Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
23. feb 2010

no a je to tadyy...sme v SLovenke..este som to nevidela ale ocino ju kupil....uf..

lolka
23. feb 2010

retkvicka, supeeeeer novinky, gratulujem k malej svetlusiakovi - alebo retkviciakovi ? 😀 😀 fazulka bude rast ako z vody a za chvilu bude mat 3 kg 😀 😀
ja ked som bola tehotna, tak sa mi to zdalo straaaaaasne dlho a uz drobec s nami 😉

lius, zasa tie schody ??? ty by si sa mala prestahovat do bungalovu, kde by si nemala ziadne schody !!! 😀 😀 fakt este dobre, ze si nemala malu na rukach....

my sme boli s muzikom na prechadzke v meste a kedze v Adidase na SNP maju zlavy, tak ma muz nove 2 tenisky a ja taskuuuu. taketo prechadzky moooozem 😉

hobli, dakujeme 😉

lolka
23. feb 2010

vevi,veeeeela vitaminov si daj a k tomu paralen.

emily a kto je v Slovenke ? cela rodinka ci len deti a pri akej prilezitosti ?? ty si ina hviezda....najskor telka, teraz casopis ... 😉

veva1
23. feb 2010

loli ved som zjedla predvcerom cely pomaranc 😀

emily3
23. feb 2010

no da sa to citat 😉 ....
lolka pri prilezitosti..prečo sa bojime mat viac deti?

veva1
23. feb 2010

navarene, nakupene,idem do vane len dufam ze mi tam tomo nevbehne,lebo nemam chut sa pretrcat pred svokrovcami 😀

petruci6
23. feb 2010

retkvicka gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeek srdiecku a ten nick plne chapem 😉
tesim sa na foto drobceka a to uz bude skorpion vsak??ked to bude chalan,treba si davat na neho riadny pozor potom 😵 😵 su to velky zaletnici 😀

lolka
23. feb 2010

veva, ze jeden pomaranc 😀 😀 aby si to neprehnala....
na mojho muza nieco liezlo - ja som to nebola 😀 , tak spal v obyvke a robil si 3 dni fresh z pomarancov a grepov a prechadza mu to 😅
takze kilo a nie jeden 😀

cukruska je tiez tehu 😉 prezradila februarovkam 🙂

veva1
23. feb 2010

cucka?

veva1
23. feb 2010

a kto je cukruska?

petruci6
23. feb 2010

cukruska????vazne???supeeeeeeeeeeer 🙂 🙂

petruci6
23. feb 2010

ona je grafomaniacka tiez mala MA
Grafy BT tema

lolka
23. feb 2010

veva, cukru ma MA (a nie raz ) 😒 a bola aj v teme februar 2010, len v 12tt mala MA 😒

veva1
23. feb 2010

aha musela tu byt v obdobi ked ma tomo ku konovi nepustil

veva1
23. feb 2010

tak jej silno drzim palce

retkvicka
23. feb 2010

ahoj sojky, teraz som sa zobudila. dosiel Jozko z roboty a doniesol cinu. tak mlsame. sme mali sladkokyslu polievku a teraz secuanske kurca s ryzou. mnam 😝 . inak babule, stale som svetluska,tak ma vola kazdy - aj v robote, aj kamosi. len ten koniec nicku mi vadil, tak som citila potrebu to zmenit 😉 .

evca - nechodim k melichovej. mam dr. Frivaldsku a je uzasna. klobuk dole pred nou. odbornicka, vysvetli, citlivam ukludni, ludska. perfektna je. k dankovcikovi sme uz objednani.

a daco som vam sojky moje scela napisat, ale zabudla som, co... 😕 ...snad si spomeniem.

veva1
23. feb 2010

videli ste pipika svetlus 😀

retkvicka
23. feb 2010

siska veva 😀 😀

lolka
23. feb 2010

svetlus, to je ta tehotenska zabudlivost 😀

retkvicka
23. feb 2010

lolik, super..tesim sa, hihi..........ale inak, neviem, ci to skoro, alebo si len nahovaram,k ze to suvisi s tehu 😀 😀 , no badam na sebe, ze nejak mi nekapca ako obvykle....

loss
23. feb 2010

svetluska-retkvicka velmi,velmi sa tesim s vami v oktobri budes maminka uzi si cele tehu,kazdu minutku s babikou v brusku 😵

loss
23. feb 2010

svetlus dnes mas papatny den vzdy ked sa pozres kedy si sa aregistrovala spomenies si ze si videla svoju malu omrvinku a raz jej to budes rozpravat 😵
s tym menom ta chapem aj ja mam priezvisko za slobodna ked na mna niekto po rozvode zakrical jeho priezviskom vybehli mi zimomriavky

dnes sme boli s detmi na vylete Miuska cely vylet prespala bola zlatucka a Nelly sa krasne vyhrala v detskom kutiku Tono lezal na gauci a sledoval ju a ja som si nakupila vsetko mozne 🙂 v klude som sa najedla no nieco uzastne 🙂 a dokonca nam vyslo aj pocasie

veva1
23. feb 2010

tesim sa s vami losik,mam aj ja rada ked sa podari taky pohodovy den 😉
ja mam damsku jazdu ja a ordinacia ,manzel v BA ,tomo spinka

veva1
23. feb 2010

no nie celkom damska. Drvim cukriky a to je TEN cukrik tak tak

veva1
23. feb 2010

inac s vami sa tak dobre keca v poslednom case. To uz je ako s mojim muzom,jaj

smejko1
23. feb 2010

lossik - Ty si uz rozvedena? som nevedela 😕

retkvicka - moc sa s tebou tesim, ale mne dr. povedal, ked videl 6 mm ze to je 7 tt....... ono sa to totiz tak rata ze ked je 6+1 tak uz bezi siedmy tyzden........ takze si to este o 1 tt posun, aby si to male aktualne..... cmuk a moc moc blahozelam, bolo super, ze jozko sa tiez pozrel u nas tam manzel nebol a bolo mi samej smutno sa tak vytesovat.......

vevka - ja tiez konikujem a ordinaciujem........ a dakujem sa sms, som sa moc potesila.........

hrozne som unavena....... normalne uz nic nerobim a ked maly spi tak len lezim.......... snad to po prvom 3timestri prejde.......

smejko1
23. feb 2010

vidis, ake sme zlate........ tiez Ti neodvravame 😉 ale ja si fakt musim lahnut... 🙂

emily3
23. feb 2010

ahoj veva....konecne vsetci zaspali a teraz pozeram ruzovku, skor zmurim, lebo dwetvaky boli dnes hore uz pred siestou 😝

veva1
23. feb 2010

tomo sice len o 7,30 ale na obed nespal,vonku sme boli len polhodku,tak dal zabrat s tou mojou nadchou. Nastastie on je uz ok

veva1
23. feb 2010

smejko dobru nocku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre