Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

keikei
30. okt 2008

ahoj emik, ako sa dnes máte? 😉

emmaelzer
30. okt 2008

dnes celkom dobre, zase mame slnecny den, a ja som uz stihla aj povysavat..
co vy? Citala som, ze ste mali zlu noc...zubky....

keikei
30. okt 2008

aj ja mám ako tak upratané, mužík išiel aj s Tatiankou na hríby, Natálka mi spinká, tak relaxujem 😵
no noc bola na figu, často sa budila na kašeľ. cez deň keď spí, tak je to oveľa lepšie.

emmaelzer
30. okt 2008

u nas to bolo podobne, skus najst nejake homeopatikum na zubky, nam to pomohlo, po dvoch dnoch ako som jej ho zacala davat, nadcha bola prec,a to nas trapila mesiac...
to ti zavidim, ze muz je doma...

keikei
30. okt 2008

my máme tiež slnečno, len dosť fúka vietor

keikei
30. okt 2008

doma ako doma, dnes si zobral kvôli hríbom dovolenku, takže inak by bol v robote

emmaelzer
30. okt 2008

no u nas je zase zima, 7stupnov...normalne malu obliekam ako v zime..

keikei
30. okt 2008

to teda máte fakt zimu, brrrr 😝
na to homeopatikum sa spýtam, a čo si dávala, nejaké tabletky, alebo sirup?

keikei
30. okt 2008

Natálka keď má nádchu, tak tiež sa mi zdá nekonečná. a stále sa jej opakuje, hádam každý druhý mesiac, ak nie aj častejšie.

emmaelzer
30. okt 2008

nie, je to prasok, tu to normalne dostat v obchode, ale na Sk pochybujem

keikei
30. okt 2008

nám dala dr homeopatikum na posilnenie nosovej sliznice, taký sprej do nošteka. že aj to by malo pomôcť, a nič. som sklamaná z toho, verila som, že pomôže ☹

keikei
30. okt 2008

na zúbky mám aj takú vodičku, na potieranie ďasienok, ale to sa mi zdá trošku nepraktické. je dosť riedka, tak sa zle dáva.

emmaelzer
30. okt 2008

no ja som malej skusila na tu nadchu vsetko, kvapky, paracetamol, masticky na zlepsenie dychania, a nakoniec pomohlo len to na zuby, teda ja si asi myslim, ze to bolo koli zubom, a preto to pomohlo...a kolko uz mate zubov? my stale len dolne dva...

keikei
30. okt 2008

emik, a ako si inak užívaš materskú? aká je Eliza dieťatko?

keikei
30. okt 2008

my máme 6, dole 2 a hore 4. a asi idú ďalšie, keď je taká soplavá, len som ešte nezistila ktoré 🙂

emmaelzer
30. okt 2008

Je to dost tazke, kedze som na vsetko sama, ale Eliza je super dieta, nikdy neplace, pekne sama zaspi, pekne papa. Teraz sice nemam auto, takze uz tolko nebehame, ale stale chodime na kurz plavania a pod...
a co vy? Chodi tatianka do skolky? Ako zvladas obe?

keikei
30. okt 2008

emik, mužík ti tak moc pracuje? byť na všetko sama, to musí byť ozaj ťažké, ale aspoň že máš Elizu dobručkú 😉

Natálka je zas dosť náročná na pozornosť, inak plače. stále ju mám za pätami... a aj keď už behá sama po celom byte, nestačí jej to. niekedy sa premotká a zabaví, ale nie je to tak často. s papaním je to tiež zlé, nič poriadne nechce jesť. všeličo jej vymýšľam, a aj tak to nakoniec skončí v koši. som z toho zúfalá. akurát večer kašu pekne spapá, to je všetko. no a mlieko by mohla mať namiesto všetkých chodov 😀 našťastie zo spaním to máme tiež fajn, vie zaspať sama, som rada.
Tatianka chodí do škôlky, akurát tento týždeň ju mám doma, lebo tiež má kašeľ a sopel. inak sa to dá. hovorím, že keby bola Natálka také dobré dieťa ako bola Tatianka, tak radosť byť na materskej, všetko by som stíhala ľavou zadnou 😀 😀 😀

emmaelzer
30. okt 2008

Vidis, kei, kazde babo je ine...aj my mame s papanim niekedy problemy, ale ked nechce papat, nenutim ju, asi neni hladna, potom papa viac na druhy krat...
je to pravda, moj muz je stale v robote, chodi domov, vacsinou , ked uz mala spi, ale asi preto je taka dobrucka, lebo ja som s nou cely den, a ma vela pozornosti...
No mozno ked budem mat druhe babo, bude to ine...

cucuska
autor
30. okt 2008

už som tu. ste tu???

emmaelzer
30. okt 2008

cucus, som tu, neviem ako dlho, Eliza uz spi 2 hodiny...

veva1
30. okt 2008

ahojte
kei tomko je taky isty,tiez vkuse za mnou ale nemrnci velmi skoro vobec,je vysmiaty ale tiez sa musim s nim vkuse zabavat.Ale hra sa velmi rad,staci mi ho niecim nadchnut a hra sa ,len sa nesmiem hybat lebo hned je pri mne a je po samostatnom hrani 😀
tiez som skoro stale sama ale nastastie sme tu par mamiciek co sa vkuse stretavame tak mame veselo a deti sa tiez vyjasia
kdesi som citala kei ze je v poriadku ked dietatko dava prednost mliecku.Treba len dalej skusat vsetko ostatne a dochovat mlieckom. 😉
my mame 8 zubov a idu dalsie,no nejaku zmenu nalady nepoznat.

h0blinka
31. okt 2008

caute baby
my sme tiez na vsetko same a vkuse musim Lillynku niecim zabavat, odkedy lozi sa dost casto zabavi aj sama. Najlepsie je to ked sme niekde kde su aj ine deticky, len my mame potom strasny problem zo spankom ked niekam ideme. Niekedy som z toho hotova aj vcera mi uz pri papkani zaspavala v stolicke, uz jej aj hlava padala a ked som ju polozila spat spustila polhodinovy randal. Nechapem :(. no dufam ze sa to raz skonci

Emus a pozna tatina Eliza? Nasa Lilly vstava rano o siestej aby bola pol hodku s tatom. Aspon ja si nahovaram ze zato vstava tak skoro 😀 A cez vikendy ste aspon spolu?

bianca
31. okt 2008

Ahojte.My sme mali dnes asi vymenenu noc za den.Bol to boj

h0blinka
31. okt 2008

cau bius
a teraz spite?
inak gratulujem odkedy je Barborka tak som tu ani nebola. ako zvladas taketo boje?
co ste robili v noci? hrali sa?

cucuska
autor
31. okt 2008

ahojte. ste este tu ???

emmaelzer
31. okt 2008

Veva, mate to vy stastie s tymi zubamy...u nas to je boj...
Bohlinka, Eliza pozna tatka, lebo cez vikendy sa jej dost venuje, a ked mamte tazke noci, tak k nej vstava aj on, a niekedy ho cakame aj ked pride z roboty.
Bianka, u takeho maleho babatka to je normalne, neboj ono sa to upravy casom

h0blinka
31. okt 2008

my hej
co stvara Emuska?

bianca
31. okt 2008

hobli dakujem.Nic nestiham ale asi ti to nemusim opisovat 😠 Teraz je v posteli s tatinom a spia.Zajtra ale itato do roboty a 15 dni ho moc neuvidim tak som zvedava ako budeme bojovat.V noci len kukala sova jedna mala na mna a ked som ju dala do postielky tak bolo zle

cucuska
autor
31. okt 2008

Emuska akurát haja, ale už dva týždne sa budí okolo 03:00 a chce sa hrať. dnes som sa naročky ani nepohla z postele aby si na to nezvykla a tak sa postavila v postielke a kričala mama a tata 😀 😀 😀 😀 potom mi vyplazovala jazyk, a začala na mňa pluť, teda robiť autíčko a tak. no nesmejte sa, tak som sa pol hodinku smiala do vankuša a potom som vstala vyhrešila ju dala jej trochu mliečka a dala ju spať a ono to zabralo 😀

bianca neboj to si zvykneš

h0blinka
31. okt 2008

dobra, Emuska uz takto vykrikuje mama a tata? my tata nie :D ved ho sotva vidi
Lilly zacne lomcovat postielkou, a jaci jak tuur, v noci ju zoberiem k nam dam jej cicik ked sa nahodou zobudi ale uz asi tam toho vela nemam lepo po chvilke zacne zuzvat a to jej ho vyberem, auuu
no teraz uz asi ideme zarobit mliecko a spat
sme hore uz od siestej 😝
asi budeme straaasne bojovat zo spankom ☹
no idem lebo mi uz usla do kuchyne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre