Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

bershka
29. dec 2008

papa zatiaľ cicušky

trpezliva
29. dec 2008

vitame noveho clena, malu Lindusku, na tomto svete 😵
petru, gratulujeeeem. krasne miery, tak to bola predsa len velka kocka 🙂.
uz sa tesimna fotecky. 🙂

stankatt
29. dec 2008

petru gratulujeeeeem 🙂 🙂 🙂

lia
29. dec 2008

nie,nehram,robim pappiere a harky za kolegynu 😠 😠 dokaslala ich a ja sa musim z toho vysomarit a este ma caka pokladnicna kniha 🙄
hlava mi ide prasknut,na Vianoce rozmyslat,to je uplne peklo

veva1
29. dec 2008

jej petru gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

ritulka
29. dec 2008

ahojte misedky

Gratulujem Petulke k malej princeznicke... 😵

tribitka
29. dec 2008

jéééééééééééj, petru blahoželááááááááááááááááám, ste perfektné baby..... 😵 😵

smejko1
29. dec 2008

petruci BLAHOZELAAAAAAAM 😉 krasne miery

nekutocne uzasne, ze mame dalsie babatko do partie...

Ahojte vsetky, nebola som tu, lebo mi operovali synceka.......to bol hrozny stres, ale uz je dobre, malicky prestall vrackat a dokonca nas presne na vianoce pustili domov.....

stanka tak sa tesim, ze uz mas nett 😉 mala je krasna

dievcata prajem Vam krasny zvysok stareho roka 😉

bambi7
29. dec 2008

peruuuuuu aj my gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

klementina
29. dec 2008

petruci, pripajame sa k gratulaciam, krasne ti to vyslo, a vyzera ze uplne bez stresov, lebo ja uz pomaly zacinam stresovat coraz viac a viac....
smejko, co bolo malemu?

lolka
29. dec 2008

petru, gratulujeeeeeeeeeeeeeem k malej princeznej 🙂 s takymi mierami musi byt rozkosna buclata 😉
tebe prajem vela mliecka a vam obom hlavne to zdravicko 🙂

smejko, ahooooj, dlho sme ta tu nevideli, ale hlavne, ze je maly v poriadku. a to ste uz boli na SR ci este tam ?

zuzkaprofant
29. dec 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeej petru ma uz malicku pri sebe 😉 gratulujeme

berska na rade si ty a potom ja 😀 😀 😀 ja som dnes mala stres obliekala som sa do mesta ja sa do nicoho uz nevopcham mne sa boky zvacsili asi o 5-6cm 😖 co uz mi do smiechu nie je 😅

stankatt
29. dec 2008

ajojte

bianca
29. dec 2008

Petulka gratulujemeeeeeeeeeeeeee.Baby drzte sa.UZ sa tesim na foto 😵 😵 😵 😵 😵

cucuska
autor
29. dec 2008

aj ja gratulujem 😀

chymenitta33
29. dec 2008

Petka Velmi ti gratulujem🙂))jéééjjj.. aj ja bych ešte brala také miminečko☹))

držkajte sa🙂cmuk

lubik9
30. dec 2008

peti..aj ja ti veeeeeeelmi gratulujem a linduske prajem kopec mliecka 😵

stankatt
30. dec 2008

ajojte kocenky 🙂

lante
30. dec 2008

Zuzka a do čoho by si sa v 22tt chcela ešte vopchať? Ja sa už nevopchám teraz 😀, ale tentoraz sa mi inak tvaruje brucho ako pri Vilíkovi.

Petru, gratulujem 😉

bianca
30. dec 2008

ahojky

kante ty kokso 17 tt.To je krasa.Strasne to leti 😵

keikei
30. dec 2008

ahoj babulky 😉

petru gratulujeme aj my, prajeme všeeeetko dobré, hlavne zdravíčko a pevné nervy 😀 😀 😀

lante, to už fakt 17tt? ozaj to letí... a ako to zvládaš pri malom Vilíkovi ?

smejko a čo bolo Damienkovi, že ho museli operovať? muselo to byť ťažké, takého malinkého ☹

janula_nz
30. dec 2008

kei ahoj. ako sa mate? ake boli vianoce? 🙂

keikei
30. dec 2008

ahoj janulka 🙂
som rada, že ťa vidím po takej dlhej dobe.....
máme sa dobre, sme zdraví, to je podstatné. Natálka je stále dosť jedovatá, vkuse si vyžaduje pozornosť, niekedy sa nemôžem ani v kľude ráno umyť 😀 ale čo už, snáď z toho časom vyrastie.
máme doma veselo, Tatianka ide do škôlky až 7.1. a dovtedy mám doma aj mužíka, tak je to super. asi to malá potvorka cíti, nemáme ten raňajší režim, keď musíme chodiť do škôlky, tak je celá "rozhádzaná". včera večer zaspala až o 23hod 😝
vianoce boli super, neni nad detskú radosť, vidieť tie očičká radostné 😵 😵 😵

a vy čo máte nové, máte sa ako? a u vás ako vianoce?

janula_nz
30. dec 2008

my sa mame vcelku tiez dobre. deti su zdrave, co si neviem vynachvalit lebo minuly rok v zime boli vsetci traja stale chori 😒 laurika ide 8.1 do skolky, u vas sa nastupuje uz 7? 😨

vianoce boli pekne ale kratke, nejako som si ich nevedela vychutnat pri tolkych detoch

keikei
30. dec 2008

a koľko detí máš vlastne teraz v opatere ? okrem Lauriky ešte dve?
fakt som ťa dávno nevidela, tak už ani neviem.... pamätám si Kristiánka 😉
aj ti mal kto robiť spoločnosť okrem detí? 😉

no u nás 7. ale asi je to v každej škôlke iné. u nás boli niektoré otvorené aj medzi sviatkami.

a ako sa páči Laurike v škôlke, odkedy chodí?

janula_nz
30. dec 2008

od novembra chodi do skolky a velmi sa jej paci od zaciatku. dokonca ani raz nebola chora 🙂 ano mam spolu tri deti, okrem lauriky dve ale kika uz nemame ☹ . mam priatela, v januari to bude rok, co sme spolu 😵

ritulka
30. dec 2008

Ahoj Janulka 😉

janula_nz
30. dec 2008

ahoj ritulka. tak teba som od leta nevidela. co mas nove? nechodis sem uz tak casto alebo to len ja som nemala stastie na teba? 🙂

ritulka
30. dec 2008

Janulka lepsie povedane, nechodim do tejto temy, ale mam vsetko odpozorovane...a vcera ked sa Petke narodila mala Linduska, tak som nakukla po case zase medzi vas...nove nemam nic, nedari sa nam, ako by sme chceli 😠
a ozaj ked ta tu uz mam, co je so Svetluskou???

janula_nz
30. dec 2008

ja som tiez sem nakukla po dlhom case, neviem co je so svetluskou. ale zvyknem si precitat co sa tu deje, tak trosku som v obraze.

aj chodite po nejakych vysetreniach alebo to nechavate na nahodu , ze mozno sa vam zadari

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre