Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

petruci6
9. mar 2010

co potrebujes konzultovat svetlus? 😉

evitkamalicka
9. mar 2010

ja som tu, akurat som dala varit kapustnicu na obed

retkvicka
9. mar 2010

petruska, no teraz momentalne nic.....ale co ked neskor???? a ako sa mate? ty si ako znasala tehu? bolo ti blbo?

petruci6
9. mar 2010

svetlus keby som tu nebola a nieco narychlo potrebujes konzultovat som na mobile vzdy 😉
tehu? prve 3mes mi byvalo zle,ale nevedela som grcat,len som rozlisovala,ze z coho a vyvarovala som sa tomu

retkvicka
9. mar 2010

kocky, mne sa inak dnes opat snivalo, ze sa nam narodilo baby. bol to ozkosny drobny chlapcek. mal uplne holu hlavku. Jozko bol neviem kde, pisala som mu sms, ze uz je maly na svete. a zabudla som vsetko, nemala som nic, do coho by som maleho obliekla. v takom vrecku bol, aby mu nebola zima. a porod som mala uplne v pohode. nerodila som ani v spitali, tak nejak doma ma to chytilo. som bola na styroch a potom ze reku, uz ide hlavicka. som len troska zatlacila a malicky bol vonku 🙂. taky zvlastny sen. aj stres,ze co mu obleciem. ani cumlik som nemala. aj vbelka radost,ze uz je tu.....

petruci6
9. mar 2010

😀 😀 svetlus mne sa take sniva ale so svadbou,ze sa mam vydavat,ale nemam saty,topanky,kvety absolutne nic 😀 😀

lolka
9. mar 2010

dobre ranko 😉
svetlusa cicusa, ja som takeho sny mavala roky, co sme sa snazili o mimi. vzdy som sa v panike zobudila, ze som zrazu porodila (rychlo a lahko 🙂 a potom som pre male nist nemala - no des 😅 ale ked som bola uz tehotna, tak sa mi nic taketo nesnivalo, ani o porode 😵

my sme missku nepozerali, ale idem kuk na net aka fesanda vyhrala, ked ste ich tu tak skritizovali 😀

retkvicka
9. mar 2010

petrus...chystate svadbu? mne sa pred svadbou take snivalo..ze kadernicku som nemala..a ani kyticu.....inak taky sen, ako dnes v noci som uz mala teraz pocas tehu. len tusim vtedy bolo dievcatko 🙂 .

petruci6
9. mar 2010

svetlus preboha to neeeeeeeeeeeeee 😀 😀 ja sa vydavat nebudem nikdy

lolka
9. mar 2010

petru, a zenicha mas ? 😀

kika, aj mna kocikovanie bavi, len si ho uzivam, ked som sama, leho inak nemam sancu, muz ma k tomu nepusti 😅

petruci6
9. mar 2010

loli zenich sa vzdy najde,len treba chciet 😉

retkvicka
9. mar 2010

ahooj lolik 🙂, co robka princezna mala, spinka? my sme tiez miss nekukali. podla mna su setky pindy. normalny clovek sa na nieco take neprihlasi. a x miss - taka, hentaka..kto sa v tom ma vyznat 😀 .

petruci6
9. mar 2010

svetlus presne,ja take tiez nepozeram

retkvicka
9. mar 2010

kocky, inak davate jednorazove plienky? ja som sa rozhodla, ze budem drobca balit do bavlnenych plienociek. a nasla som perfektnu stranku - vlastne tu bol na nu odklik - ekoplienky.sk. som velmi spoko. taka kocka to vlastni. uz sme aj pokonzultovali. na zaciatok som objednala dvojo rozkosnych vrchnych nohaviciek na plienky a podbradnicky. ale sme sa dohodli, ze nam spravi komplet kolekciu pre drobca. a nakupime postupne, aby nebola palka velka naraz.

evitkamalicka
9. mar 2010

ani ja miss nekukam

petruci6
9. mar 2010

svetlus ja davam jednorazovky,ale to je na kazdej do coho sa rozhodne balit 😉

evitkamalicka
9. mar 2010

aj ja davam jednorazovky....mna uz chyta nakupovacia mania, tak uz len cakam na velky ultrazvuk, ze co tam bude a potom nieco kupim

retkvicka
9. mar 2010

jasnacka petrus....
evitka, ty uz mas pekny tyzden nabehnuty 🙂.....ja sa tesim na 6.4.. ideme na ten speci uzv k dankovcikovi....este to tak daleko 🙂

petruci6
9. mar 2010

jooooooooj toto vam zavidim,ja som sa tak vytesovala z nakupu vybavicky ako male decko 😀
teraz ma moja uz dlho len jednu velkost a uz nic take nepotrebuje ☹ 😀

evitkamalicka
9. mar 2010

svetlus veru, za chvilu polovicka za nami....ja idem 1.4. do poradne a to bude aj velky ultrazvuk

retkvicka
9. mar 2010

petrus, mozes jej zacat richtovat vybavu 😀 😀 😀

petruci6
9. mar 2010

daj pokoj,ked bude po mne,ostane mi na krku a nevyda sa 😀 😀

retkvicka
9. mar 2010

evit, vy pred Velkou nocou, my po...budem drzat palce 🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

my mame vela veci ako novych v neutralnych farbach po Adamkovi a teda ak bude dievcatko, tak pre radost si kupim par ruzovych veci

retkvicka
9. mar 2010

tak sa snaz, nech v tomto nier je po tebe..a sak co, ved ty si mlada zaba, co by si sa nevydala???

evitkamalicka
9. mar 2010

svetlus dakujeme....rovno z poradne sa chystame ist k nasim na vychod na Velku noc

retkvicka
9. mar 2010

evitka, ja nejak nedelim, ze chlapcenske a dievcenske farby. jasne, ze chalana do ruzovej davat nebudeme. to by ma Jozko zaprdusil 😀 😀 😀 .....ale inak pri dievcatku nemam problem s modrou napr....a vobec..Jozko sa podla mna richtuje, ze to bude chlapce..minule mu vykladal, ze mu vysvetli, ako sa obhanaju baby a tak....hovorim a co ak bude dievka..a on hned, ze pojde do klastora a bude na nu davat pozor 😀 😀 😀 ...

petruci6
9. mar 2010

mlada zaba? no do dochodku sa nechystam,ale ani do vydaja,taky sa este nenarodil,kt by som si zobrala 😀 😀

budem sa snazit,len nech si najde dobreho chlapa,lebo ked jej len slovom ublizi,tak ho zabijem holymi rukami a je mi jedno ci za to budem sediet alebo nie 😎

evitkamalicka
9. mar 2010

svetlus jasne, my mame po Adamkovi napr. vela veci zelenych a modrych fakt len malicko, mne tiez nerobi problem dat dievcatko do modreho, ale tak pre radost par ruzovych kuskov

retkvicka
9. mar 2010

petrus 😀 ...ale chapem..keby mojmu decku nejaky ublizil, tiez ho zavrazdim.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre