Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bianca
9. dec 2008

petka nebojaj

petruci6
9. dec 2008

joj baby,strasne som nedockava ja viem 😀

zuzi spi kym mozes,ono to prejde a budes rada,ked pospis aspon 4hod v kuse

bianca
9. dec 2008

zuzka prosim ta spi kym mozes.Potom nebudes mat sancu.Ja som bola zvyknuta z roboty na nocne a aj tak je to riadny zahul a hlavne ked som kojila.

zuzkaprofant
9. dec 2008

co dnes budes este robit petruci

bianca
9. dec 2008

zuzi pozerala som fotky.Krasne rastiete 😵

zuzkaprofant
9. dec 2008

bianca no hej som sa dnes vazila mam 5kg sa tesim 😀 😀 lebo nejem vela a kazdy uz krical na mna ale ako vidim babo asi ma dost ked rastieme 😀 😀 to asi stoho spanku priberam dala som si tam kociarik ten chcem aj cena je celkom dobra uz som pozerala na netiku len martinko musi nasetrit 😀 😀

petruci6
9. dec 2008

nic,preco?
zajtra idem do mesta kocikovat Lindinho frajera,chcem pozriet malej nejaku teplu bundicku

zuzkaprofant
9. dec 2008

tak ides nacvicovat 😀 😀 ja len tak ja cakam uz len na ordinaciu dam si tvarohovu pochutku a budem odychovat 😀 😀

lucim
9. dec 2008

ahooojte cicusky .. petul, tak poslickovia? zajtra ti volam do porodky? 🙂

petruci6
9. dec 2008

luci si vtipnaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 poslickov uz mavam davno

nacvicovat nejdem,skor popohnat malu von

ja som zasa zavislak na panelaku, chytate aj jojku zuzi?

zuzkaprofant
9. dec 2008

no ja pozeram petruci len cez net martin mi nechce dat zapojit premiere kde mozem chytat slovenku a cesku telku lebo by som uz nemcinu vobec nevedela a tak apson v telke pocujem nemcinu tak ja si pozriem len cez net moje serialiky a to ze mi staci 😀 😀 😀 pozeram panelak, odinaciu, mafstfory a vsetko ostatne co sa da pozeat cez net 😀

lucim
9. dec 2008

peti, panelak stiham kazdy den ... len obcas ho prespim 🙂

bianca
9. dec 2008

zuzu kasli na ludi.Ja som skoro vobec nejedla lebo som trpela zo zaciatku odporom k jedlu a mala je ok

Luci ahoj

bianca
9. dec 2008

Ja panelakujem pravidelne na nete ked netihnem. 😀 Este stastie ze upravili vysielaciu dobu az po ordinacii

zuzkaprofant
9. dec 2008

no ved hej ja hned klikam na jojku 😀 😀 dievcata brali te tehu vitaminy ja neberem nic

petruci6
9. dec 2008

teraz je tam uz aj babatko,ak je to zaujimavejsie,vcera som sa smiala ako blba,ked Ivana hovorila malej o mamicke,ze je parazit 😀 😀

bianca
9. dec 2008

Zuzi ja som brala az do doby ked som neprestala kojit

Petru ja som zvedava na to co tam na konci bola Agata s tymi fotkami malej s ktr. sa jej sniva.

zuzkaprofant
9. dec 2008

bianca co uz nekojis?Ja som brala do 4m len kys. listovu a jod a teraz sem tam taky pasok vitaminovy ale nie kazdy den

bianca
9. dec 2008

zuzi uz dlho nie.Nebolo mlieko ☹

zuzkaprofant
9. dec 2008

jaj a co davas malej to od coho zavisi ci mas alebo nemas mlieko

chymenitta33
9. dec 2008

Aojte cicky🙂)

my sme mali koníkovské stretko Davko sa hral s Luckou. teraz som dožehlila, David sa hrajká. Tak idem vás počítať.

chymenitta33
9. dec 2008

Bianca-- aj ja som len tri týždne vzhladom na moje likey som tiež nemala mlieko. Aj keď som chcela velmi kojiť aspon pol roka, nevýdalo. nebud smutná, mna to trápilo.
Davidko má Nutrilon od 3 týždnov.

emily3
9. dec 2008

ahojte mamičky, ja len na skok. Misko je uz velkac,uz to nie je babakto. boli sme v poradni a ockovali ho. celkom dobre to zvladol, len trochu protestoval ked ho pichali, ale poobede mal teplotky z toho. dufam ze uz bude dobre. MArek je zase ukaslany, takze ho mam doma. Monika je nasa superstar. v skole sa jej dari, pekne pise a dobre, teda vyborne pocita 😀 .
tesime sa na vianoce, sice pre deti este nmame darceky ale pre seba uz hej...sme sebecki 😅 .
a v púiatok mam skusku a mam odoovzdat seminarku...nic neviem a mam napisanu jednu stranu z piatich...be.keby sa to tak samo pisalo...
no nic, budem to musiet nejak zvladnut.

vsetkym buducim mamickam drzim palce aby sa vam narodilo krasne zdrave babatko a aby ste to zvladli. a porodom to nekonci, to len zacina, tak vam prajem veeeeeeeeeeeeeeeeelaaaaaaaaaaaaa laaaaaaaaaaaasky a trpezlivosti.

svetluska.p
10. dec 2008

caute sojky 😀 . spite, ci co?

petruci6
10. dec 2008

bre ranko,hlasime sa stale 2v1 😀

lucim
10. dec 2008

dobre ranko svetielko a petula a lindus 🙂

zuzkaprofant
10. dec 2008

petruci stale nic 😀 😀 ja som bola hore celu noc nedalo sa spat 😀 😀

petruci6
10. dec 2008

preco sa ti nedalo spat? este vcera si pisala,ze s tym nemas problem

inak v piatok je spln,vraj vtedy sa chce babatkam s bruska von,tak nachystame sa na piatok a uvidime 😀

zuzkaprofant
10. dec 2008

no hej nemam ale su dni a noci ked sa neda , v brusko mi dako obilo neplechu ani tak ani tak nebolo dobre 😀 😀 neboj babatko pojde vonku o chvilu

petruci6
10. dec 2008

to pojde,ideme sa obliect a kocikovat kamosa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre