Mamičky z missediek

cucuska
15. okt 2008

Je tam toho už naozaj veľa. Dúfam, že sa nikto nenahnevá. Takže babule, sme tu zas a hurá do toho, samozrejme keď si pri tých našich ratolestiach nájdeme štipku času. Takže kto sa uŽ chystá na druhé či tretie tehu???? 😀 😀 😀 😀

zuzkaprofant
19. dec 2008

som chcela ale nepeciem lebo mamka mi posle a zakazala mi piect lebo ako ju ponam mi posle tolko ze do februara mame co jest, ja mam stale co robit len mi chyba niekto skym sa mozem porozpravat doma stale je daka robotka strikujem a tak len nemam skym hodit rec 😀 😀
petru myslis ze uz sa nieco deje som citala v januarovkach to ta velmi boli brusko?

klementina
19. dec 2008

ahojte, hlasim sa, ze uz som na materskej a riadne sa z toho vytesujem, dufam, ze vyspim moje mesacne kruhy pod ocami 🙂
petruci, sa chystas rodit 24:-ho?

petruci6
19. dec 2008

zuzi neviem,uz par x som mala falosny poplach,tak kym to neni pravidelne,al mi neodtecie voda,tak nechcem robit paniku 😀

ahoj klementina,davno si sa tu neukazala
neviem kedy sa malej bude chciet na svet 🙂

ako sa mate?

klementina
19. dec 2008

malo som vela roboty posledny mesiac v praci, tak sa neskutocne vytesujem z toho, ze som doma. uz druhy den. zatial mam uplne bezproblemove tehu, tak dufam, ze take pretrva do februara.
to musi byt celkom zvlastny pocit, ze uz 40 tt a stale nic, nie? to asi stale myslis na to, kedy to prijde, uz by som sa bala ist aj do obchodu, ci tam neporodim. ako to prezivas?

petruci6
19. dec 2008

ja chodim zatial sama do nemocky peso na poradne,ale uz ma zdr... ci som normalna? ze mi moze kedykolvek odtiec voda 😀 no co ,kym pridem tam budu cencule na gatiach 😀

klementina
19. dec 2008

😀 kedy ides teraz najblizsie? uz si ta tam aj nechaju, ci porod vyvolavaju az po 42.tt?

zuzkaprofant
19. dec 2008

petru v tej zime by som sa ani necudovala cenculiam 😀 😀 ale vies co moze zamrznut potom to nebude sranda

petruci6
19. dec 2008

to odmrzne rychlo 😀
najblizsie idem 23.12. urcite si ma tam este nenechaju,ked tak tak az o tyzden neskor

lucim
19. dec 2008

no pekne popoludnie , caute kocicky
peta, ty uz mas 40? fiiiiiiha

petruci6
19. dec 2008

ahoj,ako sa mate s fazulkou? 🙂

lucim
19. dec 2008

aaale normalka .. akurat sa v noci budim so strachom, ci sme ok ... si nejak vsetko beriem .... jedna kocka z juloviek sa po kontrole neozvala, mala predtym 2x MA ... tak nervim, neviem sa dockat do pondelka do poradne.

klementina
19. dec 2008

lucim, neboj, urcite ste v poriadku, ved to by si citila, keby sa nieco stalo.

petruci6
19. dec 2008

prestan nervit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! necitaj take blbosti! vy ste v poriadku,jasne??? 😉

lucim
19. dec 2008

no dobre, ja uz budem dobraaaaa, aj Vasko ma vcera v noci objimal a hladkal a ukludnil 😉

zuzkaprofant
19. dec 2008

lucim neboj nic vsetko bude dobre, ja stale ked idem na zachodik kukam ci je vsetko oki, uz mi sibe stoho ale asi bat sa nikdy neprestanem 😖

petru a ty ako pekne si daj cajik a relaxuj dne ja si myslim ze do rana porodis uz

lucim
19. dec 2008

peti, inak ,aj ty sa chystaj na pondelok, ja chcem vyhrat stavku 😉

lucim
19. dec 2008

klementinka si zlata, dik 😉

petruci6
19. dec 2008

na pondelok? tak sa dohodnite, dnes alebo v pondelok 😀 😀

zuzkaprofant
19. dec 2008

ja dnes ked sa ta tak bolia krize a neprehana ta ?

ajka23
19. dec 2008

ahojte, petru, vidim, ze si este tu, tak drzim prstiky, nech to mas cim skor za sebou... 😉

lucim
19. dec 2008

a neurobis nam obom radost? aj dnes, aj v pondelok 😀 -
oki, mozes aj dnes teda

petruci6
19. dec 2008

uz som bola na wecku,ale ja chodievam aj 3x za den,takze u mna je to normal 😀

dobre a co vlastne vyhravate???

lucim
19. dec 2008

ty si zapisovala udaje, tak ty si makler ... co nam das ako vyhru? 😉 peta

zuzkaprofant
19. dec 2008

petru 3 krat za den to ja uz by osm stesovala ze mam brusnu chripku 😀 😀

petru vyhrame ze budes mat pri sebe konecne zdrave babatko a ze sa ty budes tesit a mi stebou ja uz cakam na fotecky 😀 😀

petruci6
19. dec 2008

ze brusna chripka 😀 😀

tak fotecky vam sem urcite dam,to sa nebojte,fotak uz je zbaleny v taske na salu

luci a ked to bude v pondelok tak ta pozvem na cokinu potom,co ty na to? 😉

ajka dakujeme 😵

lucim
19. dec 2008

anoooooooooo, cokinka u vas mi chutila, a uvidim lindusku, plati , jo jo jo 😀

zuzkaprofant
19. dec 2008

no hej aj chodim raz za den alebo raz za tyzden a to je jedno ci som tehu alebo nie 😀 potom mas super travenie

petru tasku uz mas polozenu pri dverach na chodbe 😀 😀 co si tam vlastne beries to ti dala nemocka daky zoznam?

petruci6
19. dec 2008

ok dohodnute 😉 ale to este 3 dni musim vydrzat,neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

lucim
19. dec 2008

peti, co by si neurobila pre varenu cokoladku so mnou 😝 nozky prekrizit a nepustit? 😀

petruci6
19. dec 2008

dam si stupel medzi nohy 😀 😀

zuzi mam nieco ztiahnute z netu,nejaky zoznam a vacsinou som sa popytala bab co uz tu rodili,ze co treba,ale je toho dost,mam 2 tasky, jednu na salu a jednu na izbu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre