Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

emily3
30. dec 2008

nas Misko je chory, ale teraz poriadne, dr. mu dala antibiotika ( to su prve co maju nase deti vobec), ma chytene priedusky, ale vyzera ze mu to zabera aj teplotka uz klesla, tak dufam ze sa z toho dostane..
Inac to uz nieje babatko ale poriadny chlapcisko, vsetko opakuje po starsich a vyvadza hluposti. najnovsie zacal kusat, dnes ma tak kusol, ze som myslela ze mi odkusol nohu...ledva ma 6 zubov a skusa co to da... 😅 a vylieza a vlieza do kazdej krabice a skrine... 😀

smejko1
30. dec 2008

ahojte, babulky nechcela som Vas vystrasit. Dakujem za podporu a ze sa zaujimate. Maly mal hypertrofiu pylorusu.
Tj. mal dole pod zaludkom zhrubnuty sval a tak mu potrava nesla dole, ale vracala sa stale hore. Tak mu ten sval uvolnili a odvtedy nam ani 1x nevrackal. No takze sme uplne stastni, lebo nam stracal na vahe a .... no celkovo to boli hrozne tyzdne.
\Teraz ma trapi, len to, ze v nemocke vdaka stresu a malo jedlu sa mi znizila tvorba mlieka tak teraz sa ju snazim vratit do normalu, ale neni to lahke, lebo maly je zas taky hladny... chce dobehnut stratenu vahu......

cmuky vsetkym

chymenitta33
30. dec 2008

Ahojte🙂))

smejko-- to je super🙂)že je to už dobré...Aj mojej známej malá to mala a to je fajn že malinkému nato prišli hned jej malej dlho stále vrackala a až potom. Hlavne že ste zdravučkí už.
Aj my posielame Vám bočenky, držte sa..

smejko1
30. dec 2008

no hned to nebolo ,,,,,,, 2 tt srasne vracal, boli sme 2x u DR. tvrdili, ze vsteko je Normal, boli sme v nemocke - vysledky na virus OK takze sa na nas dovali ako na simulantov...... ved babo je OK>.....

az v dalsej nemocke kam sme isli total zufaly ho riadne prezreli a vsetko skontrolovali a tam nato prisli......

nechapem tych lekarov..... dieta, ktore ukazkovo pribera zacne chudnut a vlkuse zvracat a oni nic....... vsetko je NORMAL>.... nenavidim uz to slovo.......

a dakujeme za bozteky 😉

stankatt
30. dec 2008

Ajojte babenky

Ahooooj smeji, super, ze uz je vsetko OK. Sa tesim..

lia
30. dec 2008

ahojte 🙂
smejuska som rada ,ze ste ok uz 😵 veru chvalabohu,ze vam to takto skoro zistili ,to by u nas asi natahovaaaaaaalllllliiiiiiii,no supišššš 😵 😵

cukruska1920
30. dec 2008

Ahojte babule... presli ste si tym tak sa vas chcem spytat ci by to bolo riskantne keby som otehotnela po dvoch cykloch od potratu?

lia
30. dec 2008

cukruska,riziko je tam,ze to je skoro,ale je tu vela babuliek,ktore otehotneli po prvej ms 😉 drzim palce 😉

cukruska1920
30. dec 2008

lia...ved ja viem ze je to riziko a zato sa bojim.. a kedy je podla teba najlepsie?

stankatt
31. dec 2008

Ahojte, veseleeeeeeeho silvestra 😀 😀 😀 😀

trpezliva
31. dec 2008

aj my zelame veseleho Silvestra...a v novom roku snazilkam vela zdaru a maminkam vela vytrvalosti vo vychove. 😵
my sme ukoncili tento rok super..boli sme na pretekoch Silvestrovsky beh medzi mostami. Liluska cely pretek prespala v kociku a to sme nesli vobec pomaly. Predbehli sme vyse 300 ludi 😝 . niektori zostali zaskoceni, ze aj s kocikom bezime rychlejsie ako oni naplno. (kocik tlacil vacsinou muzik, ja len 2x).
no a teraz orgnaizujeme u nas doma party, takze prace az az...nic nesitham.
tak pekneho SIlvestra missedky. 😅

bershka
31. dec 2008

babenky, šťastný nový rok 2009!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉

emily3
31. dec 2008

STASTNY NOVY ROK 2009 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Baby zelame vam krasny novy rok, vsetko len to naj naj naj nech vas stretne a nech je lepsi ako ten predosli... 😀 😀 😀

smejko, to ti nezavidim, vidiet svoje baabatko chore a nevediet mu pomoct, ale ste dobre urobili ze ste isli za svojim...teraz je dolezite aby sa ti vratilo mliecko, vela ho prikladaj a vela pi cajikov na tvorbu mliecka a hroznove malinovky...drzim palceky 😉

kika tak to ste dobri v takej kose behat a este tlacit kocik, tak ta mala Lili bude sportovkyna... 😉 😀 davate jej to do vienka...

tak si to uzite dnesneho Silvestra a nase babatka to budu mat prvy krat 😀 😀 😀 😀

lolka
31. dec 2008

ahojte 😉
smejko, som rada, ze ste uz v poriadku a maly bude spokojne papkat 😉 neboj, mliecka bude opat dost a Damienko bude papat o 106 😉 s tymi lekarmi je to niekedy strasne 😠 .......hlavne ze ste sa nenechali odradit a sli inam po pomoc.

baby, prajem Vam krasneho Silvestra a do Noveho roku 2009 len to najlepsie !!! 😀 😀 😉 😉

lius, svetluska, cukruska + vsetkym ostatnym missedkam, prajem nam, aby sme sa uz konecne zaradili medzi tehulky a potom aj mamicky z missediek 😉

lolka
31. dec 2008

kika, ako som sla dnes cez mesto, tak som si na Vas spomenula......vonku je strasna kosa a vy ste behali....brrrrr. Ja viem, ze ste sa zahriali,ale aj tak. Skoda, ze som sa nemohla ist kuknut (ako som mala v plane), ale bola som uz v robote. 😒

smejko1
31. dec 2008

vsetkym missedkam a ich blizkym zelame stastny Novy Rok 2009 😉

nech ste hlavne zdrave a nech sa vase zelania plnia 😀

ps. dakujem za podporu 😉

zuzkaprofant
31. dec 2008

Stastny novy rok 2009 vam zelame 😵 😵

lubik9
31. dec 2008

vsetkym vam s Timinkom prajeme vsetko dobre do roku 2009 🙂

cucuska
autor
31. dec 2008

Ahojte babule. Všetkým prajeme všetko len to najlepšie v roku 2009 nech sa všetkým snažilkám, tehulkám i mamičkám splnia v tomto roku všetky ich tajné i netajné sníčky.
Lucia a Emka

chymenitta33
31. dec 2008

Štastný nový rok Vám prajeme🙂Veľa zdravíčka, štastíčka, lásky🙂))šlahám bočenky🙂Dominika a Davidko

stankatt
1. jan 2009

Ahojte, dnes nikto? Sa liecite po silvestri? 😀

cukruska1920
1. jan 2009

baby...vazne potrebujem poradit... nieje to skoro ked sme zacali snazilkovat po 2 cykloch plus 15 dni... ?

cucuska
autor
1. jan 2009

ahojj cukrus. nie nie je. poznám babule, ktoré otehu hneď mesiac po missede. takže si myslím, keď sa na to ítiš a vlastne, keď sa cítiš dobre, nie je čo riešiť. 😉

emily3
1. jan 2009

ahojte Stastny novy rok!!!

cuckruska : neviem ti to presne povedat, je to od pripradu k pripadu. ja som mala tri potraty, prvy bol spontanny v 5tt . cakala som ze nabehna mrcha ale neprisla. hned som otehotnela a teho bolo v ohode a maly ma 4 roky..
potom som mala zase spontanny a otehotnela som az po pol roku, to vyzeralo vsetko ok ale v 12tt mi zistili namlknuty 😔 .... a potom som zase otehotnela po pol roku a syncek bude mat rok..
takze to je moj pribeh...mozno to nieje skoro...moj dr. mi nehovoril kolko mame cakat a kazdy odporuca nieco ine...ak sa citis v pohode, je to najlepsi liek na potrat...znova otehotniet...tak drzim ti palceky a by vam to vyslo a mali ste zdrave babatko

cucuska
autor
1. jan 2009

emily ahoj 😉

emily3
1. jan 2009

ahoj cucus..ako sa mate?
vcera ti starsi ze vydrzia do polnoci. Marek o 23.45 zalomil a uz sme ho nezobudili na ohnostroj...mon to vydrzala...dnmes sme dospavali, (ale nase ratolesti bolihore po siedmej akoze nic...

cucuska
autor
1. jan 2009

no ja som včera Silvestrovala sama. Ivo je chorý tak ten zaspal o nejakej deviatej, malú som uložila tiež tak nejako, a ja som sa do polnoci učila, zajtra mám skúšku, a pozrela som si ohňostroj, obaja spali nič ich nezobudilo., ale tŕpla som kvôli malej, ona sa toho bojí, reku ak spustí, malá sa zobudila až o druhej na flašu mlieka a potom až ráno o osmej, a dnes som ju dala len raz spať, lebo zaspala až o dvanastej na obed a aťahla do druhej ale o siedmej vypila flašiu a spi ako zarezaná. my vstávame okolo osmej až pol deviatej ráno, jaaaaj je to parádičk asa tak vyspinkať

emily3
1. jan 2009

cucuska studentka...drzim ti palce, ja mam 7.1 dve skusky ( jednu som si prelozila, mali sme ju pred vianocami, ale nemohla som na nu ist) a potom kazdu sobotu...nechce sa mi ucit...bee

cucuska
autor
1. jan 2009

inaj ja som si to natrieskala tiež na január takže ak rozum dá, vo februáry by som mala mať fraj. a ak zajtra spravím ešte cez víkend musím napísať seminárku. proste idem na to, ale vôbec sa mi nechce to mi ver

emily3
1. jan 2009

to ti verim, mna na kazdu skusku musi mama vyhodit z domu, inak by som tam nesla...uz ma to nebavi. na buduci rok koncim bakalara a asi skoncim uplne...uz to nevladzem popri detoch..cez den fungovat ako mama a vecer ako studentka, trapit sa kvoli 10-15 min na skuske...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre