Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
3. dec 2008

to je dobre luci,s vyssimi tt sa uz bude horsie spinkat

co povedal drahy na rifle?

cau lius, makas?

bianca
3. dec 2008

je som chodila na wcko v tehu asi kazdu hodinu.Najprv to boli hormony a potom mi Barca tlacila na mocak lebo bola strasne nizko

lia
3. dec 2008

hram sa cely den petru 🙄

petruci6
3. dec 2008

aj ja ju mam nizko,ale na bedrovej kosti,takze na mocak netlaci,len ona chuda bude otlacena,ale ked sa jej tam tak paci,co s nou mam robit? 😅

lucim
3. dec 2008

drahemu sa pacili, aj pulovrik ... a v julovkach som prva, co ma tehu gate, a ostane - ich tlacia 😀

bianca
3. dec 2008

Petka bud rada.Ja som mala malu tak blbo otocenu ze som niekedy nemohla ani chodit.Bol to des.

lucka len pekne nos tehu gate.Naco sa ma prcek tlacit?Ja som nosila cely cas a bolo mi super.

lia presne.S robotou as nema prehanat

bambi7
3. dec 2008

cafte petruci este nevieme snad o 3T ukaze 😅

lucim
3. dec 2008

hmmmm .. tAK som si oddychla, zozrala gumenych medvedikov a tic tacy po obede ... a idem makat 😠
paaaa vecer

petruci6
3. dec 2008

luci hlavne,ze nic netlaci miminko 😉

lius a co sa hras?

bambi idete na 3D? nemas ani tusaka? a co mena? uz su vybrate?

bambi7
3. dec 2008

tusaka mame ze dievcatko teda moj 😉

idem v 20t na morfologiu a na vsetko uz 😀 k cundrlikovi tak snad male ukaze vsetko.....

mena no ked dievca asi dominika niky a chlapec ten Matej no uvidime ......

bianca
3. dec 2008

bambi ahoj

luci neprehanaj to

bambi7
3. dec 2008

peru uz to mas coskoro to je superrrrr

petruci6
3. dec 2008

pekne mena 🙂

no super by bolo keby som uz mala po 😀 najhorsie je,ze neviem co ma caka a aky bude moj porod,ale ved sa to dozviete,ked sa vratim 😀

bambi7
3. dec 2008

no peru budem drzkat palceeeeee

ja by som sla uz tiez .....ja sa tak tesimmmmmmmmmmmm

bambi7
3. dec 2008

ale urcite to zvladnete si sikulka

bianca
3. dec 2008

petru ale aspon vies ze mas Lindu.My sme nemali ani paru co mam v brusku a nevideli to ani na sone ked ma prijali do nemocky.

petruci6
3. dec 2008

bambi kam by si uz sla tiez? len este cakaj 😉 babatku je v brusku najlepsie,inac dakujem 😵

bianca to bolo prve na co sme sa na 3D pytali,lebo cela rodina tvrdila babu a ja chalana,tak sme sa stavili,no a prehrala som 😀 ale aspon som vedela aku vybavicku kupovat

bambi7
3. dec 2008

jaj jasne cakam 😀 ale jy by som uz chcelaaa 😀 ale pockam musimmmmmm

petruci6
3. dec 2008

bambi a kopkance uz su? 😅 ä

bianca ako bola tvoja mala ulozena,ze to vobec nevideli? mne zakazdym USG potvrdia,ze je to baba

bambi7
3. dec 2008

no uz citim take malinkate 😀 iba vecer alebo rano je to parada

a ako sa citis peru?

bianca
3. dec 2008

petru no stale sa tam prevalovala ale nohy postivo k sebe.Spravna baba.Za to teraz je najstastnejsia ked ju rozbalim a necham s holou ritiu kopat.To zabudne i na to ze hystercila koli hladu

petruci6
3. dec 2008

ja som na zac ani nevedela,ze su to kopance,mna to strasne steklilo z vnutra a nedalo sa to nijako poskrabat 😀

citim sa ok,zatial sa nic nedeje

petruci6
3. dec 2008

to bola potom hanblivka, nie ako nasa, tvaricku si zakryvala stale,ale nohy roztiahnute v pohode 😀

kazde babo ma rado holu ritku,ja ju tiez necham obcas s holou,ale ako dat pozor na nehodu? 😀

petruci6
3. dec 2008

maminy,kt uz mate PO co je lepsie s EPI alebo bez?ja som na 99% rozhodnuta,ze bez
vlastne tu sa skoro vsetko rodilo s cisarskym vsak? 😅

bambi7
3. dec 2008

peru ja co mam okolo seba kamosky sli s epi a strasne to chvalili.......aj tie co skusili aj bez a potom s epi.....

petruci6
3. dec 2008

ja neviem,skusim bez,nepacia sa mi tie vedlajsie ucinky aj to,ze to nemusia pichnut vcas a nevies tlacit,lebo necitis kontrakcie

bambi7
3. dec 2008

to vsetko viem zalezi akehomas doktora...... 😉

petruci6
3. dec 2008

ved to,neviem kto bude mat prave sluzbu 😒

bambi7
3. dec 2008

no ved vies sama .....ja budem mat doktorku takze nemam s toho strach

bianca
3. dec 2008

Petka ja som stale tvrdila ze ziadne epidural(asi pre to ze uz ich mam dost za sebou pri asistencii)a nakoniec sa ma nikto nepatal ci chcem alebo nie.Proste mi spravili cisarsky zo spinalom a bolo.

inak je prava ze ked ti pichnu epi tak je porod rychlejsi a ovela.Telo sa uvolni a je to hned

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre