Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

trpezliva
15. jan 2010

dakuje, dakujem, hned sa citim lepsie, ze ma niekto pochvalil 🙂 . To uspavanie u nas je to najhorsie, kedze Lili musi mat na svoj spanok hrobove ticho v byte. Teraz zaspala J. prva, takze to islo/a este stale spia/.
Adi, v utorok idem na kontrolu po sestonedeli,takze skor v piatok. Mozes? Lili sa bude velmi tesit, ked k nam pride navsteva,tak ju caka od rana v okne.
Rozmyslam nad kupou manducy, erga a pod. S ktorou mate skusenosti? Zatial pouzivam satku,ale dlho mi trva kym to uviazem a potrebujem daco, co je supsup,aby Johanka stichla, ked potrebujem 😀 .
Lolka, no to uz budes mat teraz coraz castejsie, priprav sa na poslickov. Inac v tescu si teraz nakup plienky pre Viki, maju akciu.aj na bodynka, 2.50 eur za 2kusy a take krasne farby mali, som kupila hned 8ks do zasoby /aj na neskor 6-9mes./

sloniiicek
15. jan 2010

kika - moze byt aj ten piatok. tesime sa na vas. 🙂 aj aj som bola vcera v tescu na kamennom a bodynka tam mali ako po vykradnuti. ale kupila som jej s kratkym rukavom na leto. s dlhym uz nemali. a teplaciky pekne mali v super cene.

zuzkaprofant
15. jan 2010

kika ja mam manducu a som max spokojna

inac cafte ja dens o nervy pridem pri malom vresti mi to od rana a stale daco zle je a asi zacina trucova 😅 cele puzzle co mame v obyvacke na zemy aby satam hral porozoberam proste vybuch ja som este ani nejdela a asi tak skoo nebudem lebo spanok nehrozi co vam poviem obdivujem vas co mate 2 deticky a a viace 😀

sloniiicek
15. jan 2010

zuzka ja som tiez z martinky niekedy na nervy. nechce jest, vsade bordel. hra sa 5 min s jednou hrackou. potom to zahodi, kde stoji. a hra sa s niecim inym. ked to chcem upratat, zasa hodi to predchadzajuce a hra sa s povodnym. nechci vidiet nas byt. same rozhadzane hracky. najlepsie to je, ked je to vsetko po zemi. a potom sa natom smykne a spadne. place a ja ju mozem ratovat. no hroza.

lolka
15. jan 2010

kika, mne bracho poslal ergonosic, sice s tym este nemam prakticke skusenosti, rychlo sa da "nasadit", je to len klik-klik.....tak dufam, ze budem spokojna 😉 ozaj, od kedy tam mozem dat malu ?
v tescu som bola, aj som nieco kupila 😉 taketo nakupy mam rada 😀

zuzi, maly vstal "hore ritkou " ? 😅

stankatt
15. jan 2010

ahojte, tak Mon nastupuje 1/2/10 do jasli na zaskolenie.... som zvedava ako to budeme znasat....

zuzkaprofant
15. jan 2010

lolka ako vravis ritou hore sa dnes zobudil skusa kolko zvladnem dobre ze prisla kamoskapo po 4mesiacov nas kuknut tak sa ukludnil troska a zaspal

stankatt
15. jan 2010

a lossik gratulujeme 🙂

mm1
15. jan 2010

Ahojte kočky som t u fakt len na malý skok, lebo som sľúbila, že napíšem ako sme dopadli....

takže bohužiaľ potvrdilo sa to, že musíme ísť na operáciu. Ideme 20.1. na Kramáre a Natálke spravia oba pršteky. v pondelok sa tu ukážem, ale ráno ideme na odbery, potrebujeme ma predoperačné....

Ani nechcice vedieť, ako som z toho sklamaná.... strašne sa toho obávam, aj keď tá doktorka,bola veeeeeeeeeľmi milá, povedala, že ide o 10 min. zákrok, že nič to nie je a anestéza je len slabučká.... ale my sme mamy, tak všetko prežívame dvojnásobne....

posielame pusky....

teuska
15. jan 2010

Loli aj ja som zvedava na to magnezko, ja som brala doteraz 3 krat denne ale chcem zacat len 2krat denne, lebo uz nemam vela tabletiek a od toho 36tt asi nebudem brat. Maly bol aj tak dost velky a predpokladam, ze stale je a ze uz tam vydrzi. Ja by som tiez chcela rodit 14. Zeby sme spolu? 😀

No babenky, moja mala ma 8 a tiez ju musim stale nutit do upratovania izby, ona ma proste talent na robenie bordelu. Ale len tak potichu musim priznat, ze ja som bola taka ista, takze to zdedila po mne. Snad maly bude po muzovi, ten je poriadkumilovnejsi 😅

veva1
15. jan 2010

Joj mm ma to mrzi. a budes moct byt s nou? ja si neviem ani predstavit ako by som toma ukecala lahnut si tam. jaj budem na vas mysliet. samotna operacia je urcite pohoda,ale to okolo toho.a potom? bude ju to boliet?

emily3
15. jan 2010

mm drz sa , mamy to znasaju horsie ako deti...mala som oboch chlapcov na operacke, viem ake su to neprijemne pocity, ale zvladli to skvele.... 😉

teuska s tym upratovanim, aj nasa pomaly 8 rocna zaba je bordelarka ( a chalani jej v tom uspesne pomahaju) a upratat ani za svet...( ale ja som nebola ina 😅). z toho musia vyrast, momentalne ma ine problemy ako poriadok v izbe 😉

emily3
15. jan 2010

cucuka aj ja mam niekedy taky pocit, ze som sluzka domacnosti, ked je vsetko urobene, vsetci to beru automaticky...a ked nestiham tak som zla ja.... 😒 ziadne uznanie, ocenenie,..alebo dakujem....nie si sama, je to asi udel mamy... 😕

veva1
16. jan 2010

No a mne moj muz dnes zahlasil,ked som mu povedala ze od pondelka ani prstom v domacnosti nepohol ani riad neumyl,ze on chodi do roboty. ze robi 12 hod. denne. no co mu na to poviete? ok. ako mysli,len som zvedava co povie ked budem do roboty chodit aj ja. ak to spolu do vtedy vobec vydrzime

cucuska
autor
16. jan 2010

no ako čitam nie som na tom sama 😔

cucuska
autor
16. jan 2010

MM1 a čo sa stalo malej???? neviemnejako nie som v obraze

loss
16. jan 2010

ďakujeme veľmi pekne, sme zdrave a sa držime

evitkamalicka
16. jan 2010

jeej lossik a kedy bude nejaka foto?

petruci6
16. jan 2010

veva to je take vazne medzi vami? 😔

emily3
16. jan 2010

veva to je len kriza, treba sa o tom porozpravat a spolocne to prekonat...mate toho dost, chlap sa stara o rodinu, ze chodi do prace, a ked sa vrati treba mu dat jest ( mudrost starych mam, ale plati to, hladny chlap je ako pes pri bude) a ked si trocha oddychne potom nanho mozes spustit veci....rozdiel medzi muzom a zenou je ze musi robia co chcu a kedy chcu a zeny musia robit aj ked nechcu a nevladzu..... 😝
ja tiez vecer cakam kedy pride domov aby som mu zxavesila deti na krk, ale niekedy nechce...jednoducho je max. vycerpany a ja ci chcem alebo nie sa musim o tie deti postarat....

petruci6
16. jan 2010

baby ja som uz hotova,v stredu sme isli na ockovanie do poradne a mala mi odvtedy horuckuje,kazdych 6hod jej musim davat cipky,lebo jej to vystupi az na 39,4 po cipku klesne,ale to sa opakuje kazdych 6hod
museli sme tam chytit nejaku hnusnu virozu,lebo z ockovania by to tak dlho nemala,dokelu aj s dr!! 😠 islo tam zdrave vesele dieta a je z neho mala troska ☹

smejko1
16. jan 2010

no ako vidim, vsetci chlapi na jedno kopyto........ ja sa tesim, ze sa muzik rad s malym hram a tak mam cas na domacnost......... ale inak......... taky chlap no hotova pohroma........ len 2x tolko roboty a uzitku........ no nejdem sypat sol do otvorenej rany... 😀

peti -chudatko malinka....... dako to len vydrzte 😉

emily - pekne si to napisala........ nedavno bolo v mama a ja taky editorial........... ze ked zena povie idem spat tak este - urobi milion veci a potom totalne vycerpana odpadne...... a chlap ked vidi, ze uz je vsetko hotovo tak sa odlepi od TV a povie..... tak idem aj ja uz spat 😀

ale zas moj syncek ked vyrastie tak bude uplne inyyyyyyyy.......... takze aj vynikmky existuju ( alebo aspon budu existovat) 😉

veva1
16. jan 2010

No on sa vzdy najprv v klude naje,v klude vyser. v klude pofajci,v klude pozri daco na pc. a ani to by mi nevadilo. ani ten riad,ale o to ako mi vihodil na oci ze ja som doma. baby a on este nebol s tomom sam dlhsie ako hodinu. nechcem byt nevdacna ,on cez vikend aj povysava,pozmyva,utrie prach,ale uznate ze vedenie domacnosti nie je len toto a on sa tvari ze riadi len on. a este ked robi tieto tri veci,tak ja som s tomikom,nesedim na zadku. a najhorsie je ze je totalny papuciar,nebol sa este napr. s tomom ani raz kupat. nic,akurat navstevy rodicov. urcite nemam najhorsieho manzela,vela veci by asi inym az tak nevadilo ako mne,ale neviem ci som ochotna sa zmierit s tym ze muzi su taki.

sloniiicek
16. jan 2010

tak ja musim mojho muzicka len chvalit. asi je velka vynimka oproti ostatnym muzickom. 🙂 mne hrooooozne vela pomaha. 😀

sloniiicek
16. jan 2010

petruci - aj my sme boli v poradni a par dni na to chytila, resp. prejavila sa siesta detska choroba. 3 dni mala teplotu a potom sa vyhadzala. 😀

petruci6
17. jan 2010

sloni a kde sa vyhadzala?ako to presne vyzera?
my sme uz hadam za vodou,v noci uz nic ani rano,tak hadam,jej to uz cez den nevystupi znovu
pozerala som ci sa nevyhadzala,ale nic som nenasla 😕

veva1
17. jan 2010

Petru mozu to byt aj cervene fliaciky ako mapa,nie doslova vyrazky

petruci6
17. jan 2010

nic take som jej nenasla,kde to zvycajne na tele byva?to uz by bola teraz vyhadzana?

veva1
17. jan 2010

No ako som ti pisala horucka z virozi nesmie byt dlhsie ako 3 dni. len moze byt ze ste mali horucku z ockovania a na to sa vam na dalsi den naviazala viroza. ci uz ta 6choroba,alebo cosi ine

petruci6
17. jan 2010

ved prave to si tiez myslim,najprv z ockovania a ked uz mala tu oslabenu imunitu,tak dalsie svinstvo,ale hadam sme uz za vodou,aj ked popravde neviem ako to ratat 😅 prvu horucku dostala v stredu vecer,a poslednu mala v sobotu vecer,tak kolko dni je to vlastne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre