Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
23. feb 2010

veru, ale neprajem to nikomu, bolo to strasne, bolel ma cely clovek z toho grcania

svetluska.p
23. feb 2010

to ti verim....

evitkamalicka
23. feb 2010

no nic idem si dat nieco lahke na ranajky

svetluska.p
23. feb 2010

dobru chut...ja sa budim skoro a vtedy mam aj najvacsiu chut jest....cez den uz velmi nie. len dnes neviem,ci mam jest. povodne sme mali ist na kontrolu v stvrtok na 8mu rano, lebo dr. mi chcela uz potom aj pobrat krv na vsetko. ale sestricka nas prelozila na dnes na 11:45 a mam dilemu, ci budu mi dnes brat krv a teda, ci jest. alebo nie.....

evitkamalicka
23. feb 2010

mne dr. vravel, ze kludne nejaky rozok so sunkou mozem, ale nic mliecne cize ani maslo

evitkamalicka
23. feb 2010

myslim pred odberom 🙂

svetluska.p
23. feb 2010

aha, dik. tak si idem dat nieco, lebo nedobre, ked mam prazdny zaludok.

trpezliva
23. feb 2010

svetlus, len si daj, ved to sa neda vydrzat bez jedenia pre tehulky. A budeme na teba silno mysliet, je idem akurat vtedy k zubarke 🙂 .

svetluska.p
23. feb 2010

vdaka kikus. budem aj ja na teba mysliet.

trpezliva
23. feb 2010

to su hrozne tieto stresy pred ultrazvukom, ale potom pride taka ulava a radost 🙂 🙂 . idete spolu s Jozkom?

svetluska.p
23. feb 2010

ano kikus, ide so mnou..ano je to stres...sice stoji za to,ale predsa. hovorila som, ze muzi to maju este horsie, ako my. lebo napr. bola som chora. ja som sa strasne bala len o malicke. ale Jozko sa bal o malicke a aj o mna. a stale je to tak.

mm1
23. feb 2010

svetluš. 😉

svetluska.p
23. feb 2010

serus magdi

lolka
23. feb 2010

svetluska, drzime s Viki palceeee 😀

kika, tak mame termin na uvitanie do zivota - 17.4., bol to prvy trmin co mi ponukli. 😵

svetluska.p
23. feb 2010

vdaka lolik....

veva1
23. feb 2010

ahojky
svetlus ja som mala vzdy dokiho poobede,takze kludne sa najedz 😉

svetluska.p
23. feb 2010

uz, dala som si parky a zemlu.
kocky, ja mam strasne hlupu otazku, ale nesmejte sa mi. ja som sa vzdy strasne rada natahovala. v posteli rano po zobudeni a aj cez den.ů vylozene to potrebujem. teraz mam s tym problem. vseobecne, nemam dobry pocit z lezania na chrbte a ked sa ppotrebujem ponatahovat, furt mam pocit, ze velmi napinat brucho nemozem.....no znie to hlupo, neviem. nesmejte sa...

svetluska.p
23. feb 2010

ahoj vevus, aj som ta zabudla pozdravit, ale to o parkach patrilo tebe

veva1
23. feb 2010

som rada svetlus ze mam o tebe taky podrobny prehlad 😀 a pekne sa popretahuj pripadne nech ta popretahuje jozko

svetluska.p
23. feb 2010

vevus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petruci6
23. feb 2010

svetlus drzime palce 🙂 ja som s tym natahovanim mala problem,mna vzdy pri tom pichlo v brusku tak neviem

svetluska.p
23. feb 2010

petrus, hej. jednak pichne LE VOBEC, MAM POCIT,ZE TO NEDOBRE. sory za caps lock. aleska tu dlho nebola. uz nech je 11 hodin......

veva1
23. feb 2010

inac mne tie sople neprechadzaju. Mam to uplne take alergicke,opuchnute oci,vkuse prskam,slzim soplim. Este ze tomo je uz lepsie aj v noci pohodka spal. Jemu to trva 2 dni a ja stara korka tyzden?

veva1
23. feb 2010

tak sa baby naozaj nepretahujte same 😀

veva1
23. feb 2010

svetlus drz sa a daj hned vediet. ja sa idem hrat ,lebo uz sa tu dlho zadrbkavam. pa

svetluska.p
23. feb 2010

vevus, ponaparuj sa nad slanou vodou. mne to velmi pomohlo.

h0blinka
23. feb 2010

caute baby,
trochu som nakukla, chora som jak pes, minuly tyzden lilly a teraz ja 😝 ale uz som musela ist do robotky.
najprv ma chytilo hrdlo, je uz ok a teraz mam plne nosne dutiny auuu...

mala lolcinka vikinka je krasna 🙂)

idem skusit vasu radu, naparovat nad hrncekom :D ale caju

svetluska.p
23. feb 2010

hob,i, skoro sa vyliecte 🤐

h0blinka
23. feb 2010

lilly je uz viacmenej ok, to naparovanie nad salkou je fine 😵

h0blinka
23. feb 2010

co tie ciarky? pich pich?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre