Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

retkvicka
25. feb 2010

kikus, to som sa asi sekla, lebo vacsinou hovorime "malicke" a "drobcek" 😵

mena asi po nas...ja velmi chcem ak bude chlapcek, aby bol Jozko 😵 ....a ked dievcatko, tak Jozko ce Svetlanku a ja cem Sarlotku 😵 ....

muzska forma svetlany nie je....hihi,moja mama je tiez svetlana a kedysi davno, ked este nasi boli spolu sme sli na navstevu k jednym ludom a oni mali dievcatko take stare ako ja vtedy (asi 4 roky) a mala uz od dveri kricala, ked nas videla, ze aha ide teta svetlanka, mala svetlanka a ujo svetlan 😀 😀 😀 😀

retkvicka
25. feb 2010

chudatka havkovia..talkymi chorobami trpia..ale ja som si vsimla, uze horsie na tom su preslachtene a cistokrvne..nasa gulka je oriesok a je zdrava ako repa, chvalabohu 🙂

trpezliva
25. feb 2010

Smejko, my mame kocik Graco Quattro Tour..co ja viem, na chodenie tu v okoli je dobry..ale na nejake dlhsie streky, do autobusu tak to v ziadnom pripade. Je to tazke hebedo. Ked mam v nom obidve baby posadene, tak vazi vyse 30kg. A ked chcem vyjst na chodnik, tak sa musim na kocik zavesit..ale naozaj...lebo Lili sedi vpredu, tak sa mi ho neda zdvihnut. Ten Phil and Teds je fakt super! skusali sme ho v obchode. Len je drahsi teda o dost, tento sme kupili velmi lacno cez sestru. Ale Lili uz aj tak nechce v kociku sediet, tak som celkom rada, ze sme neinvestovali vela do dvojkocika. Dufam, ze som pomohla. 😵

trpezliva
25. feb 2010

Jej, aj Sarlotka je kraaasne!!! Mozno druhe sa tak bude volat. 😉

retkvicka
25. feb 2010

kikusa potvorka 😀 😀 ....Jozko si robi srandu, ze salotka, ale celkom sa mu paci, neprotestuje 🙂))

mm1
25. feb 2010

no už som tu 😀 😀 😀 ale ešte si budem musieť ist preparkovať auto.... 🙂

retkvicka
25. feb 2010

preco, zle paekujes?

mm1
25. feb 2010

no lebo ked som ráno prišla tak všetci chlapi boli ešte doma a cumeli na hokej... a až teraz sa pouvoľnovalo parkovisko...... a stojím tak strašne zle a daleko od budy.......

Svetluška a nevymýšlaj zo žiadnymi stávkami... veď my sme sa tu už zhodli že to bude chlapček.... 🙂 😀

retkvicka
25. feb 2010

nie nie magdi, ziadne tipovanie ani dohadovanie sa dopredu 🙂..co bude,to bude. hlavne nech je tu 😵 ...nejak nam spadol konik.

petruci6
25. feb 2010

bre ranko,
smejko phil&theds je vazne super dvoj kocik,len je strasne drahy
neviem ake mas poziadavky na cenu napr

retkvicka
25. feb 2010

petrusa, ahoj 🙂..posli mim linku kociku, aky mas ty pls? nam sa velmi pacila ta jane, co si vcera poslala. ta najnovsia. len sme sa zhodli, ze strasne draha. nasla som obdobu u chicca za nejakych 550 eur..jane vychadza na 850. to je pecka.

ajka23
25. feb 2010

stv dava repete... 😀 😀 😀

retkvicka
25. feb 2010

svk -svedsko?

ajka23
25. feb 2010

svetlus, nechapem... 😨 😕 😕

ajka23
25. feb 2010

nieee, tu pesnickovu relaciu pre pokrocilych... 😉 😀 😀 😀

retkvicka
25. feb 2010

jaaaaj..... 😀 😀 😀

petruci6
25. feb 2010

svetlus ja mam tento oranzovy
http://www.lovelybaby.cz/produkty/jane-slalom-p...

aj bershka ho ma len v inej farbe

aky chicco si nasla?

petruci6
25. feb 2010

aj teutonia su velmi dobre kociky a pekne,len tiez drahe
http://www.babymania.cz/teutonia-spirit-s3

ajka23
25. feb 2010

petru, podla coho si si vyberala kocik? 😕 niekto odporucal, ci podla vyzoru? 😕

ajka23
25. feb 2010

svetlus, vyberas uz? 😕 😀 😀

retkvicka
25. feb 2010

dik petrusa.
ajka, nie len pozeram, aby sme mali prehlad. kde, ake za ake ceny.

mm1
25. feb 2010

www.babyland.sk

Svetluš, aj tam majú Jané.

petruci6
25. feb 2010

svetlus to ste ho nasli za dobru cenu,lebo vsade je za 620 az 650 eur,ale ma plastove kolesa a neda sa otacat sportova cast ☹

retkvicka
25. feb 2010

petrus, estepokukame...jane su fakt perfektne..uvidime....no......

ajka23
25. feb 2010

aj tak su premrstene tie ceny, ked si tak vezmes, ze hlboky kocik pouzivas tak pol rok... 😒 😖

petruci6
25. feb 2010

ja som vanicku mala len 5mes,dlhsie mi tam nechcela lezat,oni su uz potom zvedave a chcu kukat po svete

ajka23
25. feb 2010

svetlus, na vychode su lacnejsie kociky, nie? 😕

petruci6
25. feb 2010

v zahranici su ovela lacnejsie kociky,ale nekupovala by som ich tam kvoli tomu,ze je potom problem s reklamaciou ak sa nieco pokasle

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre