Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

veva1
5. mar 2010

a tu co ???? mamickujete,tehulkujete???

zuzkaprofant
5. mar 2010

cafte ako mate maly mi vrestal od ana dala som mu homeo na zubky tak sa dako ukludnil spapal mi spagety boloneze a aj malo bolo a isli sme si lahnut tak sme spali asi 2 hodky ani sa mi nezdalo lebo by som spala dalej 😀
teraz mi spapal jogut a bagetkou ta som rada ze nieco papa ale vsetko kupovane domace mu ani nerobim vysetko som vyhodila co som mala naverene pre maleho a ideme na sklicka 😉

dievcata aj vase deticky sa az trasu ked vydia notbook zapnuty alebo dialkove a telefon moj az sa trase ked mu to nechcem dat tak vresti a vresti a dupka tu pri mne 😠

a najnovsia hracka je muzova kopirka ta je nova a aj bude pokazena muz si neda povedat nech to vybere zo zasuvky

veva1
5. mar 2010

zuzi tak bud mu ho daj ,alebo odloz a neprovokujte ho 😉

zuzkaprofant
5. mar 2010

nedam mu by si zvykol a potom budem ma vsetko ponicene 😀 😀 mam svoje decke

inac co porabate mi sme 2 dni doma boli lebo som sa tak dako chora citila tak som upratovala a s malym sa hrame vkuse a blaznime on sa len blaznit chce bozkavat mojkat dnes ma tak pusinkoval taky francuzacik mi daval ze az neviem kde to videl 😀 😀

veva1
5. mar 2010

len si to uzivaj zuzi,ktovie ako dlho sa este budu chciet mojkat 😉

zuzkaprofant
5. mar 2010

veva bude musiet🙂)) Ja uz cakam muza kedy pride joj konecne su 2 dni volna sa vyspim 😀

retkvicka
5. mar 2010

hello kocky, u nas slezina - chlapci mastia fifu na playke...kde ste?

veva1
5. mar 2010

ja som vo volnej diskusii 😉

zuzkaprofant
5. mar 2010

ja som tu idem kukat panelak cez netik a maly mi tu vresti ako sirenka cely den a kuse ma do pleca ja ze sa ide mojkat a on hnusak ma kusne

smejko1
6. mar 2010

ahojte, od rana (teda od noci, lebo maly sa stale budil) stale ficim, upratujem varim..... a daka som dnes precitlivena, lebo sa mi zda, ze to tu nikto neoceni....... ved samozrejmost........ dopekla.........

inak prajem pekny vikendik

petruci6
6. mar 2010

smejko z teba sa stava normalne feministka 😀 😀 dufam,ze budes mat babu 😉 😀

moja dnes ani spat,ani jest,dorazim ju 😠

uz mam dost tejto zimy,ja chcem letooooooooooooooooooooo ☹

retkvicka
6. mar 2010

ahoj sojky..cely den mam bolehlav dnes...zaludok na vode..ale tak ma byt, som rada..len nepouzitelna....aleska moja, nejake depky ta zmahaju? to z unavy, nedobre sa citis...myslim na teba a chapem ta.

stankatt
6. mar 2010

ahojte... tak my uz 2hy den kakame o dusu ☹ 😠 jaaaaj nervy moje... dnes kakala 6x... rano slecinka uz o 5tej je vyspata a cez den ledva hodinku spi.....

loss
6. mar 2010

stani moja Mia je taka ista ☹

petruci6
6. mar 2010

stani aj my mame to iste uz asi tyzden 😖

evitkamalicka
6. mar 2010

ahojky

stankatt
6. mar 2010

petru tyzden? 😠 jaaaj pomoc... sak furt len perem, bo secko ide bokom... a co vam deti vtedy papaju? sak Momo nist nechce.... ledva nejaku piskotu... aspon ze cajik trochu pije...

veva1
6. mar 2010

Smejko neodkladaj neupratuj vsimnu si

smejko1
6. mar 2010

veva = nevsimnu............... len ja skoncim s infarktom

stanka - co ma mala daky virus? no mozno v skolke chytila......... vraj virus trva 2 tyzdne..... snad to rychlo prejde

veva1
6. mar 2010

Ja som od vcera nechala tomov tanier z vecere na stole. a dnes vecer vravi mm to co je? ja mu,ze sluzka mala volno. a on sluzka sedela do 22 pri pc,mohla radsej poriadit

emily3
6. mar 2010

ahojte, dnes sme mali oslavu...posledny krat som bola v skole na prednaske ..hmmm fakt posledne prednasky, a konec....poobede sme mali tu oslavum, deti prisli doniesli darceky..Lucka na stastie spala a ani ju ten randal nezobudil....poschovavali sme darceky a Monika ich hladala...potom jej zagratulovali a prislo prekvapko...pozvala som kamosku, co hra divadielka...mali sme doma male sukromne divadlo...bola skvela, misko stale pozeral do zakulisia....len nasho Mareka to nebavilo, povedal mi ze ho to unavuje..on je taky zvladstny, individualista..vzdy chce robit nieco ine ako robia ostatni 😕 ( vecer potom plakal, ze mu vsetci skazili den....) potom prislo krajanie torty..robili sme smotanovu..a hrali sme sa...zvladli sme to....a jeden suvenir zostal u nas, bratranec....mali sme tu 8 deti + nasi 4...a na tom divadielku..tak ich vtiahla do deja a zapajala a kricali...(volali na doktora...urcite ich bolo pocut na koniec Bratislavy....cakala som kedy zaklopu susedia. 😅

habibi78
6. mar 2010

emily, to musela byt ina paraaaaaaada, takuto oslavu by si prialo kazde dieta.... 😵 😵 😵

h0blinka
6. mar 2010

cafte, trochu som pracovala kedze zameskavam a citam ze neserkame sami, to som rada 😀 😀 😀
ale mam pocit ze dnes poobede je to uz lepsie aj sme zvladli nakup, no dobeda som myslela ze ma slehne lilly cele doobedie len lezkala a mravcala ze ju brusko boli, potom sa vyspala hrali sme sa trochu chrumkali piskoty, ..
spytala som sa "Lilly ideme na kupovat?" a to ste mali vidieť, ocka s a zablistali, vystrela sa na nozcky, sla si sama do izbicky pre gatuse, kabat a ciapku a " Ideme, ma-min-ka 🙂" jaaa som len čumela jak puk " uz ta bruzko neboli?" a lill "nie ma-min-ka"
asi bolo dlho 4 dni doma zavaretej 😝 😝
no bru noc dietky
caf veva 😉 pisala som ti na fb 😀 😀

emily3
6. mar 2010

hobli, nas Misko velmi rad chodi von...rano ked ide ocino do prace tak on este v pyzame si obuje cizmi, da si ciapku a sal a uteka aj on ...uz sa mi sa stalo ,ze som na hanala po schodisku 😅 ..inak zelam skore uzdravenie

veva1
7. mar 2010

Ranko, pekny bezkakackovy den prajem

smejko1
7. mar 2010

veva - sa tu rehocem ako sialena........ ten tvoj muz sa proste nenecha vyviest z konceptu..... musim toho svojho pochvalit ale cele doobedie mi cisti okna v deckej, lebo su take na prdku, ze sa na nich plesen usadza........... no tak ich vymontoval a cistil,...... ( tu budem koncit, lebo keby som zacala pisat co ma to stalo ho presvedcit 😀 )

emily - super party... monika musela byt absolutne spokojna a mozno Marek aj trosku ziarlil...... ved aj on bude mat super party....

dnes je krane tak sme chodili po vonku a pozerali kde maju auta vyfuky 😉

loss
7. mar 2010

ahojte
tak my sa dnes ideme fotit dame si z malych urobit puzle a privesky na kluce uz sa tesim ako ich nastajluju 😵

stankatt
7. mar 2010

ahojte 😎 tak este kakame, ale uz len ked si prdne, tak jej ubehne 😀 a papa uz trosku, tak snad mame po viroze....

veva1
7. mar 2010

stani verim ze ano 😉

mm1
8. mar 2010

Ahojte babulky tak po troch dnoch voľna zasa tu.... živí a zdraví.... 🙂
čo je tu nové????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre