Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

cucuska
autor
15. okt 2008

Nikto sa tu teraz nepohyuje????? som tu tu tu tu a len tu. No čo vám nové poviem???? Malá ma 10520g a cez víken sme boli na infúziách v nemocnici, mala silnú črevnú vyrózu, ale už sme z toho hádam vonku. dnes si konečne pýtala papať. 😅

tribitka
15. okt 2008

ahoj cucuš 😉
no vidíš, my už máme tiež 9 kíl, a to me staršie.... 😀
prišli na to, z čoho mala maličká tú virozu? Húďatko maličké, hlavne že je už doma..... 😵

emmaelzer
15. okt 2008

ahojte, cucus, fakt casu je malo....
my uz tak velmi nepriberame, ale na poradni mi povedali, nech sa necudujem, ked mala vsetko vybeha..uz ju tazko urdzim sediet, len by chodila a chodila.....

bianca
15. okt 2008

ahojky.Mozem k Vam???

loss
16. okt 2008

cauky mamule
super temusa
takze my mameprestne 6kg chodime plavat a sme uplne nepolezitelne,vrtime sa krutime robi vsetko mozne len nelezka 😀 je to sranda
bia ako sa mate?
a vlastne vsetky?

loss
16. okt 2008

inak cucuska gratulujeme Emuske k dnesnym 9mesiaciom 😵

evitkamalicka
16. okt 2008

jeej nova temicka

keikei
16. okt 2008

ahojte mamičky 😉

tak cucuška mi zamkla tému 😢

my sa máme rovnako, Natálka je stále dosť uplakaná. spokojná je len vtedy, keď som pri nej a venujem sa jej. ale už krásne bežkáme, dnes prešla sama cez celý byt 😵 my máme niečo cez 8 kg a 73 cm
stále je soplavá a ukašlaná, dr tvrdí, že je to zo zúbkov, no neviem. máte to aj vy podobne?

cucuska
autor
16. okt 2008

ahopjte. keikei nie ja sopm to tak nemyslela, ja som ťa nechcela vyšupnúť, len sa mi uŽ nechcelo toľko čakať pokiaľ sa preklikám. Prepáč. Môžeš moi odpustiť 😕

Loosik ďakujem ku gratulácíi. Inak Čakám kedy sa mi moj anjelik zobudí a letíme do mesta na poradňu. už haja pd 9:45. Je to nአmalý spachtoško. cez deň mi ešte stále spinká 3krát.

keikei----- prepáaaaaaač. 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

cucuska
autor
16. okt 2008

bianka gratulujem k malililinkej. je sladká 😀

veva1
16. okt 2008

ahojte mamky
cucus dlho som ta tu nestretla
keikei u tomka sa nam uz 2x stalo ze tyzden pred tym nez sa mu prerezali zubky mal sopliky a to mu vlastne isli len 2x. prvy krat 6 naraz a teraz dva naraz. Citala som ze ked sa zubky prerezavaju je oslabena imunita a tym je dietatko nachylnejsie.Ak to mate casto skusila by som nejake homeopatika na imunitu.A rovno by som to davala obom 😉 lebo teraz sa to vali chorobami z kazdej strany.

veva1
16. okt 2008

no musim ist nachovat mojho maleho - velkeho hladosa 😀 ,niekedy mam pocit ze len papa 😀

emus uz beha aj sama? tomo este potrebuje aspon jednu ruku ale aj tak radsej lozi

keikei
16. okt 2008

cucuška odpúšťam 😀 myslela som to zo srandy ....
mne malinká spí už len raz do dňa, ale občas to vie potiahnuť aj na 3-4 hodinky vkuse. aj teraz mi spí od 9.45 🙂

vevik, no Natálka má už 5x takéto sople a kašle. teraz naposledy mi dala dr homeopatiká na posilnenie sliznice a imunity. tak uvidíme, či to zaberie. len musíme počkať, až jej to prejde. potom s nimi začneme.
6 zúbkov naraz, fúha, to muselo byť hrozné... ako to Tomko znášal?

bianca
16. okt 2008

ahojky

loss mame sa dobre.I cez boj s prikrmom.Konecne mam pocit ze sa zacalo tvorit mliecko tak sme happy

cucuska dakujem

loss
16. okt 2008

bia neboj mliecko bude 🙂
cucus teda mala je ozaj spachtos my moc cez den nepospime 😕
inak chodime plavat malej sa moc paci je to moja aquabela 😀

veva1
16. okt 2008

kei nejako tie zubky ani necitime,zatial.Tomasko je uzasne spokojne dietatko aj ked mozno preto ze sa cely den venujem len jemu a ani sa nesnazim robit nieco ine 😀 Asi by tiez bol mrzuty.No pre mna je dolezite ze uz neplakava ako ked bol uplne malinky,vtedy plakal aj na rukach aj v kociku aj v postielke ,takze teraz aj ked musim vymyslat,zabavat,hrat sa s nim ,tak sa mi vzdy odmeni usmevom ci smiechom od ucha k uchu 😀 Varime ked je ocko doma,upratuje viac menej ocko nakupuje tomko velmi rad a takto si mi nazivame 😀
kadernik,kavicka s kamoskou vlastny volny cas nehrozi no ale vsak to nepotrva vecne a utecie odo mna 😉

loss
17. okt 2008

vevus 🙂
baby my este nemame zubky a mala si ide vopchat celu rucku do hubinky 😔 chudiatko moje

emmaelzer
17. okt 2008

baby, Eliza je prechladnuta uz mesiac, stale mame sopliky, kasle, stale beham po dokrotoch a ti mi hovoria, ze je len prechladnuta, aj mna uz napadlo, ze jej idu zubky, ale stale nema nove, len 2 stare...som uz z toho zufala....
Eliza potrebude tiez moju oporu pri chodeni...lozit ale vobec nevie, a ani nechce, len ked nie som pri nej, tak sa snazi sama postavit...ale pri tom ma nervy a vzdy ju musim nadvihnut....

bianca
17. okt 2008

loss a kedy?Este sme sa dnes zibudili akosi do choroby.Peter len kycha a mna boli hrdlo

veva1
17. okt 2008

losik tomi si pchal do ust vsetko a zurivo od 3mesiacov 😉
emus a brali jej vyter z nosa? Moze tam mat bacila a preto jej to neprechadza. Co sa tyka chodenia tak ja na tvojom mieste by som jej chodit nedavala,kedze sa nepostavi sama ,dost mozne ze klbiky este nie su pripravene,ale to by som urobila ja a v ziadnom pripade sa starat nechcem,ja som v tychto veciach dost prisna.Ja som ho ani sediet nedavala kym sa nevedel posadit uplne sam,myslim z lehu sa dal na brusko ,z tade na styri a do sedu,takze najprv stvorkoval az potom sedel 😉

cucuska
autor
17. okt 2008

Babulky mám pre vás novinku::: Máme druhý ZUB 😀 😀 😀 je to sranda, máme 9 mesiacov a ešte len dva zubáky. ale som rada. Pri prvom sme horúčkovali a hnačkovali a teraz pri druhom sme len hnačkovali. A teraz hajáme a keď sa zobudí naŠa krásna spaica krásavica ideme do mesta. treba urobiť pre Emku poriadny nákup.

emmaelzer
17. okt 2008

No veva, tu ziaden vyter nerobia...proste ma vzdy poslu prec, ze je len prechladnuta...
No s tym nedavanim chodit by to bolo tazke. Ked len sedi a nedokaze sa posadit sama, tak je hystericka, ked ju nezodvihnem...jedine co sa jej vzdy podari je dostat sa na stvornozky a potom zacne plakat, ked ju tak necham....

cucuska
autor
17. okt 2008

Ema si sadne sama, ale nelozí, v postieľke sa dá na kolená a jeduje sa že ešte nemá takú silu v rukách aby sa postavila. ale keď ju chytím za ruky tak šlape jedna radosť. Emma aké mate počasie???

emmaelzer
17. okt 2008

dnes mame krasne slnecno, ale je chladno, okolo 16stupnov

cucuska
autor
17. okt 2008

aj tu svieti slnko ale je zima zima zima 😎

cucuska
autor
17. okt 2008

musím ísť ešte dovariť a malej uroiť špenátik. zatiaľ ahojte

veva1
17. okt 2008

jasne emus ze by to bbolo tazke lebo caro chodenia uz objavila 😉 ale ked uz vie byt na 4 tak keby trosku poskusala tak pride na to ako sa pohnut bez pomoci. No ja viem ze si kazda robime ako sa nam najlepsie da a nejako aj citime co je pre nase deti to najlepsie,preto pisem len ako by som postupovala ja u tomiho no keby sommala emku ci elizku tak by som robila uplne inac 😉

cucuska
autor
17. okt 2008

už som zase tu. a vevuš veru pravduš vravíš 😎

keikei
17. okt 2008

ahojte maminky 😉

tie pästičky si zúrivo do pusinky strkajú všetky detičky od malička, tak to podľa mňa nie je len kvôli zúbkom...

emik, úplne ťa chápem. my máme od narodenia problémy so soplami a kašlami. Natálka má 11,5 mesiaca a už má nádchu hádam 5 krát. tiež chodím stále s tým k dr, ale vždy mi povie to isté, že je to zo zúbkov. ale prvú nádchu mala už ako 2 mesačná. tak pochybujem, či už vtedy jej šli zúbky. to bola možno prechladnutá, a teraz to má naozaj zo zúbkov. tak len čakať, kedy budú všetky vonku. zatiaľ máme 6 🙂

cucuš, gratulujem k druhému zúbku, možno sa to už rozbehne 🙂

vevik, ja sa tiež snažím Natálke venovať čo najviac, ale niekedy sa to jednoducho nedá a vtedy je hrozne jedovatá. a zas na druhú stranu, musí si zvykať trošku byť aj samostatná a nie visieť len na mamine 😉

cucuska
autor
17. okt 2008

ďakujem hádam hej. je bombová. trči lwn jej ten jeden. a čo sa týka soplíkov. My sme očkovaný proti pnwumokokom a predsa ho tam máme a soplíme hádam od narodenia každý druhý mesiac 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre