoze 😉 . Inac kojenie je super, nie? Mna to strasne bavi..uz som aj zabudla ake to bolo kojit Lili. Ona si to na stastie tiez nepamata, som sa bala, ci nebude pytat mliecko aj ona. Ale ked kojim JOhanku,tak len pribehne, ze Jaja..mliecko..mnamnam./Johanku volame Jaja...🙂/

trpezliva
16. dec 2009

Lia, zajtra budu nase deti v Pravde, vies o tom?? V prilohe Bratislava. Sa tesiiim, nezabudni si kupit aj ty 😅 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre