Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
16. feb 2010

Lili vseeeeetko najlepsie k meninaaaaam, vela lasky a radosti.. 😀 😀 😀

lolka
16. feb 2010

dobre ranko 🙂
kika, malej Lili prajeme s Viki vsetko najlepsie k meninaaaam 🙂
aj moj muz ide "tour de urady", mozno sa niekde stretnete 😀 😀
k Viki v noci vstavam ja, prebalim, dam papat a na odgrgnutie nastupuje muz - a momentalne si k tomu zapne olympiadu 😅 este nie sme az tak zvyknuti na nocny rezim, tak sa vzdy zobudi aj on ......uvidime ako to bude o par mesiacov 😅 a ci je muzik doma ? vyhoda je, ze ma vlastu firmu, takze si to vie zariadit a moze robit aj z domu 😉

svetlus, vo stvrtok urcite vsetko dobre dopadne 😉 a mne byvalo zle od cca 7-8tt a bolo az do 5 mesiaca 😖

emily3
16. feb 2010

lolka to mas fajn, zemuz vstava..moj zacal vstavat az teraz, ked bolo treba so starsimi, ale inak spi jak drevo a ani nevie ze sa nieco deje, len rano mi potom povie, ze co som ho nezobudila..a rano pravidelne nas budia detvaky, ci mozu pozerat rozpravky 😠
jaj drzte ma, lebo bvy som dnes niekoho....Marek dolamal Miskovi hracku, co dostal na narodky, vydrzala tyzden 😠 a este sa nepriznal...krpec jeden....

svetluska.p
16. feb 2010

lolik vdaka 😵
emily, daj si kocku cukru, to ukludnuje 😀 😀 😀 ....dodnes svadobcania spominaju na maleho mareka, ako hgladkal tortu a sypal na nu dekoraciu 😀 😀 😀 😀 ...potom dobehla monika, odohnala ho a tortu oprasila od dekoracie 😀 😀 😀 😀 😀

petruci6
16. feb 2010

caute baby,
ja som mala dnes znovu zubarku a pokazil sa jej stroj,tak som isla domov cela happy 😀
a prachy co som mala na nu som obuchala v obchode a kupila som malej oteplovaky za 5eur,tak sa vytesujem 😀
vyperem,uschnu a moze si este uzit tu blackanicu co je vonku

liuske vsetko naj naj naj k meninkaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂

emily3
16. feb 2010

svetluska 😀 😀 😀 😀 co sa nedozviem...no ked boli bez dozoru, to tam toho povystrajali...a mate uz cdcko zo svadby? 😉
dam si cokoladu, ale tak aby to deti nevideli, lebo ony poznaju len dve vety " mozme nieco sladke? mozme si pustit rozpravku? a to dokolecka opakuju.....a Marek je velmi nevyspytatelny...vie byt zlaty, ale zas vie byt...ze by ho clovek najradsej poslal na mesiac...

sloniiicek
16. feb 2010

ahojte kocky. tak my neoslavujeme valentina, takze ani nic extra nebolo. 😀 ale cez vikend v sobotu sme boli na plese a v nedelu na karnevale. bolo supeeer. 😀

trpezliva
16. feb 2010

ahojte, rhychlo stahujem par novych fotiek na FB kym deti spia.
lolka, nestretla som tvojho muzika..ale bola som len na Vazovovej na urade prace, lebo na matrike nemali uradne hodiny. tam skocim zajtra prihlasit Johanku na trvaly pobyt, pojde pri vasom dome...nechodite este na prechadzjy?? ze by sme sa stretli? aj tak tam musite aj vy ist a prihlasit Viki 😉 . ozaj, a kde mate obvodnu lekarku?
adi, aj my sme mali ist na karneval, ale nestihli sme. Baby s detmi, chystajte masky, v aprili bude mat Lili narodkovu oslavu a vstup bude jedine v maske!!! 😉 😉 😉
emily, mas zive deticky, ale lepsie ako keby len sedeli na zadku...taketo sa nestratia v zivote. /tym sa ukludnujem aj ja 😅 /

cucuska
autor
16. feb 2010

jej ako tak čitam tu sa nám to zoškôlkonieva 🙂 neviem to nejako dobre vyskloňovať .
Emkasa veľmi teši aj ja budem mať viac času na školu a na záverečný ročník a keďže mám škôlku za panelákom,mám to na skok a ešte budem z okna na ňu aj vidieť keď budú náhodou vonku 🙂

mm1
16. feb 2010

Teraz ma napadlo, že aj Hoblinka má Lilly....
tak aj tejto Liluške všetko naaaaaaaaaaaaaj.

ozaj kde je hobloška?????? 😕

emily3
16. feb 2010

mm ako sa mate? co natalka? ako zvlada?

no neviem kde je hoblinka..mali by sme na nu zavolat... hooooobbbliiiinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

moje ratolesti sa ukludnili a predstavte si , podarilo sa nam ulozit chalansku izbu a prevliect periny..zazrak a aj Monsi konecne spratala izbu...zazrak...sice somim cez vikend schovala asi polovicu hraciek a teraz( tie hracky) mrznu vonku na balkone, ale im ani nechybaju... 😨 ....tak mame teraz pohodu..Monika vyraba pozvanky na svojunarodeninovu party...pozyva spoluziakov...a chalani sa hraju a Lucka zaspala pri pasovacke s velkym plysovym konikom. 😀

evitkamalicka
16. feb 2010

ahojte

Liluskam vsetko najlepsie

mm1
16. feb 2010

Emi, v pohode....ona to stále zvládala v pohode... a pršteky sú už pekné skoro zahojené, tak som tomu rada..... 🙂

loss
16. feb 2010

aj my sa pripajame vsetko len to naj.naj zelame

emily3
16. feb 2010

mm deti to zvladajulepsie ako dospeli...pamatam ked boli na operacii nasi chalani, ja som mala vacsie mindraky ako oni...oni po operacii brali ze im nic nieje..v pohode a teraz tie jazvy nie je ani vidiet...

veva1
16. feb 2010

liluskam prajeme aj my vsetko najlepsie 😵

smejko1
16. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svetluska cakam Ta 😉 som zvedava ktora trafime 10.10.2010 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

trpezliva
16. feb 2010

smejkooooo....ty tajnostkarka, uz si to vedela aj na stretku 🙂 🙂 🙂 .
Gratulujeeeem k dievcatku 😉 !!!

trpezliva
16. feb 2010

ale u teba to vidim skor na 2.10.2010,ak by si nahodou musela cisarskym 😎

smejko1
16. feb 2010

vedela 😀 ale nebolo to potvrdene..... az dnes......... mame 6 mm a bije srdiecko, ale taka som bola vytesena, ze neviem presne termin podordu podla UTZ, lebo je iny ako podla MS........ ale ved je to zatial jedno 😉

necakali sme to, ale aj tak dobre a tesime sa 😉

trpezliva
16. feb 2010

inac k druhemu babu sa lahsie dopracujeme,vsimli ste si? /teda vacsina 😔 /

trpezliva
16. feb 2010

ved to je supeeerrrr ze damienko bude mat surodenca. a zapis si moj tip 😉 .
kde ste vsetkyyy?asi kukaju OH..mame striebro 😵

smejko1
16. feb 2010

ale ale.......... ja chcem 1.10 alebo 10.10 alebo 11.10 ak si mozem vybrat, aby sa hodil datum ku damienkovi (11.11.)

ale ci to bude dievcatko?? to veru nebolo vidiet 😀

trpezliva
16. feb 2010

ved u dievcatiek nic nevidno,tak preto 😀

smejko1
16. feb 2010

no veru mame ruske zlato a striebro.......... O pardon slovenske 😀

smejko1
16. feb 2010

aha 😎 tak to preto 😉

trpezliva
16. feb 2010

a ako sa citis? aj zvracias?? 😕

trpezliva
16. feb 2010

adka,si na rade 😎 😎 😎 😎 😎

smejko1
16. feb 2010

trosku mi je tazko od zaludka, a som casto tak silno hladna, ze musim kusnut do hocicoho co mam poruke 😉 Inak OK..

trpezliva
16. feb 2010

tesiiim sa s vami, je to super, ze sa tak rozrastame. a vratim ti overal na vianoce, bude pre tvoju princeznicku akurat 😅 😅 😵 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre