Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
16. dec 2008

nie bianca ja uz by som nevysedela v aute 10hod budeme tu a konecne ako rodinka uz skoro traja 😀 na sk tak skoro nepojdeme az ked na jesen v lete

bianca
16. dec 2008

aspon budete mat romantiku.My sme jaszdili kazdy mesiac ale mame to cca iba 6 hodin.

zuzkaprofant
16. dec 2008

no to mate tak polku , ale popravde mne sa ani nechce nikam chodit mne je dobre doma na gauciku v obyvacke vies ako to je by sme len lietali a ja teraz potrebujem si aj poobede pospat a mat klud 😀 😀 😀 nasi ti boli na jesen a ja im kazdy den aj 2krat volam do dna a to je akoby sme boli spolu 😀 😀

bianca
16. dec 2008

zuzi to poznam.Ja som s mamou kazdu chvilku na skype 😀 domov sa tesim ale po 3 dnoch by som najradsej zbalila kufre a sla do svojho kludu a teraz aj bordelu

zuzkaprofant
16. dec 2008

no presne tak 😀 😀 mamka mi posle kolaciky troska neskor ale sa tesim takze budem len jeden piect ostatne som si objednala u mamke take suchsie som jej kazala napiect ked inac neda 😀 😀

neviem od kedy som tehu sa mi nikde nechce chodit po navstevach , lebo uz sa mi aj zle sedi , raz mi je teplo potom zima , najradsej som doma a ked chce tak nech ku nam pridu

emily3
16. dec 2008

Ahojte zienky.
mame doma cveselo, vcera som bola s chlapcami u doktorky. MArek kasle uz tyzden a Miso zase sopli...a dnes sme stravili zase u ocnej ( aby sme sa nenudili) Marek pekne cital E otacal ako mal, tesim sa ze sa mu lepsia ocka a Miskovi kvapkali ocka...chudatko potom nic nevidel. ale bol hrdina a vydrzal , ked mu dr. svietila do ociek. ma to zatial primerane k svojmu veku, ale budeme ho sledovat ( kedze starsi nosia okuliare...no uvidime)
Monika mala dnes vystupko v skole, mali Vianocny den, triedy si pripravili nejaky program, alebo nieco na burzu. Monika bola hviezda spievala vianocnu uspavanku, a potom tancovali dva tanceky. (jeden bol na motiv popolusky s tej rozpravky tri oriesky pro popelku a Monika bola popoluska... 😀 😀 )

vcera celkom pekne zaspali, Misko chvilu este buntosil, to sa vzdy postiskame, pojasi sa a potom ho dam do postielky a on zaspi sam a teraz uz aj bez placu...sikulak moj. dnes sa ma jedna pytala ze ci ma rok a stvr... 😉 , nie on ma len 11 mesiacov ale uz je velkac, uz nie je babatko, uz robi zle svojim surodencom, Marek stavia kocky a Misko mu to bura.. 😅 😀 . su zlati..je lepsie ked ich je viac, lebo sa spolu zahraju a nemusim Misovi vymyslat program ja.

petruci drzim palcule, uz sa ti to blizi a ani sa nenazdas a bude to tu, tvoj den D. 😀

petruci6
16. dec 2008

dakujem emily 🙂

lia
16. dec 2008

petrušik,tak my uz mame Terezku,narodila sa pred par hodinami,je taka kraaaaasnnnaaaa,vobec nie je pokrcena,mala modelka 😀 😀 😵 😵

zuzkaprofant
16. dec 2008

lius uz si bola ju pozriet?

emily3
16. dec 2008

gratulujeme 😀 😀 😀

loss
17. dec 2008

jej Zuzka uz len polovica super 🙂

lia
17. dec 2008

dakujeme 😵 😵
nebola,vcera sa narodila zuzi,oni su z tt,tak pockame kym sa zabehnu a pojdem hned ako sa bude dat 😵 😵

zuzkaprofant
17. dec 2008

cafte ako sa mate ,petru zase nie je na netiku ma tu natahuje kazde rano 😀 😀

petruci6
17. dec 2008

lius gratulujeeeeeeeeeem 😉

zuzi tu sme este stale 😀

cucuska
autor
17. dec 2008

ahojte babule. k čomu sa tu gratuluje?

petruci6
17. dec 2008

kuk hore prispevok od liusky 😉

zuzkaprofant
17. dec 2008

petru nenapinaj ma uz aj moj matin sa vypytuje ci si uz porodila 😀 😀
idem dnes na vanocny vecierok a neviem co si mam obliect vsetko mi je take tesne keby bolo aspon teplo 😀 😀 myslite ze vydrzim v cizmickach na asi 5cm opatkoch lebo tie co mam na 10cm som uz odlozila dozadu do skrine tie ani neskusam 😀

petruci6
17. dec 2008

ty mas vianocny vecierok? kto vas pozval? isla by som aj ja,keby som este vladala...

ked budes vela sediet tak v nich vydrzis 😀

ja uz neverim,ze moja mala pojde bez pomoci sama von 😒 dnes som nespala celu noc zasa,strassssssne ma boleli krize

cucuska
autor
17. dec 2008

jeej už som sa dočitala.parada
Ja som bola včera v NR nakupovala som a prišla som totálne vyšťavená. Manžel bol s malou a ja som došla , dala ju spať a zaľala pri TV ani neviem čo dávali. bola som hotová

petruci6
17. dec 2008

co si pekne kupila?

zuzkaprofant
17. dec 2008

petru martinova firma ma tak idem aj ja konecne medzi ludi 😀 😀 😀

cucuska
autor
17. dec 2008

všetko čo som chcela, nemôžem menovať aj rodinka sa mi tu niekde určite pohybuje. ale dalo to zabrať 😀

trpezliva
17. dec 2008

ahojte, gratulujem k nakupenym darcekom...mne este chyba asi pre styroch ludi... 😖
nechcete niektora objednat daco z tej gorily? dosli mi kupony na 100 SK, mozem vam ich poslat, odrataju vam ak si daco objednate.
inac Lili od rana je mrzuta, nie a nie zaspat..uz som to vzdala a vybrala ju z postielky, zatial je ticho a hra sa na zemi. uvidime, do kedy 😝

bianca
17. dec 2008

ahojky

aj nasa je od rana zla ako ...Chceme ist dnes dokupit darceky na vian.trhy ale cakam balik kde je hojdacka pre malu ☹ a stale nechodi

petruci6
17. dec 2008

kikus ja som objednala to lehatko v piatok z gorily,nevies ako dlho im to trva,kym to pride? budem to mat este pred vianocami?

cucus tak super,ze si vsetko pokupila,aspon mas uz pokoj a jasne nic nepis,nech maju prekvapko 😉

cucuska
autor
17. dec 2008

pridala som fotky do albumu, kuknite na našeho obra

zuzkaprofant
17. dec 2008

cucuska to ta je aka uz velka 😀 😀

petru a ake lehatko si objednala moj martinze netreba nam ho lebo tu nechavaju deti v autosedackach aj doma, a rozmyslam ci si ho kupit lebo to su len do 9kg 😀 ci mi teba na 3 mesaice

cucuska
autor
17. dec 2008

no ja som si ho požičala a malá ho mala presne 3 mesiace. teraz máme 12 KG hej je veľká a hrozne ťažka.

petruci6
17. dec 2008

uz je velikaaaaaaa,ta fotka na serbliku s pavukom je uzasnaa 😀

kamoska vyuzivala to lehatko v kuse,ked varila,upratovala,ked ju krmila,lebo v postielke jej byt nechcela
ja autosedacku nemam,tak to vyuzijem

bianca
17. dec 2008

cucus Emuska je bombasticka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre