Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
20. mar 2010

emily... no mas pravdu. inak mne sa pacil ten pribeh o tom ciganovi z osady, co isiel do new yorku. fakt super splneny sen. cigos, snazivy gymnazista, co chudak nema sancu sa dalej dostat nez po konec osady.... tak takym to prajem. samozrejme aj tym postihnutym.
ja som tiez pisala...

smejko1
20. mar 2010

baby vymazalo mi co som pisala....... asi som nieco stlacila tak uz sa mi nechce vypisovat..........prajem dobru nocku

veva1
21. mar 2010

Cavte. bers ked moj otec chytil ten virus tiez ho to drzalo okolo tyzdna. kup si hilak. a hlavne vela pi,aby si nebola dehydrovana. emily posli mi do ip vas sen a ja napisem ze som to vysnivala pre vas. vtedy to splnia

loss
21. mar 2010

ahojte tak uz ste si zvykli na moveho konika? 🙂

emily3
21. mar 2010

ahojte berska ako? tak my sme to mali v noci, Moniku bolelo brusko a grcala...rano jej este bolo zle a teraz sa tvari ze uz by malo byt dobre..tak snad..nemam rada ked ju boli brucho, to jej neviem pomoct... ☹ ...museli sme odvolat navstevu, kvoli nej...tak dufam ze to neschytaju ostatni....
veva dik za pomoc, ale neviem ci mam chut tam znova pisat... 😉

stankatt
21. mar 2010

bersh Monika mala tyzden hnacku ☹ a hylak jej zabral az za 3 dni.... nasli jej nejakeho bacila, tak sme davali probiotika... nastastie jej to preslo a hlavne uplne super pila cajik... vypila az 4 flasky denne 😉

loss
21. mar 2010

emily ozaj mame spolocny den registracie ja si ho pamatam uplne presne bola som den po kyrete ☹
tak co diplomovka dopisana?

emily3
21. mar 2010

loss ja som v tedy este netusila ze babo zomrie... 😒 ...vtedy som sa zaregistrovala do apriloviek....
diplomovka nedopisana, bola som za skolitelom a kriza...mala som pocit ze to cele mozem smarit do kosa a nanovo pisat....no kriza......Monika sa ma uz lepsie, len v noci grcala a rano jej bolo este tazko, ale cez den sa jej polepsilo, tak dufam ze uz bude pokojna noc, zajta ju este necham doma a uvidime....

lante
21. mar 2010

Ahojte 🙂
Môj prvý príspevok na nového MK 🙂

retkvicka
22. mar 2010

ahojte....ako sa pridavaju fotky ? cem pridat nasho drobceka 😵 ..vcera sme ho videli na uzv 😵

retkvicka
22. mar 2010

ja nechcem pridat album..ja chcem doi existujuceho albumu dat fotku..pomoooc....a to ako robite, ze mate fotky tu na fore hned viditelne?

retkvicka
22. mar 2010

nas chrobacik v 10 tt 😵

katka22r
22. mar 2010

ahoj kocky ako sa mate?nemam moc casu sa tu ozyvat ale tak co nove....nasa laura uz ma od utorka prepichnute uska,zacala nam spinkat v postielke,ale nad ranom ju beriem k nam lebo sa zacina natahovat a stale hlada cumlik tak sa mi nechce vstavat 🙂 inak sa mame fajn,klop klop sme zdravucke a krasne blabota 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

dobre ranko

svetlus krasny chrobacik 😵

retkvicka
22. mar 2010

ahooj eviitka, dakujeme 😵 ...vies mi prosim ta poradit s tym, ako vlozim do albumu fotku? nemam rada take zmeny, po ktorych sa neviem zorientovat.

evitkamalicka
22. mar 2010

klikni na svoj fotoblog, otvor si ho a a dole pod fotkami mas pridaj fotky

emily3
22. mar 2010

dobre ranko..tak som myslela ze Mon bude este dnes doma, veget a potom sa Mon rozplakala, ze co je? a oni dnes idu do divadla..za dve minuty bola oblecena , nachystana, ze jej nic nie je a uz letela do skoly......tak a mozem sa pustit do diplomovky, nanovo a znova....

katka ahojko mala je krasnucka...a uz spi vo svojej postielke? na nasa zaspava v postielke ale ked sa zobudi na kojenie putuje k nam do postele...dnes nam tam chibal iba Marek, boli sme tam vsetci natlaceni....

svetlus kraaaaaaaasnaaaaaa fazulkaaaaa 😀 😀 😀 ..tesim sa s vami...

retkvicka
22. mar 2010

evitka nemam...dole pod fotkami mam pridat komentar alebo potom vpravo vedla fotiek mam take, ze otocit, zmazat, ale tiez nie pridt......a ked nevojdem do fotiek, tak mam len hore moznost pridavat a to album do blogu a nie fotku...

evitkamalicka
22. mar 2010

svetlus, ale nesmies kliknut na fotku ale na nazov albumu a budes to tam mat dole 😉

retkvicka
22. mar 2010

evitka, uz sa mi to podarilo..panecku, som slepa.. 😀 . ale vdaka.

evitkamalicka
22. mar 2010

no vidis, sikula

retkvicka
22. mar 2010

😀 😀

retkvicka
22. mar 2010

Ahoj emily..som tu maturovala troska 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

emily ahojky

emily3
22. mar 2010

ahojte tehulky..mne uz sa trikrat snivalo ze som tehu...snad nie.... 😅
Lucka uz je velkacka, pekne sedi a nacahuje sa za hrackami, nechavam ju na zemi na perine a kotula sa pocelej izbe...nacahuje po hrackach, ale papat velmi nechce..koho mi to pripomina? ze by Mon? taha za vlasy, esteze je Miso na kratko.

katka22r
22. mar 2010

emily noo spinka v postielke uz ale tak ked ju potom okolo 3 rano kojim uz tam nespi 😀

trpezliva
22. mar 2010

ahojte, nasa Johanka spi v nasej posteli uz od narodenia. Boli aj nejake pokusy dat ju do kolisky, ale nevysli. 😝 Tym ze spinka na brusku, tak sa aj bojim ju nechat bez dozoru, monitor dychu nemame. Ale v noci sa nazvajom dost budime. EMily, to si neviem predstavit, ako spite..mate nejaku megapostel?? lebo ja aj teraz som taka zlamana, nevyspata..niekedy si dam hlavu na druhy koniec postele a nohy mam skrcene pod Johankou a tak spime.
Svetluska, krasne fotecky. Je to chlap, nieco tam vidim. 😎 😎

evitkamalicka
22. mar 2010

ani my nemame monitor dychu a Adamko tiez odjakziva spava na brusku, ale nejako som sa nikdy nebala a vzdy spinkal len v postielke a tiez nam dost vadilo, ze sme sa navzajom budili, tak od 3. mesiacov spinka v detskej

retkvicka
22. mar 2010

hihi kikus, halusku mas 😀 😀 😀 ..ahoj inak 😉

retkvicka
22. mar 2010

cajule, kuknite na mna - ja som vraj ako mimino inak nezaspala, len na brusku..ked ma skusili otocit, hned bekoty na cely svet....a jaka som vydarena 😀 😀 ....ale inak, sa mi budete smiat..najvacsiu obavu mam z toho, ako budem polohovat drobca v postielke...ako budem vediet, ze tak mu dobre? alebo co ked ho ulozim v nejakej polohe, zaspim a nezobudim sa skoro a ono strpne v nejakej polohe ? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre